Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

11 Kasim - Aksam Yemegi - "Anadolu Yakasi"

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Benim unluler kahvesine de yakin olacak di mi bu yeni ev?

Wishkurucayaunluhavasindadirman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Benim unluler kahvesine de yakin olacak di mi bu yeni ev?

Wishkurucayaunluhavasindadirman
      senin ünlüler kahvesi ne oluyor tam olarak

Yorum Yap

Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        senin ünlüler kahvesi ne oluyor tam olarak
        Ben bilmiyom, Alen bilir.. Bi kere gitmisligim var ya iste dilime dolandi. Hatta karsisinda Wishburger diye adimi kullanan dukkan var.
        Sormayin bana Istanbul'u. Hala Kadikoy ile Bakirkoy benim icin sogan ile sarmisak gibi.... Ne ne taraf bilmem...

Wishkoyluman

Yorum Yap

Ben bilmiyom, Alen bilir.. Bi kere gitmisligim var ya iste dilime dolandi. Hatta karsisinda Wishburger diye adimi kullanan dukkan var.
          Sormayin bana Istanbul'u. Hala Kadikoy ile Bakirkoy benim icin sogan ile sarmisak gibi.... Ne ne taraf bilmem...

Wishkoyluman
          ehehhe tamam tamam buluruz biz sana orayı sen gel yeter ki

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Evet bencede
            gelin hepbirlikte polonezkoy omerli bilemedin resadiyede gecekonduciftlik yapip yasayalim adelmou ile brnx3mou organik buyusun. bende 3cocugumu ve anacigimi alir gelirim annem jR.lara bakar alenle baran calissin. bizde bayanlar olarak gozlemecilik yapariz bi vosvos karavan alip. tum hayvanlarla ben ilgilenirim ordekler tavuk manda .. bide bana birinin ciftliginden tay calariz o buyur ben onu da gezdirim kopek niyetine kapali garaj yapariz minilerde sicak sicak takilir.yilbasi partileri kisin karda sicak sarap sucuk partileri.. kestane pisiririz.. yazinda buyuk arazimize miniclubtr uyeleri icin MINI Drive-in Cinema eventi yapariss Ne guzel olur ooh mis! wishman gelir bize yasar. hatta gioyuda garaja koyariz. bosuna izmire gitmes onu ziyarete istanbulda hepbizle kalir izmirdendee gelen olur yagci ali abim bizi kirmaz gelirleer hele ozsimav baskanimda gelirse dahada bomba olur tadindan yenmes. hihihihihihihi

yine ne guzel bir betimleme yaptim kahretsin!
            bu hafta sayisal,super loto, piyango vs oynayin
            yil basi biletleri ne zaman cikioodu bi seri bilet alalim dostlar iyi kollayip takip edin

Sent from my iPad using TapaTalk HD
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              gelin hepbirlikte polonezkoy omerli bilemedin resadiyede gecekonduciftlik yapip yasayalim adelmou ile brnx3mou organik buyusun. bende 3cocugumu ve anacigimi alir gelirim annem jR.lara bakar alenle baran calissin. bizde bayanlar olarak gozlemecilik yapariz bi vosvos karavan alip. tum hayvanlarla ben ilgilenirim ordekler tavuk manda .. bide bana birinin ciftliginden tay calariz o buyur ben onu da gezdirim kopek niyetine kapali garaj yapariz minilerde sicak sicak takilir.yilbasi partileri kisin karda sicak sarap sucuk partileri.. kestane pisiririz.. yazinda buyuk arazimize miniclubtr uyeleri icin MINI Drive-in Cinema eventi yapariss Ne guzel olur ooh mis! wishman gelir bize yasar. hatta gioyuda garaja koyariz. bosuna izmire gitmes onu ziyarete istanbulda hepbizle kalir izmirdendee gelen olur yagci ali abim bizi kirmaz gelirleer hele ozsimav baskanimda gelirse dahada bomba olur tadindan yenmes. hihihihihihihi

yine ne guzel bir betimleme yaptim kahretsin!
              bu hafta sayisal,super loto, piyango vs oynayin
              yil basi biletleri ne zaman cikioodu bi seri bilet alalim dostlar iyi kollayip takip edin

Cok naturel yazmissin yahu NDG, icinde GDO bile bulabilmek mumkun degil.

Wishman

Yorum Yap

Cok naturel yazmissin yahu NDG, icinde GDO bile bulabilmek mumkun degil.

Wishman
                GDO nedir Wishhciimm? Yoksa sen "Gel Demekle Olmaz" mi dioosun?

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

sayin adminler konumuzu yapilmis organizasyonlara tasiyabilir miyiz acaba?

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X