Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Angels Aktivitesi Dusuncesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• roseberry
    yanıtladı
    e o zaman dyno day den once veya sonra haftaiçi bir akşam olsun. sen nasılsa tatilsin bende ona göre mesaiye kalmam. bebek bana haydi haydi güzel olur zaten

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı
    Aslı roseberry tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    hahaha dimi bak sabahtan ber mesaj yazdım okudum ben sararsam giderim merak etme ama event le arayı sıcak tutmak lazım. diğer angelsları bilmiyorum ama caddede fln hızlı bir organizasyon yaparız var mı fikrin?
    Guzel guzel nazar degmesin
    Haftaya Dyno day ile hizli bir giris yapmis oluosun zaten, ama biz angels eventleri ardarda patlatirsak harika olur cadde de olur Bebek'te bize farketmes

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• roseberry
    yanıtladı
    hahaha dimi bak sabahtan ber mesaj yazdım okudum ben sararsam giderim merak etme ama event le arayı sıcak tutmak lazım. diğer angelsları bilmiyorum ama caddede fln hızlı bir organizasyon yaparız var mı fikrin?

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı
    Aslı roseberry tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    hiç durma bence geçen hafta konuşmuştuk hemen yapalım bir angels eventi
    Gozlerim yasariyooor yahu
    MCTR angelss cok kiskandirir yalniz

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• roseberry
    yanıtladı
    Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Hazır MCTR angels sayısında hatrı sayılır artış varken neden MCTR angels eventlerine start vermiyoruz??
    hiç durma bence geçen hafta konuşmuştuk hemen yapalım bir angels eventi

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    Hazır MCTR angels sayısında hatrı sayılır artış varken neden MCTR angels eventlerine start vermiyoruz??
    Ben artikin Angels's sorumlusu degilim... Bas bas eventleri NDG...

Wishman

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    aranıza yeni katılmamdan dolayı merak ile bekliyorum...

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı
    Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Wishman bak angellar benim elimde artık bilemiyorum valla
    bana derler ozgur kiz

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Bir yorum yaz:

• ALIENLOVE
    yanıtladı
    Wishman bak angellar benim elimde artık bilemiyorum valla

Bir yorum yaz:

• cemeskiyurt
    yanıtladı
    Senin İlacın Walking Street te

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    SEVGILI SITE SAKINLERI;

Buradan acikliyorum. Ben NIDA'yi cok seviyom. Ama bicogunuzun da bildigi gibi bende 'arayipta rahatsiz etme' hissiyati vuku bulmus durumda 40'indan sonra hemen hemen her mutevefada gorulmesi akut olabilecek sekilde...

O yuzden ben Hindistan'dan dondukten sonra nasil olsa Cin'deki evde wifi var, istedginde beni arar diye... VE BI DE Dogum Gununu hakkiyla kutladik, daha ne rahatsiz edecen 19'luk uyemizi diyerekten aramadim.

Ama NIDA bu forumda beni en cok ozleyen kisi olaraktan, ben aramayayinca 'be quite' yapti...

TAMAM kabul ediyorum, ben 'yokuslu sokaklarda cop toplama isinden emekli olmus bir essekten daha essegim, hatta intercooler'im sogutmuyo, supercharger'imin yagi kurumus. K&N filtre takaniz benden cikan sesi bastiramaz. Yediklerim bile dokaniyo, mazota yag katilan motor gibi yemekten sonra sodasiz yasayamiyorum. Iste bole ilgiye muhtacim...

Kendimi port polishsiz, sekman isteyen, binde ayari gelmis, artik kamberi tutmayan, amerikan dodiksiz bir duduk gibi hissediyorum.

Duyurulur.....

Affet beni NIDA

Imzasizman

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    SEVGILI SITE SAKINLERI;

Buradan acikliyorum. Ben NIDA'yi cok seviyom. Ama bicogunuzun da bildigi gibi bende 'arayipta rahatsiz etme' hissiyati vuku bulmus durumda 40'indan sonra hemen hemen her mutevefada gorulmesi akut olabilecek sekilde...

O yuzden ben Hindistan'dan dondukten sonra nasil olsa Cin'deki evde wifi var, istedginde beni arar diye... VE BI DE Dogum Gununu hakkiyla kutladik, daha ne rahatsiz edecen 19'luk uyemizi diyerekten aramadim.

Ama NIDA bu forumda beni en cok ozleyen kisi olaraktan, ben aramayayinca 'be quite' yapti...

TAMAM kabul ediyorum, ben 'yokuslu sokaklarda cop toplama isinden emekli olmus bir essekten daha essegim, hatta intercooler'im sogutmuyo, supercharger'imin yagi kurumus. K&N filtre takaniz benden cikan sesi bastiramaz. Yediklerim bile dokaniyo, mazota yag katilan motor gibi yemekten sonra sodasiz yasayamiyorum. Iste bole ilgiye muhtacim...

Kendimi port polishsiz, sekman isteyen, binde ayari gelmis, artik kamberi tutmayan, amerikan dodiksiz bir duduk gibi hissediyorum.

Duyurulur.....

Affet beni NIDA

Imzasizman
    En son düzenleyen WISHMAN; 04-10-12, 23:17.

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı
    Ben anlamam saaa 3-4 dk sure bictim bunun icin

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    WISHMAN sunun guncelini otur yaz artik kendimi fazlasıyla dislanmis hissedooorum bilgilerinize arz eder iyi aksamlar dilerim !'^++%%)/=/?/)(/&%+'^!
    Kore'deki 'umutsuz hotel adami' gecelerimden birinde Asahi bira icip ve kurutulmus et cemkirdetirken soz yazacagim.

Wishsenaryodandahacoknevarkibutiyatroisikcisindama n

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı
    WISHMAN sunun guncelini otur yaz artik kendimi fazlasıyla dislanmis hissedooorum bilgilerinize arz eder iyi aksamlar dilerim !'^++%%)/=/?/)(/&%+'^!

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X