Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Otoyollarda Hız Tespit Sistemi 1 Temmuz 2017 de devreye giriyor

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Madforester tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aynen doa nasipse haziranda ordayız
    temmuz basinda olcak sanirim, ben yurt disinda olcam giremicem
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Simdi ben her sikildigimda iki saate istenbula gelemeyecek miyim [emoji19]

06 EKN 13 [emoji41]
      Instagram & Snapchat: ekinkerimoglu

Yorum Yap

Aslı EkinKerimoglu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Simdi ben her sikildigimda iki saate istenbula gelemeyecek miyim [emoji19]

06 EKN 13 [emoji41]

Hahahahahahah bu en çok seni üzdü
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Hahahahahahah bu en çok seni üzdü
          Neyse bende direk istanbula yerlesirim [emoji1][emoji1]

06 EKN 13 [emoji41]

Yorum Yap

Eski yolda güzel bak otoban gibi yapmışlar otobandan farkı yok hemde bedava
            - 34 KS 1309 2014 cooper S
            - 34 TM 8031 2006 GP
            - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
            - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Vatana millete hayırlı olsun. Artık sag cekip 30 dk bekler yine basmaya devam 😀😀😀

M. Kemal ATATÜRK
              İnstg™ askin.batur
              ™R55 Clubman 2009
              sigpic
              M.KEMAL ATATÜRK
              İnstg/askin.batur
              GALATASARAY

Yorum Yap

Ufak bi soru, HGS giris cikislarina gore olculecekse ve HGS'yi cama yapistirmadan, giriste HGS okutmassak, sadece cikista elimizde tutarak okutursak nasil hesaplayacak? veya hgs'yi cikartip sadece plakadan kontrolle dusmesini saglarsak nasil olacak?
                ben sahsen dogru duzgun girdigim tek otoban Izmir - Aydin otobaninin Cesme kismi. Hic olmadi yolculuk icin alacagim kahve'mi otobanin icindeki Starbucks'tan alir, bi 5 dakika oyalanir yola o sekilde cikarim
                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Ufak bi soru, HGS giris cikislarina gore olculecekse ve HGS'yi cama yapistirmadan, giriste HGS okutmassak, sadece cikista elimizde tutarak okutursak nasil hesaplayacak? veya hgs'yi cikartip sadece plakadan kontrolle dusmesini saglarsak nasil olacak?
                  ben sahsen dogru duzgun girdigim tek otoban Izmir - Aydin otobaninin Cesme kismi. Hic olmadi yolculuk icin alacagim kahve'mi otobanin icindeki Starbucks'tan alir, bi 5 dakika oyalanir yola o sekilde cikarim
                  Bakın bu benim kafama yattı

Yorum Yap

Aslı EkinKerimoglu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Neyse bende direk istanbula yerlesirim [emoji1][emoji1]

06 EKN 13 [emoji41]
                    Aynen [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Yanlız şöyle bir noktaya deyiniyim gişelerden geçtikten sonra belli aralıklarda 4 şeridide çeken kameralar devrede olacak gişelerden gectikten sonra o kameralarda otomatik plaka tanımı yaparak siz mola yerinden cıktıktan sonra o kamera tekrar plaka tanımı yapacak 1km sonra altından gectıkten sonra yine süreyi ölçecek be ceza kesecek hali hazırda olan bir ıygulama sadece bı gişe olayı extradan 2. Bir uygulama bilginiz olsun

Otobanda görmüşşsünüzdür seyir halindeyken üstte 4 şerit ceken kameralar var onlar da bu ıygulama ile devreye girecek ben bayadır su yontemi yapıyorum özellikle koprulerin ve otobanların orda girişte beyaz şeridi ortalayınca kamera plakayı cekemıyor sonra devam denenmeiştir �� Yanlız trafiği tehliye atmıcal şekilde ve 100 mt kala ortalamak gerekmekte
                      - 34 KS 1309 2014 cooper S
                      - 34 TM 8031 2006 GP
                      - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
                      - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Yanlız şöyle bir noktaya deyiniyim gişelerden geçtikten sonra belli aralıklarda 4 şeridide çeken kameralar devrede olacak gişelerden gectikten sonra o kameralarda otomatik plaka tanımı yaparak siz mola yerinden cıktıktan sonra o kamera tekrar plaka tanımı yapacak 1km sonra altından gectıkten sonra yine süreyi ölçecek be ceza kesecek hali hazırda olan bir ıygulama sadece bı gişe olayı extradan 2. Bir uygulama bilginiz olsun

Otobanda görmüşşsünüzdür seyir halindeyken üstte 4 şerit ceken kameralar var onlar da bu ıygulama ile devreye girecek ben bayadır su yontemi yapıyorum özellikle koprulerin ve otobanların orda girişte beyaz şeridi ortalayınca kamera plakayı cekemıyor sonra devam denenmeiştir �� Yanlız trafiği tehliye atmıcal şekilde ve 100 mt kala ortalamak gerekmekte
                        Ben de ortalayınca almaz diyodum tahminen ama bi türlü güvenemedim. Kullandıkları teknoloji bu kadar rezil.
                        En son düzenleyen alibasacik; 21-08-17, 12:56.

Yorum Yap

buna bakcak olursak otobanda gazlayıp gıselere cıkısa gelmeden durup sıgara ıcenler son bırkac km kala su gevrek satanlar ortaya cıkmaya baslar ızmır ıcın pek bı sıkıntı olmazda ıstanbulda o zaman 5 km yolu 1 saate gecenlerede cok bekledınız dıe benzın parası yuklesınler hgs ye
                          35 AJ 0050 R56 S
                          34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
                          35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

Istanbul icin koridor olayi baya gecerli ama Izmir'de sadece 1-2 noktada sehir icinde var. Cesme'ye giderken sadece gise kameralari var (suan icin) yine de dikkat etmekte fayda var tabi.
                            Bir de bildigim kadariyla emniyet seridinden gecersen de okunmuyor (ki kesinlikle tavsiye etmiyorum).
                            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X