Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Fren Lambası Pat Pat :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• HAKTAN
    yanıtladı
    Sıkışık trafikte bu araba benim önümde olsa uzunları açar sabit bırakırdım. Daha sinir bozucu kaç şey olabilir?

Bir yorum yaz:

• Leoo
    yanıtladı
    Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Hangisi için video bulamadın samet
    Şu fren lambası ve ön follow home

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir yorum yaz:

• GOKHAN
    yanıtladı
    Aslı Leoo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Video göremedik fiyat nedir

Hangisi için video bulamadın samet

Bir yorum yaz:

• Leoo
    yanıtladı
    Video göremedik fiyat nedir

Bir yorum yaz:

• MiniMiniBirWorks
    yanıtladı
    https://www.youtube.com/watch?v=DD_1KY5ZHFE

Çok hoş olmuş

Bir yorum yaz:

• Tarik
    yanıtladı
    Çakar diyoruz buna 2-3 sene önce arka sislerde kullanmıştım bir hevesle takıp, fren lambasında kullanmak da mantıklı ama akıcı trafikte güzel Yiğit'in dediği gibi, içeriye bir şalterle devreye alıp çıkarmak daha kullanışlı olur

Bir yorum yaz:

• yigitb
    yanıtladı
    Normal trafikte sorun değil dikkat çekici duruyor, güzel fikir ama, trafiğin sıkıştığı , uzun süreli dur kalk modunun olduğu zamanlarda, önümdeki arabada böyle bişey varsa valla o sıkışıklıkta döverim ben adamı, ha belki dövemem dayak yerim ama olsun kavga çıkartırım gene de. Hiç değilse uzunları yakar dayarım öndeki arabaya.

AZ 4191

Bir yorum yaz:

• 16CPR31
    yanıtladı
    Bunu hediye eden arkadaşıma sordum fakat yokmuş elinde, bulamazsanız haber verin getirtirim ben ona..

Bir yorum yaz:

• faith
    yanıtladı
    Fatih buldugun yerde alip takma bro. Al gel benim garaja ben takarim sana. Bu arada uyarici etkisi var ne demek olm

Abi ben cok tahrik oluyorum yaa bu isiktan

Fatih Şahan
    35 FF 198

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Aslı faith tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Vallaha ben çok beğendim. Arkadakini sasirtacagini düşünmüyorum cunku fren lambası sönüyormus gibi bir algı yaratmiyor tam tersine uyarıcı etkisi de var. Buldugum yerde alip takarım aklimda olan ama nasıl yapacağımı bilmediğim birşeydi. istanbulda nerde satılır bilen var mi

Fatih Şahan
    35 FF 198
    Fatih buldugun yerde alip takma bro. Al gel benim garaja ben takarim sana. Bu arada uyarici etkisi var ne demek olm

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Bir yorum yaz:

• faith
    yanıtladı
    Vallaha ben çok beğendim. Arkadakini sasirtacagini düşünmüyorum cunku fren lambası sönüyormus gibi bir algı yaratmiyor tam tersine uyarıcı etkisi de var. Buldugum yerde alip takarım aklimda olan ama nasıl yapacağımı bilmediğim birşeydi. istanbulda nerde satılır bilen var mi

Fatih Şahan
    35 FF 198

Bir yorum yaz:

• 16CPR31
    yanıtladı
    Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Haci federaller bisey demiyomu buna? Muayenede git gel yaptiriyomu?

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..
    Abi bu 10 dakikalık bi iş, hemen iptal edebilirsin, ayrıca rahatsızlık vereceğini de düşünmüyorum. Tabi federallerin sağı solu belli olmaz.

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Haci federaller bisey demiyomu buna? Muayenede git gel yaptiriyomu?

Bir yorum yaz:

• 16CPR31
    yanıtladı
    Nası bır malzemedır bu. Ayrıca yanıp sonmesı arkadakı aracları panıge sokabılır yanıp sondukce malum trafıkte ne ınsanlar var .
    Gökhan abi,
    Ufak bir modül bu, fren lambası konnektörü ile yuva arasında bypass yapıyosun...
    Bence korkutmaz kimseyi çünkü sadece tek lambada ve sadece 5-6 kere yanıp sönüyor, Lambo havası da başka

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı
    Nası bır malzemedır bu. Ayrıca yanıp sonmesı arkadakı aracları panıge sokabılır yanıp sondukce malum trafıkte ne ınsanlar var .
    Lambodada var hacibeyabi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X