Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

H.sonu var mı plan? + cuma akşamı yemek toplantısı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben C@N i aradim ama acmadi, belkide numara degismistir. Kaan'da gelir buyuk ihtimal.

Ozgur Pasa ile ben de varim.
    JCW Izmir'de yazdi.
    SerenceBey'imiz de gelsin ama....
    Baska baska ? ? ?
    (SwissSkunkie yi de aradim, geri doner bana az sonra, mesgul adam)

P.S: Adminimiz HAKTAN yurtdisinda olacagindan gelemiyecek. TAM DARBE HAVASI.... :-)

Wishman
    En son düzenleyen WISHMAN; 09-01-13, 21:34.

Yorum Yap

ordayım kısmetse...

Yorum Yap

Bu arada benim cep 533 502 43 02. Cuma arayabilecegim bir minici bana da cebini pm vs.. Atabilirse kontakta kaliriz

Yorum Yap

An itibari ie wishmanimsi tarafından buluşmadan azledildim. Aradı ve sen bu hafta gelme dedi . Sanırsam benimle ilgili daha ciddi planları var. Ne de olsa eski roommate'im ...
          Ama gene de durumu protesto ediyorum. Galiba r50 den r56 ya geçtiğim için küstü arada r53 ü pas geçtim diye.!!!?

Ps. Bkz. Geçmiş zaman olur ki Kuşadası macerası...

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Ben C@N i aradim ama acmadi, belkide numara degismistir. Kaan'da gelir buyuk ihtimal.

Ozgur Pasa ile ben de varim.
          JCW Izmir'de yazdi.
          SerenceBey'imiz de gelsin ama....
          Baska baska ? ? ?
          (SwissSkunkie yi de aradim, geri doner bana az sonra, mesgul adam)

P.S: Adminimiz HAKTAN yurtdisinda olacagindan gelemiyecek. TAM DARBE HAVASI.... :-)

Wishman
          Love all, trust a few, do wrong to none!!!

Yorum Yap

Aslı Swiss Hotelier tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            An itibari ie wishmanimsi tarafından buluşmadan azledildim. Aradı ve sen bu hafta gelme dedi . Sanırsam benimle ilgili daha ciddi planları var. Ne de olsa eski roommate'im ...
            Ama gene de durumu protesto ediyorum. Galiba r50 den r56 ya geçtiğim için küstü arada r53 ü pas geçtim diye.!!!?

Ps. Bkz. Geçmiş zaman olur ki Kuşadası macerası...
            Ulemmm !!! Gelme tabii, Denizli'den bir yemege getirtmeyiz seni. Ayin 19'undan sonra Kahvaltili - Kalmali (yanar donerli misali) bir program yapalim ki kontak cevirmene deysin.
            P.S: Ne yapalim, 'Seni bana yazmislar' gibi gidiyor iliskimiz. :-)

Wishman

Yorum Yap

Aslı Jcw izmir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Bu arada benim cep 533 502 43 02. Cuma arayabilecegim bir minici bana da cebini pm vs.. Atabilirse kontakta kaliriz
              0 533 763 74 74

Bulusmada diger arkadaslarinda telefonlarini veririz. :-)

Yorum Yap

Ulemmm !!! Gelme tabii, Denizli'den bir yemege getirtmeyiz seni. Ayin 19'undan sonra Kahvaltili - Kalmali (yanar donerli misali) bir program yapalim ki kontak cevirmene deysin.
                P.S: Ne yapalim, 'Seni bana yazmislar' gibi gidiyor iliskimiz. :-)

Wishman
                O ne öle şarkımı kimi kime yazmışlar zanım. Belki gelecektim hem ne bilion. Ama şartlarım var . 1- sizle bi daha balık yemem...bu kahvaltılı yanar döner iiymiş ama... zaten go go girls yoksa gelmem... Bi de bana bi avatar yap bakiim koyalım köşemize

Yorum Yap

bende gelıyorum yuksek ıhtımal kız arkadasımda kendı cooperıyla gelıcek artı olarak erdem abı de kesın gelıcegını onayladı bı kac kısı daha bulurum herhalde

Yorum Yap

Selam;

Tekrar konu acmak istemedim. Buraya yazayim dedim. Ali (Yagci) ile konustuk. Konumuz;

Cuma gunu sanayi isleri olanlarin sanayiide gorusmesi ve istek olursa aksamustu (6-7 gibi) ickisiz ama kofteli- donerli bir yemek bulusmasi yapilmasi.....
                    Hem yeni arkadaslar ile tanisip kaynasma.
                    Ozgur Pasa'miz 'Leman Kultur'e gidelim der, cunku her cesit yemek varmis. Zaten Forum Bornova'nin yani oldugu icin olmadi oraya da cevirebiliriz yonumuzu bir problem olursa.

Hadi bakalim IZMIR'li MINI'ciler katilim yapacaklar ayaga kalksin...

P.S: Yemek yeri cok da onemli degil, ama Bornova civarinda olunacagi belli...
                    P.S 2 : Haftasonu kahvaltili bulusmayi bu bulusmada konusur kararlastiririz. Bu haftasonu olmasin.

Wishman
                    Okumayan kalmasin gunceli !!!!!

Yorum Yap

Aslı Swiss Hotelier tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      O ne öle şarkımı kimi kime yazmışlar zanım. Belki gelecektim hem ne bilion. Ama şartlarım var . 1- sizle bi daha balık yemem...bu kahvaltılı yanar döner iiymiş ama... zaten go go girls yoksa gelmem... Bi de bana bi avatar yap bakiim koyalım köşemize
                      kusadasında bulusacaksak balık yıyeceksek bende varım
                      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ozgur Baskan ve Ali Abi haber verdi sagolsunlar. Aracin skntisi cozulurse aracla gelecegim olmadi ya Ozgur Baskan alacak yada tabanvay olum kalim olmadigi surece oradayim bu arada numaram olmayanlara gelsin 0542 231 44 04

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

0533 2750671 numaram
                          sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Arkadaslar kusura bakmayin anca donebiliyorum. Konu neredeyse sonuclanmis ben okuyup yazincaya kadar.

Ben bu haftasonu arkadasimin dugunu cikmasi nedeniyle yurt disi planimi erteledim iki gun once. Bu sebeptendirki beni de yazin

Simav, Reis-i Cumhur Wishman beyin yemek ister kesin. Leman'da el altından dagitalim derim..

Samsung Galaxy Note 2 ile Tapatalk'tan gonderdim..
                            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              kusadasında bulusacaksak balık yıyeceksek bende varım
                              Ya Gökhanım balık yiyelim yemesine de sabahına görüşemioruz be hacım
                              @ wishman: ya o terasta içtiğimiz son içkileri de içmicektik bence. Hep o yüzden oldu kanısındayım zira

Yorum Yap

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Ozgur Baskan ve Ali Abi haber verdi sagolsunlar. Aracin skntisi cozulurse aracla gelecegim olmadi ya Ozgur Baskan alacak yada tabanvay olum kalim olmadigi surece oradayim bu arada numaram olmayanlara gelsin 0542 231 44 04

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
                                Mesaj alinmistir... :-)

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X