Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper Sorgulama Bölümü

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Arkadaşlar bi arkadaşım şu aracı düşünüyor geçmişini bilen varmıdır ona göre bakıcaz ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...97588869/detay
    Iki araci olan bi arkadasin araciydi sorunsuz bi araba bildigim kadari ile

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Iki araci olan bi arkadasin araciydi sorunsuz bi araba bildigim kadari ile

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      Ben yine de arkadaşıma Ayn ye sokmadan alma sakın dedim ne kadar emin olsanda.. Araç eskişehirde bi şekilde Ayn ye getirebilirlerse alacak

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Ben yine de arkadaşıma Ayn ye sokmadan alma sakın dedim ne kadar emin olsanda.. Araç eskişehirde bi şekilde Ayn ye getirebilirlerse alacak
        Hayırlısı olsun eskişehirden mini gelmez gibi geliyo bana ama hayırlısı olsun aslında bu aracın konusu var olmasılazım bizim garajımızda ama bi kontrol edelm
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

SAHİBİNDEN 2012 MODEL MİNİ COOPER S ROADSTER KAZASIZ BOYASIZ
          İlan No: 472446690
          http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72446690/detay

Araç hakkında bilgisi olan var mıdır?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...74256600/detay

aracı takıpteyım 60 dan 102 oldu duvara vurmak ıcın hazırlık yapıyorlar herhalde
            35 AJ 0050 R56 S
            34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
            35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

Aslı musty 35jcw tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...74256600/detay

aracı takıpteyım 60 dan 102 oldu duvara vurmak ıcın hazırlık yapıyorlar herhalde
              aynen bu arbaa agır hasar kayıtlı idi galerıcı aldı 58 bın falan ilanda idi 102 yazmış

Yorum Yap

kırmızı ben araç bakarken ilana 68 den girdi aslında kırmızı r59 çok isterdim fakat ağır hasar kayıtlı olduğunu oğrenince gidip bakmadım aslında kazalı resimlerini gorsem bulabilsem gene bi değerlendirilebilri 60 bin civarına

Yorum Yap

aracla ızmırde bı bayan arkadas kaza yaptı arabaya sıkıstı aks ekıplerı gelıp arabanın tavanı kestı kapıyla beraber o yüzden perte cıktı ızmırde 50 000 tl ye sanayıde satılıktı sonra gelrıcı aldı 55 oldu dıreksıyndan aırbag fln yoktu taktırdılar snra ıstanbda 61 dı ılanlarda sonra ne olduysa arabayla 100 u gecınce cennete fln gıdıyorsun sanırım dırek 100 lu rakamnlar oldu
                  35 AJ 0050 R56 S
                  34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
                  35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

Aslı musty 35jcw tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    aracla ızmırde bı bayan arkadas kaza yaptı arabaya sıkıstı aks ekıplerı gelıp arabanın tavanı kestı kapıyla beraber o yüzden perte cıktı ızmırde 50 000 tl ye sanayıde satılıktı sonra gelrıcı aldı 55 oldu dıreksıyndan aırbag fln yoktu taktırdılar snra ıstanbda 61 dı ılanlarda sonra ne olduysa arabayla 100 u gecınce cennete fln gıdıyorsun sanırım dırek 100 lu rakamnlar oldu
                    çok ağırmıydı kaza ? maliyetten oturu perte çıktıysa 60 a alınır valla

Yorum Yap

102 nedir ya ? kimse kusura bakmasın da aracın geçmişi belli geleceği belli... aracı bizzat gidip görmedim fakat ne kadar düzgün toplanmış olsada o paralar etmez..
                      34 NAD 99 '06 JCW
                      34 AR 3221 '11 JCW
                      34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

servistekı arkadaslar aks kurtarmadkı arkadasların kızı ckartması ıcın mengene dıe aletlerı tavanla kapıyı kestıklerını solemıstı basıt bır kazada yapıcaklarını sanmıyorum tabi şuda var bız bunu kendı gözlerımızle gormedık.. burdada baş sacmalık zaten bırkac ay once agır hasarlı olarak satılan aracın aynı sekılde 60 bınden 102 bın olması
                        35 AJ 0050 R56 S
                        34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
                        35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

JOHNWORKS arıyorsan bu!!!
                          İlan No: 472869410
                          https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...72869410/detay

Araci bilen var midir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            102 nedir ya ? kimse kusura bakmasın da aracın geçmişi belli geleceği belli... aracı bizzat gidip görmedim fakat ne kadar düzgün toplanmış olsada o paralar etmez..
                            kusursuz boyasız hatasızı 105 bıne 100 bin tl ye ılanlarda surunuyor hemde jcw body kitlileri mal adamın ısterse 200 yazar ama o da bılıyor satılmayacagını

Yorum Yap

Mini macerama 1.5 yıllık rx8 arasından sonra tekrar mini macerasına atılmaya karar verdim. Eşiminde kullanabileceği kesinlikle otomatik vites 70 bin bandında bir araç düşünüyorum. Kafamda ufak tefek sorular var 1 oğlum var arkada oto koltuğu olacak alırken koyarken çok sıkıntı yaşar mıyım bagaj biraz küçük bebek arabası sığar mı ? Birde powershop ile görüştük araca downpipe + dumpvalve + intercooler + egzoz + methanol + hava filtresi + yazılım 240-250 beygor civarı güç alabilir araç otomatik olacağı için motor içinede girsen turboda büyütsen alınacak güç kısıtlı dedi. Bende bastığımda giden bir araç istiyorum fikirleriniz nedir bu konuda ?

Yorum Yap

Countryman S alin puset sadece ona sigiyor
                                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X