Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

11 Kasim - Aksam Yemegi - "Anadolu Yakasi"

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sent from my iPad using TapaTalk HD
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Ben de kendim ve co-pilot'um adına çok teşekkür ediyorum katılan arkadaşlara ve böyle bir fikirle bizlere böyle bir akşam ayarladığı için NDG'me Anadolu-Avrupa ve gün fark etmez en yakın zamanda başka bir organizasyonun beklentisindeyim:P

Yorum Yap

Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Ben de kendim ve co-pilot'um adına çok teşekkür ediyorum katılan arkadaşlara ve böyle bir fikirle bizlere böyle bir akşam ayarladığı için NDG'me Anadolu-Avrupa ve gün fark etmez en yakın zamanda başka bir organizasyonun beklentisindeyim:P
        yağ bakımına sokmadan CM'yi, yok size buluşma

Emeği geçenlere teşekkürler, NDG'cim resimleri ütüylemi çektin gözünü seviim bu ne
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Sağlık Problemleri nedeni ile aranızda olmadım kusura bakmayın gençler

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Emeği geçenlere teşekkürler, NDG'cim resimleri ütüylemi çektin gözünü seviim bu ne
            laa bana bak sabah sabah beni germe vizem var bitsim su gun sonra satas bana

bernaaaa boludan sonraki hafta sizdeyim :P

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Bolu mu nerde nerde tut bobi of bakkala bile gidemiyorum ne Bolusu uyandırın beni
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

NDG Istanbul'a geldigimde baska bir organizasyon daha ayarlarsin herhalde degil mi? oralara kadar gelip kimseyle tanismadan donmeyeyim

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Gelmeyin üstümeeee gideceğim yaaa
                  NDG cim beklerim her zaman

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Bolu mu nerde nerde tut bobi of bakkala bile gidemiyorum ne Bolusu uyandırın beni
                    Alencim üzülüyoruz senin için minik biraz ayaklansın da o zaman gideriz Bolularada bakkallarada:P

Yorum Yap

Afiyet olsun arkadaşlar cidden süper olmuş, benim gelme düşüncem semtten arkadaşlarımın selimpaşaya gitme planları ile son buldu malesef
                      Ama gitmeseydim arabasız size gelecektim. Neyse kısmet değilmiş başka zamana inşallah

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Shemsy dikkatli olup gelirsen bişey olmaz adamlar kalkıp evoya ne diyecek sen kurallara uyarak ve basmadan gelirsen problem olmaz..

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                      Gecen Otoparktan çıkardım biraz turlayım hem akü şarj etsin hemde yıkatıyım diye, Motorlu polisler çevirdi. Bu kanat ne kocaman arabanın arkasında felan trafik çağıralım mı felan oraya buraya sarıyorlar,, Orjinal dedim torpido da arabanın kıtapcığı duruyodu çıkardım gösterdim. Öle arabayı aradılar bıraktılar. Yani ben tırstım abi =O) Bi kere ucundan döndüm bi daha kasmıyım diyom

Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      bizde alabiliriz seni florya'dan gideceğiz yemeğe
                      Çok saolun şimdi gördüm,, daha yeni girdim foruma pazar gününden beri,,, Bileydim arkadaşalarımı eker gelirdim

Plaka cezami yedim taktim artk ama arabadan sogudum

Yeni yila girene kadar memur spec takiliim bari
                      Geçmiş olsun kerem valla polis amcalar fena,, benimde arkadaşıma yazmışlar gecen. Bana da sarıyolardı gecen. Artık polis görünce hemen camları açıyom çevirdiklerinde arabayı o dakika stop ediyom gaz bas demesinler diye Bu arada arkadaşım Cam filminden arabayı bağlayacaklardı dedi yalvar yakar emniyet kemerinden ceza yazdırmış kurtulmuş. Benim bildiğim cam filmi muayenede bile hafif kusur yazılıyor. Neyse sana da geçmiş olsun ne diyelim. Bu arada polis amcalar fena tutuğunu ceza yazmadan göndermiyorlar bütçe açığı kapanana kadar en efendisinden gitmekte fayda var yoksa cezalar can acıtır türden.

Çok off topic yaptım,, Gelemedim,, benim hatam hüzünlüyüm,,,

Yorum Yap

Aslı shemsy tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Afiyet olsun arkadaşlar cidden süper olmuş, benim gelme düşüncem semtten arkadaşlarımın selimpaşaya gitme planları ile son buldu malesef
                        Ama gitmeseydim arabasız size gelecektim. Neyse kısmet değilmiş başka zamana inşallah

Gecen Otoparktan çıkardım biraz turlayım hem akü şarj etsin hemde yıkatıyım diye, Motorlu polisler çevirdi. Bu kanat ne kocaman arabanın arkasında felan trafik çağıralım mı felan oraya buraya sarıyorlar,, Orjinal dedim torpido da arabanın kıtapcığı duruyodu çıkardım gösterdim. Öle arabayı aradılar bıraktılar. Yani ben tırstım abi =O) Bi kere ucundan döndüm bi daha kasmıyım diyom

Çok saolun şimdi gördüm,, daha yeni girdim foruma pazar gününden beri,,, Bileydim arkadaşalarımı eker gelirdim

Geçmiş olsun kerem valla polis amcalar fena,, benimde arkadaşıma yazmışlar gecen. Bana da sarıyolardı gecen. Artık polis görünce hemen camları açıyom çevirdiklerinde arabayı o dakika stop ediyom gaz bas demesinler diye Bu arada arkadaşım Cam filminden arabayı bağlayacaklardı dedi yalvar yakar emniyet kemerinden ceza yazdırmış kurtulmuş. Benim bildiğim cam filmi muayenede bile hafif kusur yazılıyor. Neyse sana da geçmiş olsun ne diyelim. Bu arada polis amcalar fena tutuğunu ceza yazmadan göndermiyorlar bütçe açığı kapanana kadar en efendisinden gitmekte fayda var yoksa cezalar can acıtır türden.

Çok off topic yaptım,, Gelemedim,, benim hatam hüzünlüyüm,,,
                        ben demedimm mi len bu adam evocu panpalariyla takilmistir diye

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          ben demedimm mi len bu adam evocu panpalariyla takilmistir diye
                          evocu panpam yok benim

Yorum Yap

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            NDG Istanbul'a geldigimde baska bir organizasyon daha ayarlarsin herhalde degil mi? oralara kadar gelip kimseyle tanismadan donmeyeyim

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
                            Kaancim gel biz artik sip diye cekirdek kadro olarak toplaniyoruz

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              sizin ailede yok mu bir sadu
                              bak bizimki simdi kuzen dogum yapcak diye 1-2yil bebekle takilir

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Guzel bir bulusma olmus, afiyetle de yemissiniz masallah

Hepinizi tebrik ederim..
                                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X