Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini mania antalya

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Jcw izmir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    kazasız belasız sürüşler, maaşallah diyeyim. Yapılanları gördükçe benim araç çıplakmış gibi hissediyorum
    zamanla her şey olur,yavaş yavaş yapınca daha tatlı ve zevklı oluyor

Yorum Yap

Nihat maşallah çok güzel herşey. Bana güzel bir örnek oluşturup önümü açtın Sana soracağım bazı şeyler var.Telefonlaşırız bir ara. Benimde şubat ortası parçalarım geliyor.İnşallah mart gibi ben de hazır olucam.
      sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Nihat maşallah çok güzel herşey. Bana güzel bir örnek oluşturup önümü açtın Sana soracağım bazı şeyler var.Telefonlaşırız bir ara. Benimde şubat ortası parçalarım geliyor.İnşallah mart gibi ben de hazır olucam.
        Özellıkle senın attığın pm'e cvp vermedim kardeşim buradan gör sormak istediğin olursa daha sağlıklı olur dıye düşündüm manıfolda gelınce rahat rahat avans açarsın işte daha çok foto var kardeşim ara ara güncel olarak yuklerım...Sen mart gıbı hazır ol o zamana benımde çok güzel bi projem var onu uygulayacağım yaşasssııınn kötülük

Yorum Yap

amin abicim

Yorum Yap

nihat antalyaya geleyim kesin gelicem yanına

Yorum Yap

Nihat emeğine sağlık Çok güzel bir araç yaratmışsın.

Yorum Yap

Avans acmayla Manifoldun ilgisi varmi yaw ?

Benim bildigim hafif alkol lazim manifolddan once
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Avans acmayla Manifoldun ilgisi varmi yaw ?

Benim bildigim hafif alkol lazim manifolddan once
                  Aem'ın alkolu var bro bagajda aslında depoya bıraz da tolyen karıştırsam uçuşa geçeriz de

Yorum Yap

Masallah nihat keyifli surusler dilerim .
                    sigpic

Yorum Yap

Ya bu jcw manifoldunu benim arabaya takiversek yarari olurmu

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Maasallah guzel olmus. Egsozt cok guzel araban cok ozel olmus kazasiz belasiz insallah

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk 3 ile gönderildi

Yorum Yap

kazasız belasız maasallah valla hakikaten film gibi olmuş kazasız belasız tekrardan
                          sigpic
                          2011 r56 lci Cooper s , jcw v2 body kit , forge dump valve , jcw spark plugs , K&N Air Filter ,m7 Heatshield, Milltek dp+custom ara borular+son susturucu, Eibach pro kit, Alutec Strut Bar, Alta hot side boost tube, Mapped by EcuFast.

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Masallah nihat keyifli surusler dilerim .
                            Sğl Ayhan'ım kanat ve difüzör benım olayı bitirir

Yorum Yap

[QUOTE=Burak;20098]Ya bu jcw manifoldunu benim arabaya takiversek yarari olurmu

Unutma yapılan-takılan her şeyın bır faydası olur muhakkak kardeşim

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Aem'ın alkolu var bro bagajda aslında depoya bıraz da tolyen karıştırsam uçuşa geçeriz de
                                babamın meşhur bi sözü var, Rakıyla başka alkolu karıştırma diye

anektod olsun
                                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X