Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

r53 egzantrik zinciri sorunu başına gelen

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

r53 egzantrik zinciri sorunu başına gelen

Arkadaşlar selam araç ısındıktan sonra tıkırtılı bir çalışma dizel motordan daha gürültülü bir şekilde oluşuyor.

Daha önce başına gelen varmıdır kronik bir sorunmudur ortalama maliyeti nedir aracı yürütmek risklimidir bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..

Tıkırtılı ses araç ısındıktan sonra rölanti halindeyken oluşuyor..

Gergi bilyasi 100tl 150tl gibi bi masrafi var istanbulda isen belli basli ustalarimiz var yaptirabilirsin...
    GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

kilometre kaç ?

Yorum Yap

Km 112000 sadece gergi bilyasi ile is bitiyosa cok iyi zincir palet yag diye giden uzun bir liste aldim..

Yorum Yap

KM ile orantili bir parca degil zincirinde en ufak bir uzama var ise zincir paletine vurur bu durumda zincir gergi bilyesi vs degisir R56 da daha buyuk hastaliktir ama bende 2 kere degisti

Sebebi cok gazlamaktam zincir uzuyodu ust kulburtor kapagi aciliyo degisim icin yag servisine denk getir yaginida degistir

Yorum Yap

Yagi filtresi degiseli 2000 km anca olmustur 10.000 daha boyle binilirmi ki acaip bi gurultu var...motorada sikinti yarattirmasin...

Yorum Yap

Yagini bence 10000 de bir degisme bence 5000 de bir degistirdim ben hep ve bir cok arkadasimda binmen saglikli olmaz palet kirilirsa motor icinde cevireceksin o parcalari bu durumda yataklarin zarar gorecektir bence bir servise git bakalim zaten paletler ortaya cikinca belli olur

Yorum Yap

Cumartesi sabah ayndeyim bakalim...

Yorum Yap

Ben de orda olucam gorusuruz gecmis olsun ufakliga normal seyler bunlar takma kafana ses can skcidir biraz ama olsun

Yorum Yap

Aslı katakunti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Km 112000 sadece gergi bilyasi ile is bitiyosa cok iyi zincir palet yag diye giden uzun bir liste aldim..
                    zincir ses yapıyodur diye kilometreyi sordum bu 100.000 den sonra çıkıyor genelde bu arıza düşük kilometrelerde zincir sorununa hiç rastlamadım

Yorum Yap

http://youtu.be/U4jnevaVYUI buda videosu traktorden beter

Yorum Yap

http://youtu.be/U4jnevaVYUI buda videosu traktorden beter
                        hocam tanıdığın biyer yoksa mekanikçi yardımcı olurum veya sponsorlar varsa onlarda yardımcı olabilir

Yorum Yap

Sagol sarven yarin sabah sponsora goturcem bakalim ne masraf cikicak...

Yorum Yap

Sagol sarven yarin sabah sponsora goturcem bakalim ne masraf cikicak...
                            Arasına nakit sıkışmış biraz çözülür dert etme

Yorum Yap

Ayn oto yusuf ve ahmet ustaya tesekkurler gergi bilyasini degistirerek sorunu 10 dk da cozumlediler..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X