Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Angels Aktivitesi Dusuncesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Striptizi Gorkem yapsin

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    Aslı wishman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    sevgili angels uyeleri ve degerli izleyenleri....

aklimda sole bir toplanma fikri var.
    Eee, yaz geliyor, tabiiki bakimlar (foruma uysun, hani 3000-5000 km) aksatilmiyor ama yaz gelmeden once bir ana bakima ihtiyacimiz olabilir (boya koruma gibi birsey ) !!!

Diyorum ki hep beraber sole kadin-erkek gidilebilecek bir kuafor/berber kapatalim. Hem duyduguma gore angels dedikodu zamanida gelmis-geciyor.

Program su sekilde olabilir.

Bubu: Bu yazin sandalet secimi konusunda bir konusma yapar.
    Mve : Topuklu ile arabaya hakimiyetin incelikleri konusunda bizi aydinlatir.
    Alin : Yeni dogan bakimi ve 'koca'nin bu duruma alistirilmasi, ev islerine yonlendirilmesi konularinda siradakileri bilgilendirir.
    Gamze : Asik oldummu dunyam degisiyor konulu ozelestirisini sunar.
    Bedia : Hem utu yaparim, hem de organizasyon kacirmam abi, bugun icin gec bile olsa yarin icin erken konulu dogaclamasini okur.
    Damla : Hem su universite bitmesin istiyorum, hem de sinavlar olmasin artik diye protest bildirisini yapar.
    Zeynep : Benim bu deliler arasinda isim ne diye dusunur, konusmaktan cekinir.
    Wishman : Peroksitsiz boyalarin sagliga faydalarini anlatacaktir. (araya karisti iste yine..)

arasicaklar yenilirken mve 'kucugum daha cok kucugum' sarkisi ile bizi neselendirir.
    Parcanin akabinde bubu, 'durun daha silettolardan bahsedecem' diyerekten soz alir. Eg3 yaninda online bize ceviri verir.
    Alen telefonla toplantiya (yoldadir tumseklerden hoplaya ziplaya 95-145 yapa yapa geliyordur.) baglanir, 'sevemez kimse seni, benim sevdigim kadar' isimli parcayi mini sevenlere armagan eder.

Erkek kismindan;
    gokhan : Sessizce bir kenarda oturur, angels tebaa'siyla gurur duyar. Bir ara trafikte rahatsizlik verenlerin yazili oldugu plaka listesini angels uyelerinden teslim alir.
    Cooperscem : Sole kulak ustlerimede serit cektirsem mi acaba diye berberi deli eder.
    Eg3 : Benim ev ortaginin resimlerini paylasirken yorum geliyo, bari manikur-pedikur aradan cikartayim, spor solonunda da ise yariyor der.
    Wishman : 7 ay oldu, benim biaform bitti yenilemem lazim der.
    Kekuti : Bensiz nereye, hem gencim, hem de yakisikliyim diyerekten baskina gelir.

Iste bole hep beraber neseli neseli gulunur, eglenilir.
    Gunun son supriz'i olarakta 'teknik mod'larimizdan birisi vekaleten gelirse artik tadindan gecilmez gunun. Artik hangisi gelirse 'ymca' esliginde yanlizca angels kismina striptiz yaptirtabiliriz. (yapistirabilecek en buyuk miktar 5 tl ile sinirlidir.)
    wishman notu: Adamlar teknik, baska kimden isteyebilirdik ki? Artik aralarinda kur'a ceksinler.

P.s: Biletleri online haktan moderatorumuzden temin edebilirsiniz. Kendiside supriz bir sekilde aramizda olacak, 'ka$'lari disinda fazla bir secenegi olmadigi icin oraya bakim uygulatacaktir.

Toplanti yanlizca adi gecen uyeler arasinda olmayip, gelmek isteyenlerin 'sunum' veya 'bakim' seceneklerinden birini secerek -veya ikiside olabilir indirim yapilir- gerceklestirmek istedikleri eylem icin bizi bilgilendirirlerse onceden yerleri ayriltilabilinir. Sunum veya bakim yaptirmayanlara kesinlikle yaprak sarmasi dolmalardan tattirilmayacaktir.

Konusmalar 5 dakika ile sinirlidir. Wishman basindaki bugidiler ve top sakali ile (biaformun tutmasini beklerken) resim cekimi yaptiracaktir.

Son p.s: Lady gaga gelemeyecekmis, artik kismet madonna'ya....

Duyurulur.

Wishman
    guncellestirilmistir...

Bir yorum yaz:

• ALIENLOVE
    yanıtladı
    Ben susup melek yorumlarını bekliycem

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    hertürlü ordayız

Bir yorum yaz:

• GOKHAN
    yanıtladı
    Şu melekleri bi toplayalım bakalım neredelermiş.

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    En kolay görev bana düşmüş.layıkı ile yapmaya gayret göstereceğim.
    Admin'im Angels Forumu yoneticisinden daha baska ne isteyebilirim ki 'kelle gider' maazallah...

Wishman

Bir yorum yaz:

• GOKHAN
    yanıtladı
    En kolay görev bana düşmüş.layıkı ile yapmaya gayret göstereceğim.

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    bir konu başlattı Angels Aktivitesi Dusuncesi

Angels Aktivitesi Dusuncesi

Sevgili Angels uyeleri ve degerli izleyenleri....

Aklimda sole bir toplanma fikri var.
    EEE, yaz geliyor, tabiiki bakimlar (foruma uysun, hani 3000-5000 km) aksatilmiyor ama yaz gelmeden once bir ana bakima ihtiyacimiz olabilir (boya koruma gibi birsey ) !!!

Diyorum ki hep beraber sole kadin-erkek gidilebilecek bir kuafor/berber kapatalim. Hem duyduguma gore Angels dedikodu zamanida gelmis-geciyor.

Program su sekilde olabilir.

Bubu: Bu yazin sandalet secimi konusunda bir konusma yapar.
    Mve : Topuklu ile arabaya hakimiyetin incelikleri konusunda bizi aydinlatir.
    Alin : Yeni dogan bakimi ve 'Koca'nin bu duruma alistirilmasi, ev islerine yonlendirilmesi konularinda siradakileri bilgilendirir.
    Gamze : Asik oldummu dunyam degisiyor konulu ozelestirisini sunar.
    Bedia : Hem utu yaparim, hem de organizasyon kacirmam abi, bugun icin gec bile olsa yarin icin erken konulu dogaclamasini okur.
    Damla : Hem su universite bitmesin istiyorum, hem de sinavlar olmasin artik diye protest bildirisini yapar.
    Zeynep : Benim bu deliler arasinda isim ne diye dusunur, konusmaktan cekinir.
    Wishman : Peroksitsiz boyalarin sagliga faydalarini anlatacaktir. (Araya karisti iste yine..)

Arasicaklar yenilirken mve 'kucugum daha cok kucugum' sarkisi ile bizi neselendirir.
    Parcanin akabinde Bubu, 'durun daha silettolardan bahsedecem' diyerekten soz alir. Eg3 yaninda online bize ceviri verir.
    Alen telefonla toplantiya (yoldadir tumseklerden hoplaya ziplaya 95-145 yapa yapa geliyordur.) baglanir, 'sevemez kimse seni, benim sevdigim kadar' isimli parcayi MINI sevenlere armagan eder.

Erkek kismindan;
    Gokhan : sessizce bir kenarda oturur, Angels tebaa'siyla gurur duyar. Bir ara trafikte rahatsizlik verenlerin yazili oldugu plaka listesini Angels uyelerinden teslim alir.
    Cooperscem : Sole kulak ustlerimede serit cektirsem mi acaba diye berberi deli eder.
    Eg3 : Benim ev ortaginin resimlerini paylasirken yorum geliyo, bari manikur-pedikur aradan cikartayim, spor solonunda da ise yariyor der.
    Wishman : 7 ay oldu, benim biaform bitti yenilemem lazim der.
    Kekuti : Bensiz nereye, hem gencim, hem de yakisikliyim diyerekten baskina gelir.

Iste bole hep beraber neseli neseli gulunur, eglenilir.
    Gunun son supriz'i olarakta 'teknik Mod'larimizdan birisi vekaleten gelirse artik tadindan gecilmez gunun. Artik hangisi gelirse 'YMCA' esliginde yanlizca Angels kismina striptiz yaptirtabiliriz. (Yapistirabilecek en buyuk miktar 5 TL ile sInIrlidir.)
    Wishman notu: Adamlar teknik, baska kimden isteyebilirdik ki? Artik aralarinda kur'a ceksinler.

P.S: Biletleri online Haktan Moderatorumuzden temin edebilirsiniz. Kendiside supriz bir sekilde aramizda olacak, 'ka$'lari disinda fazla bir secenegi olmadigi icin oraya bakim uygulatacaktir.

Toplanti yanlizca adi gecen uyeler arasinda olmayip, gelmek isteyenlerin 'sunum' veya 'bakim' seceneklerinden birini secerek -veya ikiside olabilir indirim yapilir- gerceklestirmek istedikleri eylem icin bizi bilgilendirirlerse onceden yerleri ayriltilabilinir. Sunum veya bakim yaptirmayanlara kesinlikle yaprak sarmasi dolmalardan tattirilmayacaktir.

Konusmalar 5 dakika ile sinirlidir. Wishman basindaki bugidiler ve top sakali ile (biaformun tutmasini beklerken) resim cekimi yaptiracaktir.

Son P.S: Lady Gaga gelemeyecekmis, artik kismet Madonna'ya....

Duyurulur.

Wishman
    En son düzenleyen WISHMAN; 28-05-12, 18:33.
Hazırlanıyor...
X