Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Angels Aktivitesi Dusuncesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• WISHMAN
    yanıtladı
    Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ben ne yaptım bea
    Iste bu yuzden. Aliyon kizlari ohh 'after party'lere akiyon di mi?

Wishokurordaburada

Bir yorum yaz:

• cemeskiyurt
    yanıtladı
    Ben ne yaptım bea

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Istifamin kabulunu sms ile mi bildireyim ya da....

P.S: Gelirken yanimda o kadarda 'ostrojen' hapi getirmistim. Angel'S lar icin kendimi feda etmeye hazirdim... Hatta gizlice Cooperscem'in gazozunun icine bile atacaktim.

Wishdraje

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    Istifamin kabulunu sms ile mi bildireyim ya da....

P.S: Gelirken yanimda o kadarda 'ostrojen' hapi getirmistim. Angel'S lar icin kendimi feda etmeye hazirdim... Hatta gizlice Cooperscem'in gazozunun icine bile atacaktim.

Wishdraje

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    Charlinin Melekleri Boosley ini Olayım 3.cü Melek yok ortalıkarda
    Hi Hi Boosley, gelirken cantada Lucy Liu'yu getiriyom sana 3. melek.....

Wishman

Bir yorum yaz:

• cemeskiyurt
    yanıtladı
    Charlinin Melekleri Boosley ini Olayım 3.cü Melek yok ortalıkarda

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    Aslı mve tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Dirsat bulunca yaziyoruz ama alinganman
    Cok eglenceli bi plan olmus hemen gel de gerceklestirelim
    Bu arada 'kucugum daha cok kucugum ' u soylemesem o cok acikli mini mini bir kus ' u tercih ediyorum mumkunse
    'Dirsat' Kalfa ??? sen ne istersen onu sole.... Duyduguma gore bugun bir bankada 100 TL'yi 5'er TL yaptirtirken gorulmussun??? Duydun YMCA'yi di mi !!!!

P.S: Wishman'a tiklayip, profilime giris yapip, kisisel bilgilerdeki ilgi alanlari kismina bakarsan sectigin parcayi ne kadar cok sevdigimi gorebilirsin. (Way be, pramitlerdeki gizemli odanin sifresini vermis gibi oldum!!!)

Wishman
    En son düzenleyen WISHMAN; 30-05-12, 09:20.

Bir yorum yaz:

• mve
    yanıtladı
    Dirsat bulunca yaziyoruz ama alinganman
    Cok eglenceli bi plan olmus hemen gel de gerceklestirelim
    Bu arada 'kucugum daha cok kucugum ' u soylemesem o cok acikli mini mini bir kus ' u tercih ediyorum mumkunse

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    Zaman ayirip yazanda kabahat zaten....
    En azindan adi gecenler biraz mutlu olsaydi, ben zaten coktan butun uyelerimizin kulaklarini bir kerede toptan cinlatamadigim icin 'icin icin' uzulurken burada....

P.S: Unlu olacaksin Wishman dediler, onumuzu kestiler, dusulen duruma bak! Vazgececem ben bu 'Kanber Aga'liktan....

Wishman

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Meleklerr nerede yaw
    Meleklerden biri geldide

En kolayi benim konum valla =) Cok sevdim ben bu ishi =)

Bir yorum yaz:

• cemeskiyurt
    yanıtladı
    Meleklerr nerede yaw

Bir yorum yaz:

• Levent
    yanıtladı
    Sakallarımdan vazgeçmem abi Ama sizi kırmam biraz kısaltır gelirim

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    onurcan sende pastadan falan çık aksiyonu bol olacak gıbı

Pastadan da Wishman ciksin herseyi bizden bekliyor o da : D

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Flash Flash ;

Son habere gore;
    Levent Cabug'da bir kereligine sakallarini kestirecekmis. Gelebilmek icin her seye raziyim dedi.
    Luai ile konusuldugunda; fikir 'bir derece eksantrik' dikkatimi cekti kelime yabanci gelmiyor, neden olmasin dedi.
    AngelS icindeki bir ajanimizdan aldigimiz duyuma gorede kizlar ''walla Anil Acar'' olmassa tadi cikmaz. Getirteceklerse O'nu getirtsinler diyorlarmis!?!
    'malikaltindis'te gelip, nickim yuzunden 'Sirtaki' ogrendim, bare burda 3-5 bisey gostereyim diyecekmis.
    Zorbey Bieber'in ise bir toplantida 'sirf bu bulusma icin tekrar MINI almayi dusunuyorum' dedigi duyulmus.

Aldigimiz en son ve en buyuk duyuma gorede, eger katilim yeterli kisiye ulasabilirse, Teknik Mod'lar 4 kisilik bir gosteri konusunda anlasmislar.
    P.S: Teknik Mod'larin sunumu yanlizca AngelS'lar icin olacaktir, bu konuda harici istek yapilmamasi rica olunur.

Wishman

Yol yakinken birakayim ben : D Simdi angel lardan ses seda yok, Wishman araci olarak yaziyor direk WishAngel yapsak nicikini sakata gelir misin acaba : D

Bunu yazarken aklima geldi de, ABD li tuning firmalarindan birisi profil fotografini cok guzel bir bayan fotografi yapmis ve bir denyo mesaj atmis cok guzelsin tanisalim falan diye.. Adamin cevabi baya yikici olmus; " We are bunch of guys working in a garage with heavy tools " ne guldum ya

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    Zorbey Bieber mi biyaptin sen reyiss cCc ?

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    Flash Flash ;

Son habere gore;
    Levent Cabug'da bir kereligine sakallarini kestirecekmis. Gelebilmek icin her seye raziyim dedi.
    Luai ile konusuldugunda; fikir 'bir derece eksantrik' dikkatimi cekti kelime yabanci gelmiyor, neden olmasin dedi.
    AngelS icindeki bir ajanimizdan aldigimiz duyuma gorede kizlar ''walla Anil Acar'' olmassa tadi cikmaz. Getirteceklerse O'nu getirtsinler diyorlarmis!?!
    'malikaltindis'te gelip, nickim yuzunden 'Sirtaki' ogrendim, bare burda 3-5 bisey gostereyim diyecekmis.
    Zorbey Bieber'in ise bir toplantida 'sirf bu bulusma icin tekrar MINI almayi dusunuyorum' dedigi duyulmus.

Aldigimiz en son ve en buyuk duyuma gorede, eger katilim yeterli kisiye ulasabilirse, Teknik Mod'lar 4 kisilik bir gosteri konusunda anlasmislar.
    P.S: Teknik Mod'larin sunumu yanlizca AngelS'lar icin olacaktir, bu konuda harici istek yapilmamasi rica olunur.

Wishman
    En son düzenleyen WISHMAN; 28-05-12, 21:04.

Bir yorum yaz:

• GOKHAN
    yanıtladı
    onurcan sende pastadan falan çık aksiyonu bol olacak gıbı

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X