Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Üyelerimizin meslekleri.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Üyelerimizin meslekleri.

Üyelerimiz işleri hakkında bilgilerini yazarlar ise belki birbirimize yardımcı olabilecek biçok ortak noktamız olur.

Benden başlayacak olursak ben deri firmalarına giysilik olabilecek hayvanların kürklerini satıyorum lazım olan çıkarmı bilmem ama işyerimde Zeytinburnu'nda.
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Asya kazan ise ben kepce operatoruyum.

Belki bilmeyen vardir. Italyan bir firmanin danismaniyim. Sirket evi Cin'de. Ben Japonya,Kore,Endonezya,Cin(Taiwan),Hindistan ve Pakistan'a donusumlu ziyaretler yapiyorum.
    Deri Muhendisi'yim ama 2000 krizinden sonra Tabakhanelerde 'en pahali isci' gozuyle bakildigimiz icin kapi disari edildik. Simdi Asya'liya bizi baltalamasi icin deri islemeyi ogretirken Italyan'a para kazandiriyorum.
    Cok kotumser dusunmeyin ama 8 sene sonrasinda hala 'Vatanim' diyorum. Belki aramizda akrabasi derici olan varsa beni ulkeme geri ihrac eder.
    P.S: Assagida konuyu acan arkadasim ile meslektas sayiliriz.
    Sevgiler
    Wishman

Yorum Yap

bazaaarlamacıyım, bazen yedek parçacı bazen apaçi oluyorum
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        bazaaarlamacıyım, bazen yedek parçacı bazen apaçi oluyorum
        apaçi lazım olsa randevu almamı zgereklimidir ustaaaaaaaa
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Belki bilmeyen vardir. Italyan bir firmanin danismaniyim. Sirket evi Cin'de. Ben Japonya,Kore,Endonezya,Cin(Taiwan),Hindistan ve Pakistan'a donusumlu ziyaretler yapiyorum.
          Deri Muhendisi'yim ama 2000 krizinden sonra Tabakhanelerde 'en pahali isci' gozuyle bakildigimiz icin kapi disari edildik. Simdi Asya'liya bizi baltalamasi icin deri islemeyi ogretirken Italyan'a para kazandiriyorum.
          Cok kotumser dusunmeyin ama 8 sene sonrasinda hala 'Vatanim' diyorum. Belki aramizda akrabasi derici olan varsa beni ulkeme geri ihrac eder.
          Sevgiler
          Wishman
          Akrabam yok fakat cok fazla derici tanidigim var aslina bakarsan. Bizde ayakkabi sektorunde oldugumuzdan dolayi anormal deri tuketimimiz var, hatta yardimlarina basvurabilirim is bulamasam bile

Yorum Yap

Ya arkadaslar duzgunce yazarsaniz karisikliga neden olmaz gerekli bilgiye cok daha kisa surede ulasabiliriz.

Meslegim muteahhitlik. Manisa'da insaat (yap/sat) isleriyle ugrasiyorum.
            Kisa bir sure Yurt capindaki zincir supermarketlerden birisini islettim.
            Suan Izmir'de Ergul Asansor firmasinin ortaklarindanim. Cevre il ve bolgerlerde Montaj ve Servisini yapiyoruz.
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Haktan haklı beyler sadece meslek lerimizi yazalım

Maslak Sanayide BMW ve MINI Aksesuarları Satıyorum.....Daha önce de ilaç sektörü ve TeknoSA da 4 sene yöneticilik yaptım...

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ya arkadaslar duzgunce yazarsaniz karisikliga neden olmaz gerekli bilgiye cok daha kisa surede ulasabiliriz.

Meslegim muteahhitlik. Manisa'da insaat (yap/sat) isleriyle ugrasiyorum.
              Kisa bir sure Yurt capindaki zincir supermarketlerden birisini islettim.
              Suan Izmir'de Ergul Asansor firmasinin ortaklarindanim. Cevre il ve bolgerlerde Montaj ve Servisini yapiyoruz.

Yorum Yap

İzmri de Araç Kaplama işi ile uğraşıyorum. Hertürlü soru ve sorununuz için bana danışabilirsiniz.
                En son düzenleyen ALIENLOVE; 30-05-12, 12:43. Sebep: ADVERTISING NOT ALLOWED WEB PAGE ADRESS DELETED
                sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Sevgiler
                  Wishman
                  Derici olan akrabalar kapattılar fabrikaları isim vermiyim belki eski patron filan cıkmasın :P

Bu arada ben Gemi Kiralama Brokerligi yapıyorum, container ile karıştırmayın ama bizimki kuru yuk full cargo
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

döşemelik kumaş , perde ve duvar kağıdı satıyorum kısacası iç dekorasyon dükkanım kalamışta beklerim herkesi

Yorum Yap

tepki almışım

TIRSAN Treyler Firmasında Pazarlama Uzman Yrd. aynı zamanda T/P - Frigo/Kutu ve Tanker ürünleri sorumlusuyum. (hedef CEO'luk )
                      Romork + Çekici ihtiyacınız olursa "ALO" demeniz yeter
                      Daha evvel Volkswagen Acarlar'da satış danışmanı olarak staj yapmıştım. (3.5-4 ay kadar)
                      Hali hazırda özel bir Uluslararası Nakliye ile uğraşan Lojistik firmasınında yönetimindeyim.

Her türlü halı kilim tırevıl var yani

Yorum Yap

Manisa Alaşehir'de Madeni yag bayisiyim.
                        sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Off Topic yapmadan edemeyecegim cunku tarih yaziliyor:
                          Kekuti'den beklenenin ustunde performans
                          Elinize saglik
                          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

abi error verdim beklenenin üzeri derken anlamadım

Yorum Yap

Aslı YAGCI tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Manisa Alaşehir'de Madeni yag bayisiyim.
                              MINI'lerimizn yagını ve filitresini değiştirmek istediğiniz zaman bana fiyat sorabilirsiniz. 10w-40,5w-30,5w-40,0w-30,0w-40,10w-60 her marka vardır.
                              sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X