Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

çift renk // ruhsat

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı gunser tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Bende geçen gün tek renk yazıyordu borusan dan saolsun donanım listesiyle birlikte gönderdi ve ruhsatı hazırlayan polis renk kısmını falçata ile kazıyıp tekrardan kahverengi metalik siyah yazdı saolsun.
    Sen bu polise aciktan biseyler tosladin kesin polis babasinin oglu olsa yapmaz oyle bi guzellik! Bu federaller bi degisik dostum..

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Sen bu polise aciktan biseyler tosladin kesin polis babasinin oglu olsa yapmaz oyle bi guzellik! Bu federaller bi degisik dostum..

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..
      Yapan yapıyor yeterki federal laftan anlasın . Hemen sistemede geçti . Polis anlayışlı olmasaydı yeni ruhsat kağıdı kaçacaktı. Saolsun falçata ile kazıdı o kısmı sonra tekrar yazdırdı. Ruhsatımdada belli diğer yazılar koyu bu biraz açık renk . O yüzden polnet kağıdınıda verdi muanede sorun yaşama dedi.
      sigpic

Yorum Yap

Gunser, sen de benim gibi iyi bir polis memuruna denk gelmissin.
        Sanirim duzgun de ifade edince sorun bir sekilde cozulmus.
        Ben de ise beni yabanci sanmisti, ikide bir 'anladin mi beni?' diye sorup sorup duruyordu.

Bende cift rengi ve koltuk sayisini bu sekilde iki kerede halletmistim.

Bu sene Ocak'ta -sorunluca- gectim. (Cunku tavanim bej degil beyazmis). Ruhsatim Mavi-Bej. Artik bu onumuzdeki iki sene icinde bir ara gidip butun islemleri duzgunce dogru dogru yazilacak sekilde yeni ruhsat cikartacagim.

Bende Borusan'dan MINI'min sase numarasi yazilarak hangi renk olduguna dair antetli, imza sirkulerli kagidini aldim.

Ne garip isler bunlar yahu...!

P.S: Ole deme Anil, iyiside vardir illaki... Bu islerde veya gecen sefer gumrukte basima gelen olayda azicik 'tesviki mesai' den sonra gectigimde bende 'acaba birsey mi vermem gerekiyordu?' diye dusunmedim degil. Hep oyle alistirilmisiz, otelenmisiz... :-(

Wish
        En son düzenleyen WISHMAN; 01-03-14, 07:15.

Yorum Yap

Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Esimin MINI sine de ayni kiyagi trafik subede memur bir arkadas yapmisti sagolsun
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Benim merak ettiğim birşey var biz minilerimizde bu sıkıntıları niye çektik? Borusan veya kosiflerin mini severlere uzun vadeli bir hediyesimi??????

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı Yeşil R53 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Benim merak ettiğim birşey var biz minilerimizde bu sıkıntıları niye çektik? Borusan veya kosiflerin mini severlere uzun vadeli bir hediyesimi??????

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
              Cok renkli bi hayatimiz var, ne guzel

Yorum Yap

Benim ruhsatta da sadece beyaz yaziyordu iki haftadir polisler cevirip ugrastiriyordu en sonunda muayeneden ucretsiz tespit belgesiyle trafik subeye gidip bi iki saatte yeni ruhsat cikarttilar tabi cift sayfa ucret aldilar

Yorum Yap

Aslı efecansozer tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Benim ruhsatta da sadece beyaz yaziyordu iki haftadir polisler cevirip ugrastiriyordu en sonunda muayeneden ucretsiz tespit belgesiyle trafik subeye gidip bi iki saatte yeni ruhsat cikarttilar tabi cift sayfa ucret aldilar
                  Keske haberimiz olsaydı, Borusan bu problemi üzerine alıyor ve sadece vekalet veriyorsunuz gerisini borusan hallediyor.
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bi iki hafta once uye olsaymisim keske

Yorum Yap

Herhangi bir Kosifler Oto ya da Borusan Oto bayisine ruhsatınız ile başvurarak bu konu hakkında yardım ve çözüm alabilirsiniz.

Yorum Yap

Aslı Fatih V. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Herhangi bir Kosifler Oto ya da Borusan Oto bayisine ruhsatınız ile başvurarak bu konu hakkında yardım ve çözüm alabilirsiniz.
                        Fatih gunaydin.
                        HH da beyaz gozukuyo muayeneye giricek bu ay napim geliyim mi sana halledelim?

34 HH 8854

Yorum Yap

Aslı mehmetdeniz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Fatih gunaydin.
                          HH da beyaz gozukuyo muayeneye giricek bu ay napim geliyim mi sana halledelim?

34 HH 8854
                          Mavi-Beyaz çift renk görünüyorsa sıkıntı yok.
                          Ama mavi gövdeli araba sadece tek renk Beyaz görünüyorsa değiştirilmeli.

Yorum Yap

Mavi-Beyaz çift renk görünüyorsa sıkıntı yok.
                            Ama mavi gövdeli araba sadece tek renk Beyaz görünüyorsa değiştirilmeli.
                            B sikki beyaz yaziyo napicez?

34 HH 8854

Yorum Yap

Aslı mehmetdeniz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              B sikki beyaz yaziyo napicez?

34 HH 8854
                              Özel mesaj attım süreç hakkında

vay arkadaş Mavi arabada beyaz gövde yazmak da efsane olmuş

Yorum Yap

Özel mesaj attım süreç hakkında

vay arkadaş Mavi arabada beyaz gövde yazmak da efsane olmuş
                                Col saol abicim ilgin icin.
                                Muayenede ornek case olacakmisim desene

34 HH 8854

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X