Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R57 Cabrio

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bence cabrio duşünüluyorsa, r59 olmalı. zaten 4 kişi ile bineceğini sanmıyorum ozanında.. bagajda sülale boyu

Yanlış anlaşılmasın (ozgur abi sen yanlış anlama yani ) sanki r56'nın tavanı koymayı unutmuşlar gibi geliyor bana 57
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      bence cabrio duşünüluyorsa, r59 olmalı. zaten 4 kişi ile bineceğini sanmıyorum ozanında.. bagajda sülale boyu

Yanlış anlaşılmasın (ozgur abi sen yanlış anlama yani ) sanki r56'nın tavanı koymayı unutmuşlar gibi geliyor bana 57
      İki arkadas arabayla biyere gidiyon iki arkadas buluyon siz taksiyle gel dersin hahaaa o zaman keske r57 alsaydim dersin
      Saka biyana mx5 kullanmistim ben icinde darlanmistim ama bu tercih meselesi tabi benim aile 3 kisi ondan idare ediyoz
      Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Aslı ozsimav tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        İki arkadas arabayla biyere gidiyon iki arkadas buluyon siz taksiyle gel dersin hahaaa o zaman keske r57 alsaydim dersin
        Saka biyana mx5 kullanmistim ben icinde darlanmistim ama bu tercih meselesi tabi benim aile 3 kisi ondan idare ediyoz
        o konuda kesin haklısın abi ben zaten 3 kişi binmeyi unuttum

mesela ben r59 tercih ederdim, mx5 ile kıyaslama kabul etmez ki çok fazla geniş ve lüks bana göre mini
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Ya benim 3 kisi bindigim cok oluyor. Malzemeleri de bagaja sigdiririm ya. 1 senedir kullaniyorum countryman'i bir iki kere lazim oldu buyuk bagaj. Arka koltuga koyar gelirim napayim

Yorum Yap

Kardeşim yaz gelmeden al bari de seninle güneş gözlüklerimizi takıp sahilde keyif yapalım diyerek forumun apaçi grubunu ayaklandırırım

Yorum Yap

Aslı brnx2 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Kardeşim yaz gelmeden al bari de seninle güneş gözlüklerimizi takıp sahilde keyif yapalım diyerek forumun apaçi grubunu ayaklandırırım
              Hemende satar... Tamam git sen ustu acik Mini'ye...

Yorum Yap

Aslı brnx2 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                valla bir iki hafta icinde halletmek istiyorum aslında bakalım Ama araba malum kucuk biraz 1-2 kız arkadas var yapmak isteyen sahil muhabbetini, seni onlardan sonra alıcam

Yorum Yap

Evet evet aynen )
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Evet evet aynen )
                    Neye aynen dedin Alen abi

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Beni ihmal etmene sevinip aynen aynen demiştir

Yorum Yap

kardeşim yaz gelmeden al bari de seninle güneş gözlüklerimizi takıp sahilde keyif yapalım diyerek forumun apaçi grubunu ayaklandırırım

demis ya birisi hani bencede al da hemen gozluklarimizi takıp sahillerde apacilik yapalım
                        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Tamam Cabrio araba aldıgımın ilk günü iki tane orta yaşlı, evli barklı adamı alıp gezdircem arabamda

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            kardeşim yaz gelmeden al bari de seninle güneş gözlüklerimizi takıp sahilde keyif yapalım diyerek forumun apaçi grubunu ayaklandırırım

demis ya birisi hani bencede al da hemen gozluklarimizi takıp sahillerde apacilik yapalım
                            Ya bir günde üstü açık araba kiraliyip hanimlari gezdirelim diyin be insafsiz kocalar!!!!

Yorum Yap

Tamam Cabrio araba aldıgımın ilk günü iki tane orta yaşlı, evli barklı adamı alıp gezdircem arabamda
                              Benim de cabrio arabam olsa bende almam onları) hak veriyorum sana gencecik adamsın napacan bu kart horozlari

Yorum Yap

Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Ya bir günde üstü açık araba kiraliyip hanimlari gezdirelim diyin be insafsiz kocalar!!!!
                                Bunları ekelim pırtıgı da alıp ucumuz gezelim Berna gel.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X