Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

9 Şubat 2014 ONUR-OTO DYNO DAY (POWERSHOP İŞBİRLİĞİ İLE)

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Güzel bir gündü emeği geçenlere teşekkürler gelenlerınde ayağına sağlık

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

okudum.... :-(

Yorum Yap

Bu arada ilk defa dynoya cıktı arabam ve cok zevkliymis gercekten 213 beygir 320 torq da guzel bir rakammıs
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Gün müthişti gelen arkadaşlarımızın ayaklarına sağlık . Onur ve ekibede çok teşekkür ederim uğraşıları için . Köfte uykuluk ve sucukları kalamadım malesef, alacağım olsun

Herşeyden ayrı olacak şekilde Antalyadan bizleri yanlız bırakmayan Nihat kardeşime çok teşekkur ederim bizleri yanlız bırakmıyor her fırsatında burda oluyor .Ayrıca instagramda yorumlarının takipçisi olduğum sabri ilede tanıştık onada geldiği için teşekkür ederim
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Masallah arkadaslar, eglenceli olmus.
            Dyno grafiklerinizi surda paylasin size zahmet ----> http://www.miniclubtr.com/forums/sho...zimle-payla%FE
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Uykuluk ciğer ve sucuğa hiç dokunulmadı aldığım habere göre bugün hepsi patlatılacak bilgilerinize tükenmeden yetişin tadın bence
              Her zaman elimden geldiğince organızasyonlara katılmaya çalışıyorum ayvalık içinde süpriz yapacaktım ama tendonlar bana süpriz yaptı )
              Güler yüzünüz için emeğiniz için sonsuz tşkkürler,güzel bir aile...

Yorum Yap

Günaydın arkadaşlar.İYİ HAFTALAR dileğiyle.Bütün haftalarca sordum hep ne zaman buluşma var die ve pazar günü çok gelmek istiyodum herkesle tanışmak için ama çok yakın arkadaşım cumartesi trafik kazası geçirdi ve oraya gitmem gerekti bütün gece hastanede kaldım ve işlerim pazar günü 14:00'da bitti o saatden sonra orda diğilsinizdir die sormadım gelmedimde.Arkadaşımın durumu iyi allaha şükür.Bundan sonra inşallah katılcam...

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorum Yap

Bendekiler bu kadar arkadaşlar. Fotolar NDG ürünü olup tüm hakları bana aittir

Yorum Yap

Aslı BRKY tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bendekiler bu kadar arkadaşlar. Fotolar NDG ürünü olup tüm hakları bana aittir
                        Daha fazlaydi sanki Berkay beey
                        Arenlerin fotolari olcakti

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

İyiki ben çekmemişim bulanık bulanık olacaktı
                          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Daha fazlaydi sanki Berkay beey
                            Arenlerin fotolari olcakti

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                            Bi fotonun lafımı olur

Yorum Yap

9 Şubat 2014 ONUR-OTO DYNO DAY (POWERSHOP İŞBİRLİĞİ İLE)

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              İyiki ben çekmemişim bulanık bulanık olacaktı
                              Sen daha çok çekerdin kanks 2 saat makineylr gezdi çektiği foto bu kadar

Bi kaç fotoyla oynanmıştır bu arada..

Yorum Yap

Güzel gündü, emeği geçen tüm Powershop ekibi ve Onur Bey'e teşekkürler..

Ayrıca, büyük sürpriz için Nihat abiye teşekkürler. Bizi çok mutlu ettin abim

Eğlenceli bir organizasyon, Dyno-day yurt dışı forumlarında vs, 4 ayda 1 gibi sürelerde tekrarlanmaktadır. Ülkemizde fazla yaygın olmasada çok eğlenceli ve bol makaralıdır Tekrarlanması dileğiyle..
                                Gelen herkese sonsun teşekkürler..
                                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X