Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İftar Buluşmasına Ne Dersiniz?

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bana uyar surada n kaldı sahura?
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      bana uyar surada n kaldı sahura?
      gazlaya gazlaya gelirsin artik
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Eh davulcu da geldi )
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

ya inanmıyorum kendime konuyu baştan sona kadar okudum meğersem geçen seneki yazışmalarmış eğer bir organizasyon yapılacaksa sevgili üyemiz Bayram abi'nin iskender kebap salonu var araçları rahat bırakabileceğimiz bir yer varsa güzel bir organizasyon olur diye düşünüyorum en kötü otoparka bırakırız

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Eh davulcu da geldi )
            Vedatta corbaya dustum ahauahauahau su saatte bile kalabalik.. bi corba boyle bagimlilik yapamas..
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

NDG Ayarlayalım yine bir iftar, başka konu altında izin alalım Admin Bacolardan..

Maria'nın bahçesi tarzı, park sorunu olmayan biryer bulalım..

Ama bende 1 2 hafta sonra yapalım, şuan malum ilk günleri Ramazan ayının her yer kalabalık.. Biraz yoğunluk azalsın bnce
              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslında park sorunu olmayacak bir yer biliyorum ve manzara da süper, ve ucuz ama Ramazan da full çekiyor,
                Revervasyonlar hep 1-2 hafta önceden yapılıyor.
                Cankurtaran sosyal Tesisleri,
                denize sıfır denebilir önünden keneddy caddesi geciyor,
                iftar akabinde de zeytinburnu go kart ile birikmiş adrenalin stoklarımız eritme ile gece son bulabilir =O)
                ama maksat sizleri görmek ve sohbet etmek,
                yani admin başganım nireye dirse ben gelirem sölim =O)

Yorum Yap

Aslı shemsy tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslında park sorunu olmayacak bir yer biliyorum ve manzara da süper, ve ucuz ama Ramazan da full çekiyor,
                  Revervasyonlar hep 1-2 hafta önceden yapılıyor.
                  Cankurtaran sosyal Tesisleri,
                  denize sıfır denebilir önünden keneddy caddesi geciyor,
                  iftar akabinde de zeytinburnu go kart ile birikmiş adrenalin stoklarımız eritme ile gece son bulabilir =O)
                  ama maksat sizleri görmek ve sohbet etmek,
                  yani admin başganım nireye dirse ben gelirem sölim =O)
                  Shemsy sen döndün mü ülkeye? Ne kadar kalacaksın? Sen gitmeden bir organizasyon olsun belki satarsın shark'ı

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    NDG Ayarlayalım yine bir iftar, başka konu altında izin alalım Admin Bacolardan..

Maria'nın bahçesi tarzı, park sorunu olmayan biryer bulalım..

Ama bende 1 2 hafta sonra yapalım, şuan malum ilk günleri Ramazan ayının her yer kalabalık.. Biraz yoğunluk azalsın bnce
                    Hay hay sekerim
                    olayimiz yemek oldu mu zaten aninda 15kisi oluruz biz, biliyorsun kekuticim.. yine o seritten bi yer secebiliriz..
                    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Shemsy sen döndün mü ülkeye? Ne kadar kalacaksın? Sen gitmeden bir organizasyon olsun belki satarsın shark'ı
                      Evet dostum 26 haziranda geldim, iki ay daha buradayım sanrım, ya ağustos sonu yada eylül başı gene yolculuk var,,, shark'ın sıkıntısı yok ama satılırsa da olur çünkü ben yokken o da garajda duruyor

Yorum Yap

Evet dostum 26 haziranda geldim, iki ay daha buradayım sanrım, ya ağustos sonu yada eylül başı gene yolculuk var,,, shark'ın sıkıntısı yok ama satılırsa da olur çünkü ben yokken o da garajda duruyor
                        sat gitsin acima
                        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          sat gitsin acima
                          Sen nasıı bi kötüsün yaa,,, off topic yok, off topic yok,,, İftara gitcez biz =O) geliyomusun

Yorum Yap

Sen nasıı bi kötüsün yaa,,, off topic yok, off topic yok,,, İftara gitcez biz =O) geliyomusun
                            biz derken siz kimsiniz? "biz" cumbur cemaat yemek olayina girmeyi cok severiz.. biz siz ayrimi yapmayiz..
                            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              biz derken siz kimsiniz? "biz" cumbur cemaat yemek olayina girmeyi cok severiz.. biz siz ayrimi yapmayiz..
                              ben biz derken bütün formdaki dostları kastetmiştim, forum anladı NDG cim,,, sana siz demem mi gerekiyor davet etmek için NDG cim

Yorum Yap

Siz biz demeyi iyi bilirsiniz siz abi hosgeldin tekrar goruselim sen biyere kaybolmadan
                                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X