Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

2. GELENEKSEL AYVALIK BULUSMASI / 7-8 Subat 2015

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2. GELENEKSEL AYVALIK BULUSMASI / 7-8 Subat 2015

Dev bir organizasyonun sonuna daha geldik. Katilanlari gordugume, tanistigima, karsilikli yemek yiyip, icip, sohbet edip guldugume cok memnun oldum.
    Gunlerce bu organizasyonun gerceklesmesi icin isini gucunu ailesini birakip emek harcayan tum organizasyon sorumlulari ve modlar basta olmak uzere, ayni sekilde yuzlerce kilometre yol gelen, arabasini bizler icin eskiten, sicak yatagini birakip soguklarda usumeye, yagmurda islanmaya gelen tum uye dostlarimiza ve yandaslarina tesekkur ederim.. Iyiki geldiniz!
    Ben cok eglendim, harika insanlar tanidim ve muthis bir gorsel solen yasadim. Umarim seneye de hepiniz gelebilirsiniz
    www.haktankeskin.com

Her sey icin cok tesekkur ederim ben yanimda kiz arkadasimi kiz arkadasimin ablasini kardesini getirdim onlarda cok memnun kaldilar hepinize ayri ayri tesekkur ediyorlar bu arada onlarida soyleyeyim MCTR ailesinin ne kadr buyuk bir aile oldugunu tekrar gosterdiniz bu arada bu gunun benim icin ayri bir ozelligi oldu aksam saatlerinde MCTR bursa organizasyon yardimciligina yukseldim bu goreve beni laik goren adminlere ve abilerime cok tesekkur ederim iyi ki varsiniz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    16 AK 223 JCW09
    34 AKS11 JCW13

Yorum Yap

Herşey mükemmeldi, nekadar büyük bir aile olduğumuzu ve büyük bir aile olmanın nekadar keyifli olduğunu tekrar görmüş olduk emeği geçen gelen tüm minicilere teşekkür ederiz ( ben ve eşim) bu keyifli haftasonu için 
      sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

bu guzel organizasyonda cekilen guzel fotograflarimizi da bu baslik altinda toparlayalim
        doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
        2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
        3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
        4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
        5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
        6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
        7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
        8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

MINI'lerin hic fotosunu cekmemisim. Hep videolari var
          Eklenen Dosyalar
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

her ne kdr ayvalıkta bırkac saat durabılsemde keyıflıydı sosyal aglardan hayranlkla baktıgım aracları gormek bıle yettı yanı emegı gecen herkese tesekkrler ıns yazında ızmır ıcın bı organızazyn olur fotorafları sabırsızlıkla beklıyorum
            35 AJ 0050 R56 S
            34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
            35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

Bu yorucu olduğu kadar dinlendirici, maceralı ama dingin, ıslak ve ara ara güneşli, çok uzuuun gibi gelen ama kısa, tatil programı için teşekkürler minikailem. Çok daha keyifli organizasyonlarda buluşmak üzere sevgiyle ve minilerinizle kalın. Bir gözünüz yolda diğeri mctr de olsun öpüldünüz😘😘 hepinizin iş günü haftasonu gibi geçsin.....

Sent from my iPhone using Tapatalk
              34 NL 2551 "KUBİ"

Yorum Yap

Aslı musty 35jcw tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                her ne kdr ayvalıkta bırkac saat durabılsemde keyıflıydı sosyal aglardan hayranlkla baktıgım aracları gormek bıle yettı yanı emegı gecen herkese tesekkrler ıns yazında ızmır ıcın bı organızazyn olur fotorafları sabırsızlıkla beklıyorum
                Musty biz seni goremedigimiz icin cok uzulduk. Esyalari odaya atip asagiya ininceye kadar kacmissin. Cok ters zamanlama oldu. Tabi yolculugumuz bekledigimizden uzun surdu. Kusura bakma. en kisa zamanda C@N bir organizasyon ayarlayacak.
                Geldigin icin tesekkur ederiz!
                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

[IMG][/IMG]
                  [IMG][/IMG]
                  35 AJ 0050 R56 S
                  34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
                  35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

Evet musty görüşemedik ama en kısa zamanda güzel bir izmir org. yapıcaz
                    sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

ortam telaslıydı yenı yerlesme yol yorgunlugu fln bende rahtsız etmk ıstemedım zamanımda kısıtlydı ıns brdahakıne daha cok zaman gecırırız
                      35 AJ 0050 R56 S
                      34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
                      35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

Kelimeler yetersiz kalsa da tek kelimeyle HARIKA bir haftasonu oldu bizim icin...organizasyonu planlayandan gerceklestirmek icin cansiperane ugrasanlara, fikri dusunenden yagmur gunes demeden yollara dusenlere ve ozellikle bu kadar guzel insanin biraraya gelmesine on ayak olanlara kocaman tesekkurler.
                        1) R59 Cooper S '13
                        2) R60 LCI Cooper S '14
                        3) R50 Cooper '04

Yorum Yap

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
                          16 AK 223 JCW09
                          34 AKS11 JCW13

Yorum Yap

1) R59 Cooper S '13
                            2) R60 LCI Cooper S '14
                            3) R50 Cooper '04

Yorum Yap

Organizasyonumuzu planlayan arkadaşlarıma katılan tüm dostlarımıza çok teşekkür ederim. #mctrfamily güzel bi hafta sonuna imza attı yolculuğun en başından en sonuna kadar problem yaşanmadan sonuçlanmasıda keyfimizi bi kat daha yerine getirdi. Tüm fotoları videoları merakla bekiyorum. İyiki varsınız
                              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X