Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sprintbooster hakkinda.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    benim aracimda aldigimda uzerinde geldi (hatta bikac gun sonra fark ettim) gercekten baya fark ettiriyor
    Sence doğa pedal commander or sprintbooster ?
    [FONT=Trebuchet MS]35KAM70 ┆◤dreamcrusher◥[/FONT]

Yorum Yap

benim sprintte 2 mod var tek tıkta yeşil çiftte kırmızı oluyor pedal tepkimesi inanılmaz değişiyor.. tabi bunun şanzıman ve diğer aktarma organlarına verebileceği muhtemel zararları hesaba katmak lazım..
      34 LA 6426

instagram.com/hakankyv

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        BTG getiriyor sprintbooster'ı. Pedal Commandder isimli bir cihaz daha var ve sprint booster a göre daha efektif olduğunu duydum ama hiç denemedim. Bu arada malum siteden 2. el bulmak daha avantajlı olabilir. 0 fiyatları biraz yüksekti en son hatırladığım kadarıyla
        Onu da bir araştırayım hemen... Malum site de 100-150 TL ucuz ama ben fatura alıyorum 2.elde fatura yok ve araştırdım bir tane bile pin kırık olsa goodbye to cihaz mış....
        En son düzenleyen Ekrem Alp Y; 02-06-16, 15:44.

Yorum Yap

Sprint booster 7,5k civar , pedal commander 8k civarı yakın gözüküyor... Fikirlerinizi alayım

Yorum Yap

Pedal da " vale " modu varmış. İlginç

Yorum Yap

Aslı hhakankaya tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              benim sprintte 2 mod var tek tıkta yeşil çiftte kırmızı oluyor pedal tepkimesi inanılmaz değişiyor.. tabi bunun şanzıman ve diğer aktarma organlarına verebileceği muhtemel zararları hesaba katmak lazım..
              Evet bu konuda haklısınız , ilk kalkış esnasında bir faydası var okuduğum kadarı ile 3 ve 4 .viteslerde bir fayda hissediyormusunuz yoksa sadece kalkışda mı ?

Yorum Yap

Normalde araçların pedal tepki voltajı 0.2 volt civarındadır. Sprintbooster ve benzeri ürünler bu voltajı yükselterek gaz tepkisini değiştirir. Mesala sprint booster kırmızı modda iken 0.8 volta çıkartıyor bu tepkiyi. Böylece pedala bastığınızda ECU ya giden voltaj daha yüksek olacağı için, araç tüm hızlanma hesaplamalarını daha çabuk yerine getiriyor.

Bu nedenle sadece kalkışta değil tüm viteslerde gaz tepkisinin artmasını sağlıyor. Bu başlığın 2. sayfasında kendi aracımda çektiğim 2 video mevcut. (kapalı ve kırmızı mod açık). Turbo basıncının artış hızı size bir fikir verecektir.
                34 NAD 99 '06 JCW
                34 AR 3221 '11 JCW
                34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

1. ve 2. kadar olmasada her viteste artış hissediliyor
                  34 LA 6426

instagram.com/hakankyv

Yorum Yap

Normalde araçların pedal tepki voltajı 0.2 volt civarındadır. Sprintbooster ve benzeri ürünler bu voltajı yükselterek gaz tepkisini değiştirir. Mesala sprint booster kırmızı modda iken 0.8 volta çıkartıyor bu tepkiyi. Böylece pedala bastığınızda ECU ya giden voltaj daha yüksek olacağı için, araç tüm hızlanma hesaplamalarını daha çabuk yerine getiriyor.

Bu nedenle sadece kalkışta değil tüm viteslerde gaz tepkisinin artmasını sağlıyor. Bu başlığın 2. sayfasında kendi aracımda çektiğim 2 video mevcut. (kapalı ve kırmızı mod açık). Turbo basıncının artış hızı size bir fikir verecektir.
                    Evet onu inceledim , oldukça farklı tepki veriyor.Sizde ki hangi marka acaba ?
                    ikisi ile de konuştum kimse yoğurdum ekşi demiyor maalesef..

Yorum Yap

1. ve 2. kadar olmasada her viteste artış hissediliyor
                      Ok teşekkürler bilgi için...

Yorum Yap

Aslı Ekrem Alp Y tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Evet onu inceledim , oldukça farklı tepki veriyor.Sizde ki hangi marka acaba ?
                        ikisi ile de konuştum kimse yoğurdum ekşi demiyor maalesef..
                        Ben sprint booster kullanıyorum. Son 3 MINI aracımda da sprintbooster kullandım ve hiç bir sorun yaşamadım. Ama şöyle bir gerçek var, sürekli kırmızı modda kullanmak özellikle aks lara zarar verebiliyor, tabi sürekli ani kalkışlar yapılırsa
                        34 NAD 99 '06 JCW
                        34 AR 3221 '11 JCW
                        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Ben sprint booster kullanıyorum. Son 3 MINI aracımda da sprintbooster kullandım ve hiç bir sorun yaşamadım. Ama şöyle bir gerçek var, sürekli kırmızı modda kullanmak özellikle aks lara zarar verebiliyor, tabi sürekli ani kalkışlar yapılırsa
                          Diğer marka için duydukların nedir , hoş ikisi de bedelsiz deneme imkanı veriyor ama vakit kaybetmeyeyim.

Yorum Yap

Bir de çok kalkış esnasında ki bir fayda değilde 60-130 aralığı ara hızlanma tepkilerinde ki iyileştirme için düşünebilirim.

Yorum Yap

sport mod+sprint booster+iskender dp+ jcw egzos
                              34 LA 6426

instagram.com/hakankyv

Yorum Yap

sport mod+sprint booster+iskender dp+ jcw egzos
                                sihirli karışımı vermişsin ..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X