Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R57 Cabrio

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Anca gordum r57 keyif arabasi izmirde azcik gunes gorsem aciyorum ustunu... Arabam diye soylemiyorum ama cabrio araba farkli yani havadar bagaj biraz daha ufak arka taraf daha karanlik ama genede kiyamiyorum satmaya
    Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Yorum Yap

Aslı ozsimav tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Anca gordum r57 keyif arabasi izmirde azcik gunes gorsem aciyorum ustunu... Arabam diye soylemiyorum ama cabrio araba farkli yani havadar bagaj biraz daha ufak arka taraf daha karanlik ama genede kiyamiyorum satmaya
        Dostum iki gundur seni bekliyorum ben baya dusunuyorum ama hic tanidigim olmadi kullanan. Bizim burdaki ekipte de hic yok. Kac model senin araba? Bagaja bir orta boy bavul sigiyor mu? Kisin kullanimi nasil? Otobanda cok ses aliyor mu? daha cok sorum var ama bogmayayim seni

Yorum Yap

Aslı ozsimav tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Cok guzel masallah

Yorum Yap

Ozan otobanda degilde kotu asfalta iceri ses aliyo bn bavul olarak yumusak cantalar kullaniyorum disi sert hic birsey kolay kolay sigmiyor... Benimki 2009 model...kedilerden uzak tutmaya calisiyorum heryere parketmiyorm...baska sorun olursa cevaplarim sorun diil

Yorum Yap

Kisin kullanimda bi sorun yok iZmire cok yagiyor yagmur balikesirde kar gorduk herhangi bi skintinyasatmadi

Yorum Yap

Yorum Yap

Valla benim en cok aklima takilan bagaj olayi. Diger hersey ok benim icin. Guzelmis senin araban arka taraf ustu kapaliyken biraz bogucu oluyormus sanirim di mi?

Yorum Yap

Evet arka taraf cam olmadigi icin biraz karanlik kaliyor...bnm oglanlar biniyorlar 10 yasindalar hic sikayet etmediler😄 bagaj kapagida normal miniler gb yukari dogru acilmiyor asagi dogru aciliyo...bence bi kolleksiyon arabasi keyif araci cokda ilgi cekiyo o ayri

Yorum Yap

Anladim abi, bence de tam kolleksiyonuluk bakalim bir gorup inceleyebilsem karar vericem alip almayacagima ama yok kimsede burda.

Yorum Yap

bence bu arabayı bir JCW yapacan offfff

hatta sahibindende JCW bodykitli, siyah vardı sanırım
                        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          bence bu arabayı bir JCW yapacan offfff

hatta sahibindende JCW bodykitli, siyah vardı sanırım
                          Bodykit ilk is zaten bakalim bugun Aren'le oturup bir bakicaz piyasa da neler var senin araba ayn'de mi? Onu da gorseydik)

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Bodykit ilk is zaten bakalim bugun Aren'le oturup bir bakicaz piyasa da neler var senin araba ayn'de mi? Onu da gorseydik)
                            Hersey guzel hos da senin esyaları filan nereye koyacaksın o arabayı alırken işe taksiyle filan gider gelirsin artık
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              bnim araba Mashattan'da, hurmak'tan haber bekliyorum. Parçalar geldiyse eğer, AYN'ye gececek..
                              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Hersey guzel hos da senin esyaları filan nereye koyacaksın o arabayı alırken işe taksiyle filan gider gelirsin artık
                                Ben iki cocuk esyalari benim esyalarla bodruma gidiyom hersene

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X