Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R57 Cabrio

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Öncelikle slm iyi günlerde kullanın mininizi hem cabrıo hem dızel can arkadaşımızında bahsettiği gibi bende orjınal "mini" kol dayaması var aşağıda lınkı tıklayarak ürünü inceleyebilirsiniz fiyat olarak 400tl istiyorum

http://www.outmotoring.com/fliptop-a...-for-gen2.html
    En son düzenleyen NHT39; 15-06-13, 18:08.

Yorum Yap

Aslı daneland tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      R57 Diesel 2012 Spiece Orange,Chili pack
      Arkadan cok ses geliyor,arka gorus kisitli ama yeterli.Bu benim ikinci Minim digeri Mini Cooper S 2007 idi,ona gore daha konforlu,daha sakin Ama yeterince atak. Sakin Mini'nin tuketim verilerine aldanmayin ortalama 45-50 mpg (5.5-6 lt/100km) tuketimi var otoyolda belki 60 mpg bulunur (4lt /100km).
      Buraya yazmisken sorayim kol dayama original fahis derecede pahali Turkiye'de is gorecek bir alternatif bulunur mu?Bu sene arabayla gelmeyi planliyoruz gelmisken onu halletmek iyi olurdu.
      PS Redimdeki delikanli ufak oglum.[ATTACH]1514[/ATTACH]
      Merhabalar, Aracınızın baska fotograflarını, hatta video'larını da gormek isteriz. Mesela Bagajı guzelce gosteren bir video izlemek cok isterim.

Yorum Yap

Ozan selam. MINI Kalamış'a tekrar uğra. Hem cooper cabrio hem cooper S cabrio hem de Roadster S var bagajlarına da bakabiliriz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X