Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Basıklık Hakkında

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bence de kesinlikle coil over al, fk veya kw v1 gibi ucuz yollu birşey de olsa hem en sağlıklısı hemde en konforlusu olur..
    yay kesme bir kere spor yay da çok daha kötü sonuç verir çünkü spor yaylar genellikle progressive dir yani yayın alt ve üst kısmının açıklıkları ve karakterleri birbirinden farklıdır.. neresinden kesersen kes bi şekilde karakterini bozacaksın.. ayrıca orjinal amortisörlerle kullanılınca da çok ciddi sekme yapıyor..
    pres en azından bıraz daha mantıklısı ama yine tavsiye etmem hiç bi şekilde.. sürekli yavaş giderim dersen bi nebze ama bırak konforu, viraj kabileyetini, frenajı bile ciddi şekilde etkiliyor bozuk yolda.. gerçi eski arabadan zaten tecrübelisindir ama bence miniye yapma araba yol tutmaya programlanmış bence bozmaya hiç gerek yok
    r56 lar nispeten daha iyi karşılıyor ama bastığın anda akslar titremeye başlayacak ve lalelerden de yemeye başlayacaksın haberin olsun
    ayrıca iç mekanda bakalitlerden gelen seslerde bi anda artıcaktır kesinlikle geçemezsin önüne..

Yorum Yap

Aslı NSB44 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Melihcim coılovera verılen parayı sokağa atıyorum diye düşünme aracını satacağın zaman anında musteri bulursun..ben kendi aracıma hafif olsun diye alumınyum H&R coil getiriyorum fırsatın olursa binmeni isterim
      Kısmet olursa denemek isterim tabikide binip konforu nasıl vs diye

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Hatta benim onceki arabadab kalan preslenmis yaylar mini auto da duruyor hala dip basiyor arabayi yere )

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
      Görsellik bir yere kadar gerçekten söylenenleri kulak arkası yapmamak lazım

Aslı Yekta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      bence de kesinlikle coil over al, fk veya kw v1 gibi ucuz yollu birşey de olsa hem en sağlıklısı hemde en konforlusu olur..
      yay kesme bir kere spor yay da çok daha kötü sonuç verir çünkü spor yaylar genellikle progressive dir yani yayın alt ve üst kısmının açıklıkları ve karakterleri birbirinden farklıdır.. neresinden kesersen kes bi şekilde karakterini bozacaksın.. ayrıca orjinal amortisörlerle kullanılınca da çok ciddi sekme yapıyor..
      pres en azından bıraz daha mantıklısı ama yine tavsiye etmem hiç bi şekilde.. sürekli yavaş giderim dersen bi nebze ama bırak konforu, viraj kabileyetini, frenajı bile ciddi şekilde etkiliyor bozuk yolda.. gerçi eski arabadan zaten tecrübelisindir ama bence miniye yapma araba yol tutmaya programlanmış bence bozmaya hiç gerek yok
      r56 lar nispeten daha iyi karşılıyor ama bastığın anda akslar titremeye başlayacak ve lalelerden de yemeye başlayacaksın haberin olsun
      ayrıca iç mekanda bakalitlerden gelen seslerde bi anda artıcaktır kesinlikle geçemezsin önüne..
      Yekta vakit ayırıp yazdığın için çok teşekkür ederim. Açıklıkla söyleyebilirim daha önce çok kestik biçtik, o ses bu ses derken Allah nasip etti kaliteli araba sahibi olduk. Bununda etkisindeyim custom birşey kesinlikle düşünmüyorum. Yüzde 90 yavaş kullanırım ama gene de aracın viraj kalibiyetini virenajını falan kendim bozmak istemem. Anlaşılan biraz toparlanıp coilover arayışlarına girmek en mantıklısı olacak

Yorum Yap

ben vtecte ve s2000 de kullandım hem dip basık hem konforlu hemde ınanılmaz yol tutuş farklı oluyor..tabii ki ne ka ekmek o ka köfte

Yorum Yap

ben vtecte ve s2000 de kullandım hem dip basık hem konforlu hemde ınanılmaz yol tutuş farklı oluyor..tabii ki ne ka ekmek o ka köfte
          Fiyat bilgilendirmesi de yapar mısınız?

Yorum Yap

1300 euro gibi olmasını beklıyorum cunku ılk defa gelen bır urun alumınyum kasa olacak gelır gelmez ürünlerin detaylı bılgılerını ve agırlıklarını soylerım

Yorum Yap

1300 euro gibi olmasını beklıyorum cunku ılk defa gelen bır urun alumınyum kasa olacak gelır gelmez ürünlerin detaylı bılgılerını ve agırlıklarını soylerım
              Bekliyorum abicim daha uygun birşeyler varsa onlardan da haberdar et bizi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X