Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

'04 R53 Cooper S / Gray

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    @Murat eksoz uçları çok aşağıda kalmamışmı acaba ?
    Evet haklısın abi Çok gıcığıma gitti o görüntü başta ama şimdilik idare edicem bi süre. O durumun sebebi susturucuyu tutan kauçuk (exhaust hanger) yılların etkisiyle deforme olmuş biraz, egzoza hafifçe müdahale edince biraz saldı kendini.. yenisi takıldığında kendine gelecek. Dışarıdan bakanlar farketmez diyordum ama patladık demek ki [emoji1310][emoji1]
    sigpic

Yorum Yap

Aslı Murat tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Evet haklısın abi Çok gıcığıma gitti o görüntü başta ama şimdilik idare edicem bi süre. O durumun sebebi susturucuyu tutan kauçuk (exhaust hanger) yılların etkisiyle deforme olmuş biraz, egzoza hafifçe müdahale edince biraz saldı kendini.. yenisi takıldığında kendine gelecek. Dışarıdan bakanlar farketmez diyordum ama patladık demek ki [emoji1310][emoji1]
      Ben eksoz uçlarını sıfırladım tampona çok küçük boşluk kaldı bence o görüntü daha iyi duruyor sıfırlanınca
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı askinbatur tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Mslh cok guzel olmus kazasız belasız inslh
        Çok teşekkür ediyorum

Aslı OGZ59 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Cok guzel bir r53 dokunuslarda tam yerinde olmus,Bu jantlari cok yakistiyorum [emoji3]
        Beğenmenize sevindim, çok sağolun
        sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Ben eksoz uçlarını sıfırladım tampona çok küçük boşluk kaldı bence o görüntü daha iyi duruyor sıfırlanınca
          GP'deki mesafeyle birebir uyuşsa yeterli benim için, günün birinde belki bulabilirsem jcw son susturucuları çok istiyorum, difüzörle birlikte süper görünüyorlar arkadan bakıldığında
          sigpic

Yorum Yap

Aslı Murat tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            GP'deki mesafeyle birebir uyuşsa yeterli benim için, günün birinde belki bulabilirsem jcw son susturucuları çok istiyorum, difüzörle birlikte süper görünüyorlar arkadan bakıldığında
            Bulunur biryerlerde mutlaka

34 NSC 46 TAPATALK
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X