Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Fren Lambası Pat Pat :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fren Lambası Pat Pat :)

Yakın bir arkadaşımın hediyesi, ona adını sordum bu işlemin patpat dedi, fren lambası 5-6 kere yanıp sönüyor, sonra devamlı yanıyor.
    Videoyu yükleyemedim, umarım NDG yardım eder...
    16CPR31 R53 Electric Blue

Buyruuuunnss!

En son düzenleyen NDG; 27-02-14, 21:14.
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Buyruuuunnss!

Teşekkür ederim

Yorum Yap

Nası bır malzemedır bu. Ayrıca yanıp sonmesı arkadakı aracları panıge sokabılır yanıp sondukce malum trafıkte ne ınsanlar var .
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Nası bır malzemedır bu. Ayrıca yanıp sonmesı arkadakı aracları panıge sokabılır yanıp sondukce malum trafıkte ne ınsanlar var .
          Lambodada var hacibeyabi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Gökhan abi,
            Ufak bir modül bu, fren lambası konnektörü ile yuva arasında bypass yapıyosun...
            Bence korkutmaz kimseyi çünkü sadece tek lambada ve sadece 5-6 kere yanıp sönüyor, Lambo havası da başka

Yorum Yap

Haci federaller bisey demiyomu buna? Muayenede git gel yaptiriyomu?

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Haci federaller bisey demiyomu buna? Muayenede git gel yaptiriyomu?

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..
                Abi bu 10 dakikalık bi iş, hemen iptal edebilirsin, ayrıca rahatsızlık vereceğini de düşünmüyorum. Tabi federallerin sağı solu belli olmaz.

Yorum Yap

Vallaha ben çok beğendim. Arkadakini sasirtacagini düşünmüyorum cunku fren lambası sönüyormus gibi bir algı yaratmiyor tam tersine uyarıcı etkisi de var. Buldugum yerde alip takarım aklimda olan ama nasıl yapacağımı bilmediğim birşeydi. istanbulda nerde satılır bilen var mi

Fatih Şahan
                  35 FF 198

Yorum Yap

Aslı faith tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Vallaha ben çok beğendim. Arkadakini sasirtacagini düşünmüyorum cunku fren lambası sönüyormus gibi bir algı yaratmiyor tam tersine uyarıcı etkisi de var. Buldugum yerde alip takarım aklimda olan ama nasıl yapacağımı bilmediğim birşeydi. istanbulda nerde satılır bilen var mi

Fatih Şahan
                    35 FF 198
                    Fatih buldugun yerde alip takma bro. Al gel benim garaja ben takarim sana. Bu arada uyarici etkisi var ne demek olm

Yorum Yap

Fatih buldugun yerde alip takma bro. Al gel benim garaja ben takarim sana. Bu arada uyarici etkisi var ne demek olm

Abi ben cok tahrik oluyorum yaa bu isiktan

Fatih Şahan
                      35 FF 198

Yorum Yap

Bunu hediye eden arkadaşıma sordum fakat yokmuş elinde, bulamazsanız haber verin getirtirim ben ona..

Yorum Yap

Normal trafikte sorun değil dikkat çekici duruyor, güzel fikir ama, trafiğin sıkıştığı , uzun süreli dur kalk modunun olduğu zamanlarda, önümdeki arabada böyle bişey varsa valla o sıkışıklıkta döverim ben adamı, ha belki dövemem dayak yerim ama olsun kavga çıkartırım gene de. Hiç değilse uzunları yakar dayarım öndeki arabaya.

AZ 4191
                          R56 - 4191

Yorum Yap

Çakar diyoruz buna 2-3 sene önce arka sislerde kullanmıştım bir hevesle takıp, fren lambasında kullanmak da mantıklı ama akıcı trafikte güzel Yiğit'in dediği gibi, içeriye bir şalterle devreye alıp çıkarmak daha kullanışlı olur

Yorum Yap

https://www.youtube.com/watch?v=DD_1KY5ZHFE

Çok hoş olmuş

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X