Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

H.sonu var mı plan? + cuma akşamı yemek toplantısı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

H.sonu var mı plan? + cuma akşamı yemek toplantısı

Malum evli ve bir de çocuklu(canavarlı) olunca h.sonu plan yapmak gerekiyor . Buluşma planı varsa evdekileri anneanneye postalayacağım

ben hafta sonu çeşmedeyim küçük bir buluşma yapabiliriz hadi toplanalım desek yedi sekiz araba çıkar adminimiz haktan bir şeyler yazar müsait değil sanırım.
    sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Düşünmeden buluşun derim araba sayısı bence önemli değil bugün 5 olur yarın 15 kaynaşalım gençler.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

C.tesi hava yagisli gozukuyor, pazar acik. Uyarsa pazar cesmede bulusabiliriz. Ben poligonda oturuyorum, gelecek varsa uckuyularda bulusup gecebiliriz.

Yorum Yap

hadi istanbuldada All4 günü yapalım.. CM All4'lar çıksın meydana kavuştursun minicileri
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Selam;

Tekrar konu acmak istemedim. Buraya yazayim dedim. Ali (Yagci) ile konustuk. Konumuz;

Cuma gunu sanayi isleri olanlarin sanayiide gorusmesi ve istek olursa aksamustu (6-7 gibi) ickisiz ama kofteli- donerli bir yemek bulusmasi yapilmasi.....
            Hem yeni arkadaslar ile tanisip kaynasma.
            Ozgur Pasa'miz 'Leman Kultur'e gidelim der, cunku her cesit yemek varmis. Zaten Forum Bornova'nin yani oldugu icin olmadi oraya da cevirebiliriz yonumuzu bir problem olursa.

Hadi bakalim IZMIR'li MINI'ciler katilim yapacaklar ayaga kalksin...

P.S: Yemek yeri cok da onemli degil, ama Bornova civarinda olunacagi belli...
            P.S 2 : Haftasonu kahvaltili bulusmayi bu bulusmada konusur kararlastiririz. Bu haftasonu olmasin.

Wishman
            En son düzenleyen WISHMAN; 09-01-13, 20:07.

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Selam;

Tekrar konu acmak istemedim. Buraya yazayim dedim. Ali (Yagci) ile konustuk. Konumuz;

Cuma gunu sanayi isleri olanlarin sanayiide gorusmesi ve istek olursa aksamustu (6-7 gibi) ickisiz ama kofteli- donerli bir yemek bulusmasi yapilmasi.....
              Ozgur Pasa'miz 'Leman Kultur'e gidelim der, cunku her cesit yemek varmis. Zaten Forum Bornova'nin yani oldugu icin olmadi oraya da cevirebiliriz yonumuzu bir problem olursa.

Hadi bakalim IZMIR'li MINI'ciler katilim yapacaklar ayaga kalksin...

P.S: Yemek yeri cok da onemli degil, ama Bornova civarinda olunacagi belli...
              P.S 2 : Haftasonu kahvaltili bulusmayi bu bulusmada konusur kararlastiririz. Bu haftasonu olmasin.

Wishman
              heaa disardan MINIci kabul etmionuz pekala .. biz Istanbullu MINI'ciler kayaga giderik Peeeeh! sucuk ekmek-sicaksarap bizi paklar.

Sent from my iPad using TapaTalk HD
              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                heaa disardan MINIci kabul etmionuz pekala .. biz Istanbullu MINI'ciler kayaga giderik Peeeeh! sucuk ekmek-sicaksarap bizi paklar.

Sent from my iPad using TapaTalk HD
                Gel gel, hatta bavula koyayim seni Pazar'a da Italya'ya gotureyim. Bozma konuyu kiz 'alingan'... Bi biz tanisip kaynasalim sonra kahvaltili haftasonu toplantimiza zorla getirtecez seni....

Wishman

Yorum Yap

Aslı wishman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  selam;

tekrar konu acmak istemedim. Buraya yazayim dedim. Ali (yagci) ile konustuk. Konumuz;

cuma gunu sanayi isleri olanlarin sanayiide gorusmesi ve istek olursa aksamustu (6-7 gibi) ickisiz ama kofteli- donerli bir yemek bulusmasi yapilmasi.....
                  Ozgur pasa'miz 'leman kultur'e gidelim der, cunku her cesit yemek varmis. Zaten forum bornova'nin yani oldugu icin olmadi oraya da cevirebiliriz yonumuzu bir problem olursa.

Hadi bakalim izmir'li mini'ciler katilim yapacaklar ayaga kalksin...

P.s: Yemek yeri cok da onemli degil, ama bornova civarinda olunacagi belli...
                  P.s 2 : Haftasonu kahvaltili bulusmayi bu bulusmada konusur kararlastiririz. Bu haftasonu olmasin.

wishman
                  ndg gunceli :-)

Yorum Yap

Kaana da haber verin... Cuma 1830-1900 leman kultur bornovada bulusalim
                    Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

tamamdır abicim ben arkadaşları'da haber veririm. nazlı sende gel abim hadi misafirimiz ol

Yorum Yap

Hadi CSS, Izmir JCW, Hakan 35 (baska tanismadik varsa unuttum sakin kirilmaca olmasin)

Wishman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Gel gel, hatta bavula koyayim seni Pazar'a da Italya'ya gotureyim. Bozma konuyu kiz 'alingan'... Bi biz tanisip kaynasalim sonra kahvaltili haftasonu toplantimiza zorla getirtecez seni....

Wishman
                          ahahahahaha izmire yaza duserim tatile hedefte ankata var orcunu rahatsiz edicem kusmus forumaa da girmiyor

Sent from my GT-N7100 using TapaTalk II
                          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

hakan35
                            mesut
                            soner
                            ali iner
                            can

hepsini aradım abi gelicekler nasip olursa kaganın numarası yok bende ali iner arayacak. son durum budur abi

Yorum Yap

Aslı YAGCI tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              hakan35
                              mesut
                              soner
                              ali iner
                              can

hepsini aradım abi gelicekler nasip olursa kaganın numarası yok bende ali iner arayacak. son durum budur abi
                              +1 beni de ekleyin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X