Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Angels Aktivitesi Dusuncesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Mangal candır canandır
    Bubu'cugum. Bulusma gunu gelip cattiginda bir tek sen 'Angel' olarak kalirsan Cooperscem ile Wishman'in etleri senin guzel ellerine kalacak.

P.S: Ehh ben az pismis (medium to welldone) yiyebiliyom. Ama bilemem artik Cooperscem ne yapar?

Bence gonullu 'Angel Koleleri' eklemen lazim yanina...

Wishbeyinfirtinasiyaptiman

Yorum Yap

Valla bende az pishmish severim bi ayar yapicaz artik. Evt abi ya angel lazim.

Yorum Yap

siz yapın org mangal basında ıyıyımdır

Yorum Yap

Aslı gamze10 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          siz yapın org mangal basında ıyıyımdır
          Konunun ilk sayfasini okursan kendin ile ilgili bir yer de bulabilirsin Gamze10.

P.S: Yani biz seni baya bir onceden foruma koymusuz da seni bulamamisiz. Oku bi...

Wishman

Yorum Yap

okudum mrk etme murat abıgorevımı layıkıyla yerıne getrrım

Yorum Yap

wish beni kleopatra ilan etmis dostlar ben loca izleyicisiyim sanirim

kleodenida

Sent from my iPad using Tapatalk HD
              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                wish beni kleopatra ilan etmis dostlar ben loca izleyicisiyim sanirim

kleodenida

Ben sen benim ilk baslardaki 3-4 mesajima cevap verdiginde bile ben senin Angel oldugunu bilmiyordum. Taaki ne zaman instagram fotonu gordugumde yaptigim hatayi fark ettim. Bu yuzden Angel Aktivitesi hayallerimde sen yoktun. :-(

Wishangutman

Yorum Yap

Aslı gamze10 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  okudum mrk etme murat abıgorevımı layıkıyla yerıne getrrım
                  Ahh Gamze'cigim, o aktivite dusuncesi tarih oldu. Tutulmuyor artik boyle paylasimlar. Olsun sen yinede kimyani degistirmeye devam et, seni gordugumde anlatirsin...

W..........

Yorum Yap

WISHMAN sunun guncelini otur yaz artik kendimi fazlasıyla dislanmis hissedooorum bilgilerinize arz eder iyi aksamlar dilerim !'^++%%)/=/?/)(/&%+'^!
                    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      WISHMAN sunun guncelini otur yaz artik kendimi fazlasıyla dislanmis hissedooorum bilgilerinize arz eder iyi aksamlar dilerim !'^++%%)/=/?/)(/&%+'^!
                      Kore'deki 'umutsuz hotel adami' gecelerimden birinde Asahi bira icip ve kurutulmus et cemkirdetirken soz yazacagim.

Wishsenaryodandahacoknevarkibutiyatroisikcisindama n

Yorum Yap

Ben anlamam saaa 3-4 dk sure bictim bunun icin
                        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

SEVGILI SITE SAKINLERI;

Buradan acikliyorum. Ben NIDA'yi cok seviyom. Ama bicogunuzun da bildigi gibi bende 'arayipta rahatsiz etme' hissiyati vuku bulmus durumda 40'indan sonra hemen hemen her mutevefada gorulmesi akut olabilecek sekilde...

O yuzden ben Hindistan'dan dondukten sonra nasil olsa Cin'deki evde wifi var, istedginde beni arar diye... VE BI DE Dogum Gununu hakkiyla kutladik, daha ne rahatsiz edecen 19'luk uyemizi diyerekten aramadim.

Ama NIDA bu forumda beni en cok ozleyen kisi olaraktan, ben aramayayinca 'be quite' yapti...

TAMAM kabul ediyorum, ben 'yokuslu sokaklarda cop toplama isinden emekli olmus bir essekten daha essegim, hatta intercooler'im sogutmuyo, supercharger'imin yagi kurumus. K&N filtre takaniz benden cikan sesi bastiramaz. Yediklerim bile dokaniyo, mazota yag katilan motor gibi yemekten sonra sodasiz yasayamiyorum. Iste bole ilgiye muhtacim...

Kendimi port polishsiz, sekman isteyen, binde ayari gelmis, artik kamberi tutmayan, amerikan dodiksiz bir duduk gibi hissediyorum.

Duyurulur.....

Affet beni NIDA

Imzasizman
                          En son düzenleyen WISHMAN; 04-10-12, 23:17.

Yorum Yap

Senin İlacın Walking Street te

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            SEVGILI SITE SAKINLERI;

Buradan acikliyorum. Ben NIDA'yi cok seviyom. Ama bicogunuzun da bildigi gibi bende 'arayipta rahatsiz etme' hissiyati vuku bulmus durumda 40'indan sonra hemen hemen her mutevefada gorulmesi akut olabilecek sekilde...

O yuzden ben Hindistan'dan dondukten sonra nasil olsa Cin'deki evde wifi var, istedginde beni arar diye... VE BI DE Dogum Gununu hakkiyla kutladik, daha ne rahatsiz edecen 19'luk uyemizi diyerekten aramadim.

Ama NIDA bu forumda beni en cok ozleyen kisi olaraktan, ben aramayayinca 'be quite' yapti...

TAMAM kabul ediyorum, ben 'yokuslu sokaklarda cop toplama isinden emekli olmus bir essekten daha essegim, hatta intercooler'im sogutmuyo, supercharger'imin yagi kurumus. K&N filtre takaniz benden cikan sesi bastiramaz. Yediklerim bile dokaniyo, mazota yag katilan motor gibi yemekten sonra sodasiz yasayamiyorum. Iste bole ilgiye muhtacim...

Kendimi port polishsiz, sekman isteyen, binde ayari gelmis, artik kamberi tutmayan, amerikan dodiksiz bir duduk gibi hissediyorum.

Duyurulur.....

Affet beni NIDA

Imzasizman

Yorum Yap

Wishman bak angellar benim elimde artık bilemiyorum valla
                              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Wishman bak angellar benim elimde artık bilemiyorum valla
                                bana derler ozgur kiz

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X