Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Hgs/ogs

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hgs/ogs

Benim arabada HGS var. Şirket araçlarında da OGS. Kendi aracımı da kullanırken alışkanlıktan olsa gerek hep OGS den geçiyorum yanlışlıkla. Ceza yağmış şimdiden 2 olmuş. Bu adamlar bunu hgs den düşmezler mi? Bu kadar mı kötü memleketin hali. Akşam akşam bu dangalaklar yüzünden insanın canının sıkılması hakikaten paha biçilemez...
    Love all, trust a few, do wrong to none!!!

Aslı Swiss Hotelier tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Benim arabada HGS var. Şirket araçlarında da OGS. Kendi aracımı da kullanırken alışkanlıktan olsa gerek hep OGS den geçiyorum yanlışlıkla. Ceza yağmış şimdiden 2 olmuş. Bu adamlar bunu hgs den düşmezler mi? Bu kadar mı kötü memleketin hali. Akşam akşam bu dangalaklar yüzünden insanın canının sıkılması hakikaten paha biçilemez...
    SAbah haber okudum daha öncesinden bu senin istediğini yapıyolarmış ama artık yapmayacaqklar hgs varsa sadece hgs şeridini kullanacaksın ogs içinse ogs şeridinden geçeceksin artık bu şekilde olacakmış. Bu kadarmı memleketin halinin cevabınıda kendimce şu şekilde vereyim hazır oturmuş ogs sistemimiz varken ne halt etmeye hgs çıkarıldı anlaşılmaz hepsi ogs ye çevrilmesi gerekirken hgs saçmalığı başımıza bela oldu . Birde hgs etiketleri çabuk deforme oluyormuş yenisini almak gerekliymiş sürekli 5 tl yenileme parası
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Başkan aradım bu saatte ekşidim başlarına. 1 Haziran'a kadar sıkıntı yok. 1 Haziran'dan sonra dikkat etmek lazım kaçarı yok dedi adam. Kısacası hgs niz var ise 1 Haziran a kadar hatalı geçiş yapsanız dahi ceza yok. İyi oldu öğrendiğim rahat uyuyabilirim.

Yorum Yap

Başkan aradım bu saatte ekşidim başlarına. 1 Haziran'a kadar sıkıntı yok. 1 Haziran'dan sonra dikkat etmek lazım kaçarı yok dedi adam. Kısacası hgs niz var ise 1 Haziran a kadar hatalı geçiş yapsanız dahi ceza yok. İyi oldu öğrendiğim rahat uyuyabilirim.
        Aman halletmişsin ama dikkatli olmak lazım bu geçişlere
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

senin bu istanbula alisma surecin beni gulme krizine sokmaktan oldurecek

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

benimde elimde 3-4 tane kgs var onları pttden hgs ye çevirip içindeki miktarları aktarabiliruz galiba bilgi sahibi olan varmı ?

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              senin bu istanbula alisma surecin beni gulme krizine sokmaktan oldurecek

Nasıl bir cümle kurulumudur bu allahım kötü araba kullandığınız kadar da küstahsınız küçük hanım

Yorum Yap

Nasıl bir cümle kurulumudur bu allahım kötü araba kullandığınız kadar da küstahsınız küçük hanım
                ahahaha demekki hic degilim

En son düzenleyen NDG; 27-05-13, 11:19.
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X