Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

çift renk // ruhsat

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Yeşil R53 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Bnde gcen hftalarda koltuk sayisi ve tavani eklettim ama egsozttan kaldim sok tak yapmak zorunda kaldim yalniz orjinal tavani ruhsata ekletmek icin elimde muayene harici evrak olmadigindan 50tl lik kaplama faturasi alip gittim sanki sonradan kaplanmista tavan beyaz olmus gibi.... Bu fikride aracimin bagli oldugu sube muduru onerdi

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Borusan MINI Marka mudurlugunden aracınızın ruhsat fotokopisi ile yazı alabilirsiniz, bende var mesela eski arabam için almıstım ruhsat degismeden sagolsun bagcılar Emniyetteki memur arkadaslar yanına siyah eklemişlerdi, Borusanın verdigi yazıda şu şase numaralı araba 2005 senesinde fabrikamızdan yeşil gövde beyaz tavan ile üretilmiştir şeklinde.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bende ilk muayeneye 1-2 ay içinde gireceğim.Ruhsatta zaten sürücü dahil 4 yazıyor.Bu durumda ben bir değişiklik yapmıcam heralde?

Fakat tavan siyah.Bunun için bişey isterlermi?

Ayrıca dowpipe ile geçebiliyormuyum?
      sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bende ilk muayeneye 1-2 ay içinde gireceğim.Ruhsatta zaten sürücü dahil 4 yazıyor.Bu durumda ben bir değişiklik yapmıcam heralde?

Tavan siyah ruhsatta beyaz siyah olarak yazıyorsa problem yok

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

ruhsatta sadece beyaz yazılı.Problem var mı yani şimdi?
          sigpic

Yorum Yap

Aracının ruhsatının değişmesi gerek çift renk olarak işletmelisin. Veya şöylede yapabilirsin ancak farklı bir zamandada uğraşman gerekebilir aracının tavanını folyo ile beyaza kaplattır. Ancak çevirmede falan bir polis aracını kıskanırda bir kusur aramaya kalkarsa aracı bağlayabilir

Yorum Yap

Talha problem var evet, borusandan dedigim sekilde yazıyı al trafik subeden ruhsatı bu yazıyla degistirtit

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bende Şubatta yaptırdım muayanemi , 5 koltuk yazıyor nette araştırmıştım qrkaya bir emiyet kemeri dha ilave edin yazıyordu ekledim.
                Aracımın tavanıda beyaz ruhsat değişme işleriyle uğraşmamak adınada kırmızı folyo aldım kapladık çok amatör oldu beyaz parcalar falan kaldı Ama bu sıkıntı olmadı saat 7 gibi gittim kapanmaya yakın zaten 1-0 gerıde basladım bu sayede sonucunda kaldı aracım.
                Ruhsatı 4 koltuk olarak değiştirdik ve aracım sorunsuz geçti.

Muayeneye gidecek arkadaşlara uyarım Xenon farları sökün sis kalabilir , ruhsatınızı kontrol edin renk farkı varsa ya işletin yada amator çözüm kaplattırın bir günlük , egzozdan kesin bırakıyorlar susturucu vs iptal ettiyseniz düzeltin derim.

Yorum Yap

Peki muayeneye gitmeden ruhsat degismez heralde. Eger eksiginiz yok ise aracinizi govde renginden tavani kaplayin muayeneye oyle gdin evrak vs ugrasmasiniz renkten dolayi iki yaprak 120tl ye dgisiyor iki defa git gel 100tl yakit yaksa birde beklemesi ugrasmasi uzun is. Bn nerdeyse iki senedir kullanyorm bir kere sordular tavan isli degil diye ondda miniler hep boyle dedi gittim....

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

valla ben 20 tl'ye aldım kendımızde kapladık durusu vs onemlı degıl sapka gıbı oldu hatta

Yorum Yap

Arkadaşlar borusan avcılarda sağolsun Elif Hanım yazımı hazırladı.Aracım fabrika çıkış gerçekten çift renkmiş Yazı yarın bende olur.Bunu alıp direk ilçe emniyete mi gidiyoruz?

Bir de arkadaşlar diğer 2 soruma cevap alamadım.Bi el atalım bi zahmet
                      sigpic

Yorum Yap

Talha daha ne yapiyim )) hayirli olsun

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bu arada eksoz muayenesini sanayide yaptir Ayn hallettirir, ondan sonra gotur muayeneye ayrica geri kalan susturucular duruyorsa downpipe problem olmayabilir.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

talha 4 gün önceki olay benım yasadıgım bir önceki muayenede renk sorun yapmamışlardı hatta eski muayene kagıtını bile gösterdim o zaman oyleydi diye salak cevaplar verdiler. teknik belgen varsa sorun olmaz aksi halde renkden dolayi kalabilirsin.

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu arada eksoz muayenesini sanayide yaptir Ayn hallettirir, ondan sonra gotur muayeneye ayrica geri kalan susturucular duruyorsa downpipe problem olmayabilir.
                              aynen dediğiniz gibi o sekılde geçti benımkide.

Yorum Yap

Bende geçen gün tek renk yazıyordu borusan dan saolsun donanım listesiyle birlikte gönderdi ve ruhsatı hazırlayan polis renk kısmını falçata ile kazıyıp tekrardan kahverengi metalik siyah yazdı saolsun.
                                sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X