Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

çift renk // ruhsat

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bende de 5 yazıyor fakat teknik belgede 4 yazmakta Ruhsat hatalı muhtemelen ek1 doldurulacak
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Dün muayenede takıldım ben arkadaşlar, 4 koltuğun var ama 5 yazıyor dediler. İşin yoksa emniyet emniyet Ankaragüçlü emniyettt

Yorum Yap

Mesajlari okuduktan sonra kontrol ettim ruhsatta 4 kisi yaziyor

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Ben de yurtdışına çıkmadan evvel sorun yaşarım mantığı ile daha yeni siyah rengi de ruhsata işlettim. Ek1 belgesi mi ne adından bir belge doldurtuyorsunuz , sonrasında bir boya faturası alıyorsunuz ( mizme sağolsun : ) ) bunula beraber bir kaç evrakta orada istediler üzerine birde 150 tl verdiniz mi nur topu gibi çift renginiz oluyor. mantıklısızlıkla ülkesinden selamlar! Aracı trafiğe çıkartırken ruhsatını kontrol etmiyormusunuz kardeşim

Yorum Yap

Ruhsata renk, koltuk sayısı bilgilerini ben yazıyorum ya o yüzden değiştirme parasını da benden alıyorlar.

Yorum Yap

Kisi sayisi yuzunden ruhsat degisikligi istiyorlar...

Yorum Yap

Benim ruhsatımdada tek renk var araç çift renk :S
                muayenede kesin sıkıntı çıkacak.
                Geçen gün 2012 0 km Jcw bağlandı siyah kırmızı araç ruhsatında tek renk siyah olarak işli olduğu için .

Yorum Yap

bizimkide sari die kayitliydi cift renk oldugu halde maltepe emniyet mudurlugune gidip anlatmistik sipsak
                  halledivermisti memur abi

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Ruhsat degısıklıgı oldumu ? birde koltuk problemımız var

Yorum Yap

Bende kisi sayisi 5 - muayeneye gitmeden ruhsati degistirebilirmiyim birde onde plakada yok . Kisi sayisi muyenede ***inti oluyormus. Bir kagit veriyorlarmis o kagit ile degistirebiliyormussun. Ama sorun irtada acaba polis bir guzellik yaparmi

Yorum Yap

geçmiş zamanlı bir konu olsada; benım yasadıgım deneyimi aktarayim muayeneye gidecek arkadaşlar için.

gecen hafta muayeneye gittim, gittiğim yer yasadıgım sehirin en rahat muayene istasyonu diyebilirim. o yüzden direk geçerim diye rahat gittim.
                        koskoca egsoz film vs takılmadılar koltuk sayısından ve renkten dolayı bıraktı, birde zenonlara da takıntılılar. (beyinlerini bulamadığı için onlara bisey diyemedi)
                        sonuç olarak
                        koltuk sayisini ruhsatta 5 ken 4 olarak güncelledim
                        ruhsat rengi siyah idi siyah beyaz olarak değiştirdim teknik belge olmadigi için.
                        sayet renk ve koltuk sayınız bu sekılde ise teknik belgenizde yoksa dikkat edin arkadaşlar.

Yorum Yap

Filmler hafif kusur olarak sayılıyor.Fakat eksoz koltuk sayısı renklerdeki değişiklikler ve zenonlar kesinlikle geçilemeyecek düzeltilmesi gereken kusurlar olarak karşımıza çıkarlar. Bende 2 yıl önce tavandaki damalardan kalmıştım ama hemen arka tarafta sökerek tekrar muayeneye girip geçmiştim muayeneden. Kasım ayında tekrar gittiğimdede bu sefer koltuk sayısından kalıp ruhsatı yenileyip o şekilde geçmiştim. Sen eksoz ve zenonlarla yinede çok engelle karşılaşmamışsın şansına Neyse sonuç olarak geçmişsin 2 sene rahatsın artık
                          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Bnde gcen hftalarda koltuk sayisi ve tavani eklettim ama egsozttan kaldim sok tak yapmak zorunda kaldim yalniz orjinal tavani ruhsata ekletmek icin elimde muayene harici evrak olmadigindan 50tl lik kaplama faturasi alip gittim sanki sonradan kaplanmista tavan beyaz olmus gibi.... Bu fikride aracimin bagli oldugu sube muduru onerdi

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

aynen oyle boya isciligi vs faturasıyla iş cozuluyor.

Yorum Yap

Arkadaşlar renk işi gerçekten önemli muayeneden geçmez araç, benim aracımda çift renk olarak işli, ancak koltuk sayısı yüzünden muayeneden geçmemişti, muayene istasyonundakilere isyan ettim resmen ve itiraz ettim ordaki görevli gel benle dedi bitane renault kangoo gösterdi ki arkasına 4 kişi bile sığabilir bak bu arabada geçemedi dedi 2 tane emniyet kemeri vardı. Yani anlicağınız emniyet kemer sayısına ve emniyet kemeri çalışıyormu bunlara bakıyolar. Daha sonra emniyetten randevu aldım normalde çok teferruatlı bir işti başka belgelerde istiyodu. Karşımdaki memura biraz sert yapınca oda alttan aldı tamam hallederiz dedi, ancak ruhsat sayfasına para verdim 70 tl ydi yanlış hatırlamıyosam. Sonra tekrardan muayeneye gittim sadece düzeltmişlermi diye ruhsata baktı o kadar ama gerçekten çok önemli aracınız muayeneden geçmez benim gittiğim yer tabiri caizse itin geberdiği yerdi mimarsinandaydı düşünün 2 kere gittim geldim ruhsattaki koltuk sayısı yüzünden

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X