Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini mania antalya

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Nihat araba hala miniauto da mi yarin gidem de gorem

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

tek kelime ile baka kaldım masallah kazasız belasız bınenmek nasıp etsın en sevdigim renk cok yakısıklı olmus

Yorum Yap

Tam anlamiyla bir proje olmus emegine saglik Nihat! Nerde bu istanbullularin her adimi kanitlarla dolu projeleri!

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Buyuk emek nihat tebrik ederim, eline sagik

Yorum Yap

Buyuk zevkle film gibi izledim resimleri hatta bigun miniauto'dayken Yusuf Usta, JCW shift indicatorla JCW Manifoldu gostermisti, hatta indicator'a hasta olmustu o zmn demek seninmis gule gule kullan cok zevkli bi aras yapmissin darisi basima

Yorum Yap

Shift light bizim eski MINI de de vardı guzel bir alet ama arabayı sattıgımda gönderdim pisman oldum Arenimoma hediye edecektim yetisemedik Üyelerimizin bu sekilde proje konuları acmaları cok guzel oluyor, arabasına hard veya soft tune yapmıs herkesi bu sekilde konu acıp en ufak bir seyi bile degistirirken fotografını cekip paylasmaya davet ediyorum hem boylelikle bazı seyleri kendiniz de yapabilirsiniz hem de bilgi bankası olustururuz.
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

maşallah kardşm kazasız belasız günlerden kullan çok emek harcamışsın allah utandırmasn ...
                2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

[QUOTE=Burak;20040]Nihat araba hala miniauto da mi yarin gidem de gorem

yok bro gelelı çok oldu anca musaıt olabıldım dünyanın fotosu var daha detay yapılanlar ama onları koymadım

Yorum Yap

Aslı byrioo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    tek kelime ile baka kaldım masallah kazasız belasız bınenmek nasıp etsın en sevdigim renk cok yakısıklı olmus
                    sğl byrioo cümlemize kazasız belasız cezasız günler dılıyorum dostum

Yorum Yap

[QUOTE=NDG;20052]Tam anlamiyla bir proje olmus emegine saglik Nihat! Nerde bu istanbullularin her adimi kanitlarla dolu projeleri!

çok sğl çok teşekkür ederim Antalya'dan bu kadar oluyor İstanbul'da gt28lı (bıg turbo) gezerdim

Yorum Yap

kazasız belasız sürüşler, maaşallah diyeyim. Yapılanları gördükçe benim araç çıplakmış gibi hissediyorum

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Buyuk emek nihat tebrik ederim, eline sagik
                          sğl grkm daha daha ıyılerı senın olsun kardeşim

Yorum Yap

Aslı Chris tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Buyuk zevkle film gibi izledim resimleri hatta bigun miniauto'dayken Yusuf Usta, JCW shift indicatorla JCW Manifoldu gostermisti, hatta indicator'a hasta olmustu o zmn demek seninmis gule gule kullan cok zevkli bi aras yapmissin darisi basima
                            Allah'ım daha ıyılerı sana nasıp etsın kardeşim,iyiy dıleklerın için teşekkürler

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Shift light bizim eski MINI de de vardı guzel bir alet ama arabayı sattıgımda gönderdim pisman oldum Arenimoma hediye edecektim yetisemedik Üyelerimizin bu sekilde proje konuları acmaları cok guzel oluyor, arabasına hard veya soft tune yapmıs herkesi bu sekilde konu acıp en ufak bir seyi bile degistirirken fotografını cekip paylasmaya davet ediyorum hem boylelikle bazı seyleri kendiniz de yapabilirsiniz hem de bilgi bankası olustururuz.
                              dedıklerıne bırebır katılıyorum daha çok foto var zamanla paylaşırım

Yorum Yap

Aslı SERKAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                maşallah kardşm kazasız belasız günlerden kullan çok emek harcamışsın allah utandırmasn ...
                                çok sğl serkanım cümlemize

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X