Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Hava Filtre Kitleri (C.A.I.)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilemiyorum alta buralarda bulmak zor değil mi? Malum sadece iki günüm var is yüzünden tek boş günüm ve Bostancı sanayiye gidicem...

Tapatalk 2 ile HTC One X cihazımdan gönderildi

Yorum Yap

Simota filtre var borusu ile sahibinden comda var onlarla ilgili deneme yapan oldumu?

Sent from my iPhone using Tapatalk.
      Mini cooper S '05 chili Green

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        En sonunda Giovanni'ye de taktirtacaksiniz bir hava filtresi....

Wishsesinbittigiyerdekendifiltresindenkonusurman
        gioovanni jubile yapmayacak mi neyine onun hava filtresi wiisshman fuzuli masraf yapmaaa emektari zorlama

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          gioovanni jubile yapmayacak mi neyine onun hava filtresi wiisshman fuzuli masraf yapmaaa emektari zorlama

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          Once 2014 Mini gezisi yapacaz, sonra jubile yapacak. Ama nasil olsa jubileden sonra baskasina yar olmayacak, yanlizca daha az
          kullanilacak.

Wishtanjucolakgibijubileyapcazman

Yorum Yap

Amerikada arkadasınız varsa altanın sitesinde alın ona gondertin size posta ile gondersin bence gumruge de takılmaz o sekil de ustune yazar 50 dolar biter giider.
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

2008 r56 da ilk olarak alta kiti taktim acikcasi sesi guzeldi ama arabami full hks ye yapinca yerine orginal hks kitini taksitim ve arasindaki ses farki ise hks daha tok ve az ses cikariyordu

Bende orginal kit alip takilmasi taraftariyim adamlar hesaplamiski takmis diye dusunurken dual ag nin r56 icin taktiklarinyer daha mantikli hem sicakliktan kurtuluyor giren hava daha soguk oluyor hemde hava gitisi daha fazla

Ben orginal kitten sasmam

Yorum Yap

Deneyimlerimden yola cıkarak yorum yaparsam, R56'larda Scoopu degistirmeden ve arkasındaki hava girişini buyutmeden CAI mantıgı yetersiz.

M7'nin AGS ve AGS-R kitlerini kullandım ikisinde de bariz fark vardı eger hava girişlerini acarsanız.

Acmazsanız öyle Hot Air Intake ile çok bir verim yok
                [CENTER]| www.ka-style.com |[/CENTER]

Yorum Yap

Yazin Defender of speed (DoS cai) kisin itg panel kutu ici .
                  sigpic

Yorum Yap

Ben hala kapalı kutu JCW kulanıyorum bi türlü değiştirmedim...
                    RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

orjianl içine itg alta var şu anda gerçi ama orjinali sanırım yakında takacam

Yorum Yap

nie deiştirioz habibi kötümü bizimki ?

Yorum Yap

üstteki scoop u açıp hks mantar takın her aşırı beslemede yararlı olduğu gibi (R53)
                          yanlız HKS mantarın da bildiğiniz üzere replikası piyasada kol geziyor.
                          bu arada 2 sinin farkı nedir ?
                          çok şaşırtıcıdır ki replikanın orjinale göre Flow bench de verdiği sonuç daha verimli yanlız aynı ölçüdede pislik geçirme oranı fazla
                          ama şehir içindeki tozu toprağı 2 si de geçirmez 10.000 km de bir yıkandığı takdirde.
                          ojinali 200 $ civarında olan bu filtrenin replikası 100 lira civarındadır.
                          ben orjinalini aldım ama benim tavsiyem 2 sinin arasındaki tek fark süngeri olduğundan replika alınıp orjinalin yedek süngerini takmak oda yaklaşık 30$ olduğundan orjinalini 150 lira gibi bir fiyata almış olursunuz
                          bu arada sol cam önü scoop açılmadan ve motorla arasına ısı yalıtımı yapılmadan hiçbir işe yaramaz
                          saygılar.

Yorum Yap

harika bir konu, ne zamandır aklımda. benim Countryman Diesel'de de cok hos bir tıslama sesi var, hatta vites degistirmeden biraz hızlanıp pedalden ayagımı cektigimde turbo sesine yakın bir cıf sesi geliyor. Ama ben hava filtresi takarak bu sesi biraz daha yukseltme yapıp yapamaycagım konusunda dusunup duruyordum. Ne kadar alakalıdır bilmiyorum ama aracımın dizel olmasının bu durumla ilgisi var mıdır? Normal countryman'lere uyan filtreler benim aracıma da uyar mı acaba?

Yorum Yap

Ozan Kemal benimle dun dalha gecti Countryman dizel turbo mu dedim diye sanırım senin bahsettigin tıslama tubodan geliyor. Dizel arabada nasıl bir uygulama oluyor hava filtresiyle bilmiyorum ama yazılımla aracın 140 -150 beygirlere gelir
                              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Ozan Kemal benimle dun dalha gecti Countryman dizel turbo mu dedim diye sanırım senin bahsettigin tıslama tubodan geliyor. Dizel arabada nasıl bir uygulama oluyor hava filtresiyle bilmiyorum ama yazılımla aracın 140 -150 beygirlere gelir
                                Hımm hic fena olmaz sanki

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X