Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MCTR sticker

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sağolsun Yusuf usta bizim miniğe de yapıştırdı 10 numara oldu fotolarım yakında

Yorum Yap

Stickerlari ayn'ye birakip sizlere ulastirdigi icin Can arkadasimiza tesekkuru bir borc bilirim
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

nht39 reyiz adina yukluyorum onun fotografini..
        ps. nihatin araba piyik birakmis

25kisiye sticker verdim eventte nerde bu stickerlar!?!?!? Ayrica AYN'ye de sticker birakildi.. nerde fotolar?
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Gökhan adminim ne oldu sticker işi kaliteli yaptırıyoduk halledicektin ? abi 2 günde bir dağıtılan stickerları yeniliyorum resmen biticek yoksa ben ilgileniyim finaller bitince

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Gökhan adminim ne oldu sticker işi kaliteli yaptırıyoduk halledicektin ? abi 2 günde bir dağıtılan stickerları yeniliyorum resmen biticek yoksa ben ilgileniyim finaller bitince
            Bu kadar memnuniyetsizlik soz konusu ise gobadges.com'dan club badge'mizi satin al hepimiz kurtulalim bence..
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Valla araba butun gün yağmurun camurun altinda ve yikanmasinin haddi hesabi yok yine de 1 aydir duruyor yapistirdigim yerde

Yorum Yap

Benimki de yıkamadan dolayı vs hiç bir şey olmadan duruyor ama ben yine de pek ısınamadım bu modele biraz ufak yazısı falan

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Sarven hallederim ben sticker isini hafta ici

34 NSC 46
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Benimki de yıkamadan dolayı vs hiç bir şey olmadan duruyor ama ben yine de pek ısınamadım bu modele biraz ufak yazısı falan
                    yeni bastirdiklarim daha buyuk yazi ve kan grubuda yaziyor ustunde.. bilaare yapistiralim Canoo
                    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

bende istiyorum arkadaşlar

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu kadar memnuniyetsizlik soz konusu ise gobadges.com'dan club badge'mizi satin al hepimiz kurtulalim bence..
                        mevzu bitek ben değilim ki ne olursa olsun sticker lazım güzel birşey yapılırsa herkese dağıtılır 2 şer tane, bendeki etiket kendi kendine deformede oldu kimi zaman biriside çekmiş almak istemiş, heralde badge olursa panjurla birlikte sökerler, çalarlar o yüzden öndeki hella sislerimide söktüm evde duruyo, bende yuvarlak stickerlardan var dikdörtgenlerden yok belki yuvarlaklar kalitesiz olduğundan çabuk deforme oluyodur.

Yorum Yap

Aslı bayram213 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          bende istiyorum arkadaşlar
                          Hafta ici Yeni stickerlari AYN'ye birakacagim oradan teminedebilirsin
                          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Ben en az 20 kere yikayip 3 kere uygulama yaptim. Masallah tik yok suyu yakindan abanmadiginiz muddetce problem olmuyor..

Kan grubunu iyi dusunmussunuz ama
                            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Ben en az 20 kere yikayip 3 kere uygulama yaptim. Masallah tik yok suyu yakindan abanmadiginiz muddetce problem olmuyor..

Kan grubunu iyi dusunmussunuz ama
                              Sen torpillisin
                              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Yahu benim hala stickerım yok desem
                                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...