Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Haydi Izmir Toplanalim Artik!!!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

O da sizlere kaliyor iste biz anca kiz arkadas kontenjanindan katilim saglayabiliriz

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

haftasonuna yaklastık hatta geldık bıle program hazır degıl
      buarada haftasonu yagmur camur gosterıyordu ama...

Yorum Yap

Bu hafta yagmurlu oldugu icin erteleyebiliriz isterseniz. Veya kordonda takilabiliriz.

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Haydi artık bir tarih belirleyelim,herkez ona göre hazırlansın...NDG de umarım katılır buluşmamıza
          ...35 YY 840...

Yorum Yap

kordondan başlayın havanın tadını cıkarın derim.

Yorum Yap

Ben tek başıma tadını çıkarıyorum arkadaşlardan ses çıkmıyor...
              ...35 YY 840...

Yorum Yap

Aslı siyah tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Ben tek başıma tadını çıkarıyorum arkadaşlardan ses çıkmıyor...
                biz NDG ile atlayıp gelelim o zaman, tek başına sıkılma oralarda.

Yorum Yap

Ben buldum ulku yarıs pıstıne gıdelm..volkicar lar gelmis 13 hplık karting araclarıda var cok zevklı olur..

Yorum Yap

Aslı orcun tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    biz NDG ile atlayıp gelelim o zaman, tek başına sıkılma oralarda.
                    Ben sıkılmıyorum ama gelin siz...bu hafta sonu yokum Abant'a gidiyorum olmazsa oraya gelin
                    ...35 YY 840...

Yorum Yap

Arkadaslar kusura bakmayin konuyu baslattim ama uzun bi sure birseyler yazamadim. Pazar gunu Istanbul'daydim. Bir yakinimizin cenazesi vardi. O yuzden bi organizasyon yapamadim. Insallah bu haftasonu haftalik gorusmelerimize baslayacagiz. Haber veririm

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Arkadaslar kusura bakmayin konuyu baslattim ama uzun bi sure birseyler yazamadim. Pazar gunu Istanbul'daydim. Bir yakinimizin cenazesi vardi. O yuzden bi organizasyon yapamadim. Insallah bu haftasonu haftalik gorusmelerimize baslayacagiz. Haber veririm

IZM-5655-TCHB
                        Başın sağolsun.haberlerini bekliyoruz
                        ...35 YY 840...

Yorum Yap

Başın sağolsun
                          sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

Basin saolsun Kaan. H.sonu disinda yapilacak organizasyon icin bence tarih ve yeri kesinlestirirsek herkes programini simdiden ayarlayabilir ve katilim iyi olabilir

Yorum Yap

Dostlar sagolsun. Ben diyorum ki herkesin soyledigi uzere Mart sonu gibi yaparsak havalar daha guzel olacak gibi. Ayrica herkes programini daha rahat ayarlar bence. Tabi yeri kararlastirmakta cogunluga bagli.

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Niyetimiz var net bisey diyemiyorum vize haftam belli olunca ilk is kipris cikartmasi olacak ama izmir icinde sartlari zorlayacagim..

Ayrica zaten bizim icin oyle buyuk kalabalik eventler sart degil. Biz Orcun'la da konustuk (ayni sekilde Kaan'a da soyledim.) okul is vs. hepsini ayarlayip planlayip Izmir'e gelecegiz. Haber eder duyururuz. plani programi olmayan dostlar ile keyifli 1gun gecirmek uzere organize olmayi dusunuyoruz..

ps. siyah abla sagolasin.. duygulandim. gozlerimi yasardi. hihihihi

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
                                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X