Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Angels Aktivitesi Dusuncesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Angels Aktivitesi Dusuncesi

Sevgili Angels uyeleri ve degerli izleyenleri....

Aklimda sole bir toplanma fikri var.
    EEE, yaz geliyor, tabiiki bakimlar (foruma uysun, hani 3000-5000 km) aksatilmiyor ama yaz gelmeden once bir ana bakima ihtiyacimiz olabilir (boya koruma gibi birsey ) !!!

Diyorum ki hep beraber sole kadin-erkek gidilebilecek bir kuafor/berber kapatalim. Hem duyduguma gore Angels dedikodu zamanida gelmis-geciyor.

Program su sekilde olabilir.

Bubu: Bu yazin sandalet secimi konusunda bir konusma yapar.
    Mve : Topuklu ile arabaya hakimiyetin incelikleri konusunda bizi aydinlatir.
    Alin : Yeni dogan bakimi ve 'Koca'nin bu duruma alistirilmasi, ev islerine yonlendirilmesi konularinda siradakileri bilgilendirir.
    Gamze : Asik oldummu dunyam degisiyor konulu ozelestirisini sunar.
    Bedia : Hem utu yaparim, hem de organizasyon kacirmam abi, bugun icin gec bile olsa yarin icin erken konulu dogaclamasini okur.
    Damla : Hem su universite bitmesin istiyorum, hem de sinavlar olmasin artik diye protest bildirisini yapar.
    Zeynep : Benim bu deliler arasinda isim ne diye dusunur, konusmaktan cekinir.
    Wishman : Peroksitsiz boyalarin sagliga faydalarini anlatacaktir. (Araya karisti iste yine..)

Arasicaklar yenilirken mve 'kucugum daha cok kucugum' sarkisi ile bizi neselendirir.
    Parcanin akabinde Bubu, 'durun daha silettolardan bahsedecem' diyerekten soz alir. Eg3 yaninda online bize ceviri verir.
    Alen telefonla toplantiya (yoldadir tumseklerden hoplaya ziplaya 95-145 yapa yapa geliyordur.) baglanir, 'sevemez kimse seni, benim sevdigim kadar' isimli parcayi MINI sevenlere armagan eder.

Erkek kismindan;
    Gokhan : sessizce bir kenarda oturur, Angels tebaa'siyla gurur duyar. Bir ara trafikte rahatsizlik verenlerin yazili oldugu plaka listesini Angels uyelerinden teslim alir.
    Cooperscem : Sole kulak ustlerimede serit cektirsem mi acaba diye berberi deli eder.
    Eg3 : Benim ev ortaginin resimlerini paylasirken yorum geliyo, bari manikur-pedikur aradan cikartayim, spor solonunda da ise yariyor der.
    Wishman : 7 ay oldu, benim biaform bitti yenilemem lazim der.
    Kekuti : Bensiz nereye, hem gencim, hem de yakisikliyim diyerekten baskina gelir.

Iste bole hep beraber neseli neseli gulunur, eglenilir.
    Gunun son supriz'i olarakta 'teknik Mod'larimizdan birisi vekaleten gelirse artik tadindan gecilmez gunun. Artik hangisi gelirse 'YMCA' esliginde yanlizca Angels kismina striptiz yaptirtabiliriz. (Yapistirabilecek en buyuk miktar 5 TL ile sInIrlidir.)
    Wishman notu: Adamlar teknik, baska kimden isteyebilirdik ki? Artik aralarinda kur'a ceksinler.

P.S: Biletleri online Haktan Moderatorumuzden temin edebilirsiniz. Kendiside supriz bir sekilde aramizda olacak, 'ka$'lari disinda fazla bir secenegi olmadigi icin oraya bakim uygulatacaktir.

Toplanti yanlizca adi gecen uyeler arasinda olmayip, gelmek isteyenlerin 'sunum' veya 'bakim' seceneklerinden birini secerek -veya ikiside olabilir indirim yapilir- gerceklestirmek istedikleri eylem icin bizi bilgilendirirlerse onceden yerleri ayriltilabilinir. Sunum veya bakim yaptirmayanlara kesinlikle yaprak sarmasi dolmalardan tattirilmayacaktir.

Konusmalar 5 dakika ile sinirlidir. Wishman basindaki bugidiler ve top sakali ile (biaformun tutmasini beklerken) resim cekimi yaptiracaktir.

Son P.S: Lady Gaga gelemeyecekmis, artik kismet Madonna'ya....

Duyurulur.

Wishman
    En son düzenleyen WISHMAN; 28-05-12, 18:33.

En kolay görev bana düşmüş.layıkı ile yapmaya gayret göstereceğim.
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      En kolay görev bana düşmüş.layıkı ile yapmaya gayret göstereceğim.
      Admin'im Angels Forumu yoneticisinden daha baska ne isteyebilirim ki 'kelle gider' maazallah...

Wishman

Yorum Yap

Şu melekleri bi toplayalım bakalım neredelermiş.
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

hertürlü ordayız
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Ben susup melek yorumlarını bekliycem
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı wishman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              sevgili angels uyeleri ve degerli izleyenleri....

aklimda sole bir toplanma fikri var.
              Eee, yaz geliyor, tabiiki bakimlar (foruma uysun, hani 3000-5000 km) aksatilmiyor ama yaz gelmeden once bir ana bakima ihtiyacimiz olabilir (boya koruma gibi birsey ) !!!

Diyorum ki hep beraber sole kadin-erkek gidilebilecek bir kuafor/berber kapatalim. Hem duyduguma gore angels dedikodu zamanida gelmis-geciyor.

Program su sekilde olabilir.

Bubu: Bu yazin sandalet secimi konusunda bir konusma yapar.
              Mve : Topuklu ile arabaya hakimiyetin incelikleri konusunda bizi aydinlatir.
              Alin : Yeni dogan bakimi ve 'koca'nin bu duruma alistirilmasi, ev islerine yonlendirilmesi konularinda siradakileri bilgilendirir.
              Gamze : Asik oldummu dunyam degisiyor konulu ozelestirisini sunar.
              Bedia : Hem utu yaparim, hem de organizasyon kacirmam abi, bugun icin gec bile olsa yarin icin erken konulu dogaclamasini okur.
              Damla : Hem su universite bitmesin istiyorum, hem de sinavlar olmasin artik diye protest bildirisini yapar.
              Zeynep : Benim bu deliler arasinda isim ne diye dusunur, konusmaktan cekinir.
              Wishman : Peroksitsiz boyalarin sagliga faydalarini anlatacaktir. (araya karisti iste yine..)

arasicaklar yenilirken mve 'kucugum daha cok kucugum' sarkisi ile bizi neselendirir.
              Parcanin akabinde bubu, 'durun daha silettolardan bahsedecem' diyerekten soz alir. Eg3 yaninda online bize ceviri verir.
              Alen telefonla toplantiya (yoldadir tumseklerden hoplaya ziplaya 95-145 yapa yapa geliyordur.) baglanir, 'sevemez kimse seni, benim sevdigim kadar' isimli parcayi mini sevenlere armagan eder.

Erkek kismindan;
              gokhan : Sessizce bir kenarda oturur, angels tebaa'siyla gurur duyar. Bir ara trafikte rahatsizlik verenlerin yazili oldugu plaka listesini angels uyelerinden teslim alir.
              Cooperscem : Sole kulak ustlerimede serit cektirsem mi acaba diye berberi deli eder.
              Eg3 : Benim ev ortaginin resimlerini paylasirken yorum geliyo, bari manikur-pedikur aradan cikartayim, spor solonunda da ise yariyor der.
              Wishman : 7 ay oldu, benim biaform bitti yenilemem lazim der.
              Kekuti : Bensiz nereye, hem gencim, hem de yakisikliyim diyerekten baskina gelir.

Iste bole hep beraber neseli neseli gulunur, eglenilir.
              Gunun son supriz'i olarakta 'teknik mod'larimizdan birisi vekaleten gelirse artik tadindan gecilmez gunun. Artik hangisi gelirse 'ymca' esliginde yanlizca angels kismina striptiz yaptirtabiliriz. (yapistirabilecek en buyuk miktar 5 tl ile sinirlidir.)
              wishman notu: Adamlar teknik, baska kimden isteyebilirdik ki? Artik aralarinda kur'a ceksinler.

P.s: Biletleri online haktan moderatorumuzden temin edebilirsiniz. Kendiside supriz bir sekilde aramizda olacak, 'ka$'lari disinda fazla bir secenegi olmadigi icin oraya bakim uygulatacaktir.

Toplanti yanlizca adi gecen uyeler arasinda olmayip, gelmek isteyenlerin 'sunum' veya 'bakim' seceneklerinden birini secerek -veya ikiside olabilir indirim yapilir- gerceklestirmek istedikleri eylem icin bizi bilgilendirirlerse onceden yerleri ayriltilabilinir. Sunum veya bakim yaptirmayanlara kesinlikle yaprak sarmasi dolmalardan tattirilmayacaktir.

Konusmalar 5 dakika ile sinirlidir. Wishman basindaki bugidiler ve top sakali ile (biaformun tutmasini beklerken) resim cekimi yaptiracaktir.

Son p.s: Lady gaga gelemeyecekmis, artik kismet madonna'ya....

Duyurulur.

Wishman
              guncellestirilmistir...

Yorum Yap

Striptizi Gorkem yapsin

Yorum Yap

onurcan sende pastadan falan çık aksiyonu bol olacak gıbı
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Flash Flash ;

Son habere gore;
                    Levent Cabug'da bir kereligine sakallarini kestirecekmis. Gelebilmek icin her seye raziyim dedi.
                    Luai ile konusuldugunda; fikir 'bir derece eksantrik' dikkatimi cekti kelime yabanci gelmiyor, neden olmasin dedi.
                    AngelS icindeki bir ajanimizdan aldigimiz duyuma gorede kizlar ''walla Anil Acar'' olmassa tadi cikmaz. Getirteceklerse O'nu getirtsinler diyorlarmis!?!
                    'malikaltindis'te gelip, nickim yuzunden 'Sirtaki' ogrendim, bare burda 3-5 bisey gostereyim diyecekmis.
                    Zorbey Bieber'in ise bir toplantida 'sirf bu bulusma icin tekrar MINI almayi dusunuyorum' dedigi duyulmus.

Aldigimiz en son ve en buyuk duyuma gorede, eger katilim yeterli kisiye ulasabilirse, Teknik Mod'lar 4 kisilik bir gosteri konusunda anlasmislar.
                    P.S: Teknik Mod'larin sunumu yanlizca AngelS'lar icin olacaktir, bu konuda harici istek yapilmamasi rica olunur.

Wishman
                    En son düzenleyen WISHMAN; 28-05-12, 21:04.

Yorum Yap

Zorbey Bieber mi biyaptin sen reyiss cCc ?
                      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        onurcan sende pastadan falan çık aksiyonu bol olacak gıbı

Pastadan da Wishman ciksin herseyi bizden bekliyor o da : D

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Flash Flash ;

Son habere gore;
                        Levent Cabug'da bir kereligine sakallarini kestirecekmis. Gelebilmek icin her seye raziyim dedi.
                        Luai ile konusuldugunda; fikir 'bir derece eksantrik' dikkatimi cekti kelime yabanci gelmiyor, neden olmasin dedi.
                        AngelS icindeki bir ajanimizdan aldigimiz duyuma gorede kizlar ''walla Anil Acar'' olmassa tadi cikmaz. Getirteceklerse O'nu getirtsinler diyorlarmis!?!
                        'malikaltindis'te gelip, nickim yuzunden 'Sirtaki' ogrendim, bare burda 3-5 bisey gostereyim diyecekmis.
                        Zorbey Bieber'in ise bir toplantida 'sirf bu bulusma icin tekrar MINI almayi dusunuyorum' dedigi duyulmus.

Aldigimiz en son ve en buyuk duyuma gorede, eger katilim yeterli kisiye ulasabilirse, Teknik Mod'lar 4 kisilik bir gosteri konusunda anlasmislar.
                        P.S: Teknik Mod'larin sunumu yanlizca AngelS'lar icin olacaktir, bu konuda harici istek yapilmamasi rica olunur.

Wishman

Yol yakinken birakayim ben : D Simdi angel lardan ses seda yok, Wishman araci olarak yaziyor direk WishAngel yapsak nicikini sakata gelir misin acaba : D

Bunu yazarken aklima geldi de, ABD li tuning firmalarindan birisi profil fotografini cok guzel bir bayan fotografi yapmis ve bir denyo mesaj atmis cok guzelsin tanisalim falan diye.. Adamin cevabi baya yikici olmus; " We are bunch of guys working in a garage with heavy tools " ne guldum ya

Yorum Yap

Sakallarımdan vazgeçmem abi Ama sizi kırmam biraz kısaltır gelirim

Yorum Yap

Meleklerr nerede yaw

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Meleklerr nerede yaw
                              Meleklerden biri geldide

En kolayi benim konum valla =) Cok sevdim ben bu ishi =)

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X