Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R53 için şiddetle yardım beklenmektedir:((

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R53 için şiddetle yardım beklenmektedir:((

Arkadaşlar merhaba;direk konuya giriyorum aracımda
    %17 kasnak
    komple borla egzos-70mm headers
    aim bant ölçer
    yazılım
    fıltre kıtı var

bunlara bır kac sey daha eklemek istıyorum
    gp bujı
    gp ıntercooler
    street dereceli egzantrık
    sprınt booster

port polısh vs yaptırmak ıstemıyorum yada yaptırmalımıyım? bu yapacaklarımdan sonra aracımda neler değişir ? aracımı günlük kullanıyorum ne gıbı zararları olabılır?
    cevaplarınız ıcın şimdiden teşekkur edıyorum

ayrıca bu parcaların parca numaralarını verebılecek kimse varmı?yada bulmamda yardımcı olabılecek biri? son olarak üzerindeki yazılımın güncellenmesi mümkünmüdür? benden önceki sahıbı yazılımı yaptırmış belkıde yaptırmadı bunu nasıl anlayabılırız?
    En son düzenleyen mini_monster; 10-12-12, 04:35.

Yorum Yap

aren veya yekta sana tecburebelerini paylasicaktir ama en onemlisi iyi bir usta arabani bu tarz modlamaya elletebilecegin ustaan var ise hicbir skinti yasamazsin arabanin yururu cok iyi olur senin arabanin stock halini biliyorum guzel cigerli araban yorulmamis cok yeni takildi parcalarin ankarada

Yorum Yap

Ben ngk bkr7equp buji taktim arabada cok fark hissettim. Gp bujisi diyorlar bn 120tl ye aldim dordunu

Yorum Yap

sprint booster önermem öncelikle.

street egzantrik için RMW alabilirsin 380 veya 360 dolar + shipping
          Buji 30 dolar Amerikası
          Cooler 450 dolar + shipping.

Port polishte nekadar ayrıntıya gireceğine göre değişir sadece üstten yapmak var bide komple kapağı söküp sübablarlarından tut emme kesilip içinin port polishlenmesi var arada baya bir fark olur. günlük tabiki kullanabilirsin hiç bir sorun çıkmaz bunun dışında enjektörde alman gerekir. en az 380 cc
          [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]
          [LEFT][CENTER]May the supercharger be with you[/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

yemın ederım süpersınız siz fiyat konusunda bıraz sanslıyım ıngılterede saglam bı arkadasım var.kapagıda sökmeye kıyamıyorum açıkcası ve buyuk enjektörle gelen yakıt sarfıyatını gözüm yemıyor netıcede bu 3 uyle bıraz daha yurumuyuz? unutmadan 15"jant la bırlıkte

Yorum Yap

tabiki yürürsün ama büyük enjektöre geçmen şart oluyor. ve daha az yakın tüketimin olacağını zannediyorum. zaten Cooper S de enjektörler yeterince yoğun çalışıyor. 15 janta fren diski sığmayabilir
              [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

az yakmaya yakmazda halıyle buyuk enjektör cok yakıt demek peki kullanacagımız derecelının derecesı kac olacak?

Yorum Yap

newman ler sanırım 264/262

ayrıca

http://www.motoringalliance.com/foru...#axzz2Ebef64pK

konuda enjektorlerle alakalı bilgi veriyor

Yorum Yap

GP intercooler Hurmakta var. Aren'de kendilerinden sipariş etmişti. Fiyat uygun diye hatırlıyorum.

aynı şekilde Buji'de kendilerinde mevcut.
                    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hurmak kim abiyada firmamı nasıl ulasacağız?ben ebaydan buldum sıfır ıntercool 160dolar falan burda durum ne acaba?

Yorum Yap

sayfanın en tepesinde OtoHurmak diye kocaman reklam var websitesinden numarasına ulaşın, Maslak şubesinde Gökhan Bey'le görüşün fiyatı öğrenin.

bu arada gp intercooler'ı sıfır 160 Dolar'a bulduysan banada sipariş et duvarıma asayım
                        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

bu olaydan caps reklamların hiç dikkatımı cekmedığı ortaya cıkıyorhemen arıyorum fıyatta cookk fark olursa beklerım gelmesını malum yılsonu vergı vs takılmadan hediye olarak kucagıma gelır

Yorum Yap

Merhaba sprint booster para tuzağı tek kalemde geçelim

GP intercooler Hürmaktan aldım sıfır fiyatı uygun

GP buji gereksiz NGK BKR 7 almanda fayda var

Portlatırsan çok faydasını görürsün neticede bizim portlarımız çok vermsiz bu konuda sana yardımcı olablirim PPR Kaan çok yakın bir arkadaşımdır

JCW enjektor 380 CC işini fazlası ile görecektir egzantrik yine işini görür 2. el şu an satılık bir çok var sanırım Mertcan panpamında sıfır egzantrikler vardı NOT: 2. el egzantrik alıcağın zaman mutlaka rektifiyeci bir tanıdığında kontrol ettir kep izi vs. varmıdır diye

İstanbulda isen bunlar için hepsine yardımcı olurum tek tek ilgileniriz

İstanbulda değilsen burada yaptırmak istersen yine elimzden geldiğince İstanbuldaki diğer arkadaşlarla yardımcı oluruz geri kalan herşey içi mastercard

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              sayfanın en tepesinde OtoHurmak diye kocaman reklam var websitesinden numarasına ulaşın, Maslak şubesinde Gökhan Bey'le görüşün fiyatı öğrenin.

bu arada gp intercooler'ı sıfır 160 Dolar'a bulduysan banada sipariş et duvarıma asayım

şimdi hürmakla görüştüm 750tl den vermısler,onlarada gelişi 250 dolardır en fazla emın ol bence

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X