Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

r53 egzantrik zinciri sorunu başına gelen

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı katakunti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ayn oto yusuf ve ahmet ustaya tesekkurler gergi bilyasini degistirerek sorunu 10 dk da cozumlediler..
    EEE, diger parcalara neoldu katakunti? sen komple almistin?

Yorum Yap

Wishman o listeyi abim bi servisten almisti ben araci cek dedim evin onune yusuf ustayi aradim yuruterek gelsem sikinti olcak biseymi yok yavas yavas gel dedi sabah erkenden gittim ve gergi bilyasi degisimi ile islem tamamlandi...

O listeye gore 1250 tl masraf vardi 10 da birine sikinti giderildi...

Yorum Yap

Wishman o listeyi abim bi servisten almisti ben araci cek dedim evin onune yusuf ustayi aradim yuruterek gelsem sikinti olcak biseymi yok yavas yavas gel dedi sabah erkenden gittim ve gergi bilyasi degisimi ile islem tamamlandi...

O listeye gore 1250 tl masraf vardi 10 da birine sikinti giderildi...
        Iste bu iyi olmus. Cok sevindim. Ben aldin sanmistim. Gule gule kullan. Dun videoyu seyrettim ama yorum yapmaya cekindim. Gercekten Leyland Diesel gibi ses geliyordu. :-) Ozlersen acip acip videoyu dinlersin.
        Gule gule kullan
        Wish

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Iste bu iyi olmus. Cok sevindim. Ben aldin sanmistim. Gule gule kullan. Dun videoyu seyrettim ama yorum yapmaya cekindim. Gercekten Leyland Diesel gibi ses geliyordu. :-) Ozlersen acip acip videoyu dinlersin.
          Gule gule kullan
          Wish
          Wishten kendine has yorumlar

Yorum Yap

Tesekkurler wish senin diskleri ve balatalari cok kiskandim karizmatik duruyolardi Aman nazar degmesinde

Yorum Yap

Tesekkurler wish senin diskleri ve balatalari cok kiskandim karizmatik duruyolardi Aman nazar degmesinde
              Wishin yorumlarını okuyunca unuttum beni benden aldı gene geçmiş olsun katakunti

Yorum Yap

Tesekkur. Ama ormanda Gio icin 'sahibi bi de hakkini verdirebilse diyorlar' :-)
                Yuruyende iyi birseyler yapmaya calisiyorum. Malum motor atmosferik.

P.S: Adam en fazla 145 basti, hala atmosferik diyo...

Wishman

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X