Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

basınç problemi?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

luai bey süper olur nerde nasıl yapabilirim pm bekliyorum

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      şu roccoları bi ben mi geçemiyorum acaba
      Uzulme beni kamyonlar bile geciyor. !!!

Yorum Yap

Aslı kaganaydin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Pazar gununu iple cekiyorum umarim bulusma uzarda aksam bende katilabilirim
        Özgüne söyle bilgisayarı bağlayı basıncını görebiliyo benim şu anda bypass valve ım bozum 1.1 basamıyorum arıza kodum doğru ama şu an iç bir yerde bypass yok sipariş verdik beklemedyiz pazar gel bende orada olacağım görüşürüz seninle özgünün orada tanışmıştık sende JCW filtre vardı dimi bak o filtre klapeli olarak çalışır belli bir yerden sonra klapeyi açar bu ses seni yanıltıyo olablir mi?

Yorum Yap

aynen abi orda tanışmıştık doğru hatırlıyorsun ama o sesi okadar iyi tanıyorumki hatta arabanın normal sesini okadar iyi tanıyorumki ilk defa klimayı açtığımda araba bozuldu sanmıştım biraz dikkatliyimdir pazar günü 21 gibi istanbulda olacağım inş dağılmamış olursunuz yada cadde taraflarında kahve içmek istersinizde bende aranıza katılırım.

Yorum Yap

belki takip eden aynı problemi yaşayan vardır ; sorun çözüldü sorunun kaynağı ise jcw hava filtresiymiş bugün internette izlediğim bir video sayesinde 4500 devirin altında fazla ses çıkmasın diye kapanan valf sadece ses için değilmiş meğersem cam öne scoopundan gelen tüm hava 4500. devirden sonra motora geliyormuş buda tam olarak benim bahsettiğim problem oluyordu. çözümü ise valfi hareket ettiren kancayı çıkarıp valfin arkasına koyup kontrol eden fişi çekmekmiş. böylece sorunu çözdüğümü düşünüyorum henüz geniş bir test yapamadım. isteyene videonunda linkini yollayabilirim.

Yorum Yap

Aslı kaganaydin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              belki takip eden aynı problemi yaşayan vardır ; sorun çözüldü sorunun kaynağı ise jcw hava filtresiymiş bugün internette izlediğim bir video sayesinde 4500 devirin altında fazla ses çıkmasın diye kapanan valf sadece ses için değilmiş meğersem cam öne scoopundan gelen tüm hava 4500. devirden sonra motora geliyormuş buda tam olarak benim bahsettiğim problem oluyordu. çözümü ise valfi hareket ettiren kancayı çıkarıp valfin arkasına koyup kontrol eden fişi çekmekmiş. böylece sorunu çözdüğümü düşünüyorum henüz geniş bir test yapamadım. isteyene videonunda linkini yollayabilirim.
              keşke sistemi öyle kullandğını söyleseydin biz o klepe kapağını söküp kullanıyoruz ztn

Yorum Yap

peki bir soru daha. bu sorunu çözdükten sonra yani valfi söktükten sonra, o halinde yazılım yapıldığından dolayı araba şuan 4500 devirin altında daha fazla hava aldığı için yazılımı güncellemek gerekir değil mi?

Yorum Yap

Eski bir konu ancak ucu açık kalmış. Sorunu çözdünüz mü?

[FONT=Impact]BORN FROM JETS[/FONT]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X