Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Runflat lastik önerisi olan var mı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yok ya rft almam da adam öyle deyince şaşırdım dedim aracın acaba rft ye göre bişeyimi var

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Yok ya rft almam da adam öyle deyince şaşırdım dedim aracın acaba rft ye göre bişeyimi var
      BMW ve Mini'lerin standartta runflat ile geldiği, dolayısıyla araçların süspansiyonlarının ve tüm ayarlarının buna göre olduğu, düz lastiklerin bu tip araçlarda normalden daha kısa sürede yıprandıklarıyla ilgili ciddi bir yazı okumuştum... Şimdi aradım bulamadım yazıyı... Yine de geçen hafta alıp kullanmaya başladığım Michelin Primacy 3 ZP runflatlerden inanılmaz memnunum, bunlarda da teknoloji gelişmiş herhalde...
      35 PH 047
      2006 R52 COOPER S CABRIO
      sigpic

Yorum Yap

Bende rft den ps4 lere gectim yuksek hizda rft ye gore tedirgin edici.ps4 lerle yakit tasarrufuda yaptim.Benim uyelere bir sorum olucak aracinin bagajina stepne sigdirabilen varmi.Suan bende de kopuk var lastik patladiginda pek lastikciye kadar goturcegini dusunmuyorum.Onceden kopuk kullanan varsa iseyariyormu.

Yorum Yap

Aslı Slayerx tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bende rft den ps4 lere gectim yuksek hizda rft ye gore tedirgin edici.ps4 lerle yakit tasarrufuda yaptim.Benim uyelere bir sorum olucak aracinin bagajina stepne sigdirabilen varmi.Suan bende de kopuk var lastik patladiginda pek lastikciye kadar goturcegini dusunmuyorum.Onceden kopuk kullanan varsa iseyariyormu.
          Lastik yarılmadığı sürece köpükle iş görebilirsiniz. Ben kullandım uzun süre, bir sıkıntı yaşamadım. Küçük stepne bagaja sığar bence. Bulundurabilirsiniz.
          sigpic

Yorum Yap

Arkadaşlar, aracımı sıfır km aldığım için üzerinde RFT lastikler var.
            Kış geldiğinde bende normal bir kış lastiği alacağım.

Hatta sonrasında yaza geçerken yeni bir takım lastik almak istiyorum RFT olmayan.

Sormak istediğim, aracımda stepne ve tamir kiti olmadığı için muayeneden kalıyor mu?
            bu konu hakkında kesin bilgisi olan var mıdır?

Yorum Yap

Aslı ERK_RS tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Arkadaşlar, aracımı sıfır km aldığım için üzerinde RFT lastikler var.
              Kış geldiğinde bende normal bir kış lastiği alacağım.

Hatta sonrasında yaza geçerken yeni bir takım lastik almak istiyorum RFT olmayan.

Sormak istediğim, aracımda stepne ve tamir kiti olmadığı için muayeneden kalıyor mu?
              bu konu hakkında kesin bilgisi olan var mıdır?
              Stepne bu arabaların orjinalinde olmadığı için muayeneden geçiyor.

3 kere miniler ile muayeneye girdim,tamir kiti gibi bir mevzu olmadı hiç.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
              2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Aslı drcapaburro tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Stepne bu arabaların orjinalinde olmadığı için muayeneden geçiyor.

3 kere miniler ile muayeneye girdim,tamir kiti gibi bir mevzu olmadı hiç.
                anladım, teşekkür ederim.
                içime su serpildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X