Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R53 race head Port & Polish

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    krank sağlam çıktı blok sağlam fakat egzantrik sarmış keplerimiz sağlam yataklar çok kötü durumdaydı ki iyi bile olsa kullanılmayacaktı oem sıfır yatak alınacak

Egzantrik alınmış bu setup ta açıkcası uygun değil sanırım kullanılmaz iş görmez
    bold yaptıgım kısımdan dolayı dedim, yanlış anlaşılmasın
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      o bakımdan dememiştir Luai. Egzantrik kötüleme değil, anladıgım kadarıyla sarmış egzantrik, yani bozulma var parçada. Yoksa egzantrik kötü marka, iyi marka alalım demek istemedi sanırım.

yaw google Translate mi kullanıosun sen, hep yanlış anlıon bizi
      Ben yeni alınan egzantrik için söyledim Tabiki eskisi için demedim zaten o iş yaramaz.... Google translate hayatımda kulanmadim!!
      RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Kanka eski egzantrik cop kullanilamaz durumda

Ayrica kanka yeni egzantrik bence bu setup icin dusuk bir egzantrik , arac sahibi ust dvir yurumek ve rollda oddali bir arac istyor simdi kanka boyle bir setupa sen bu egzantrigi takar misin ben takam sende eski aracina bu egzantrigi takmadin diye hatirliyorum yada yeni setupinda bu egzantrigi kullanir misin

Yorum Yap

Kanka eski egzantrik cop kullanilamaz durumda

Ayrica kanka yeni egzantrik bence bu setup icin dusuk bir egzantrik , arac sahibi ust dvir yurumek ve rollda oddali bir arac istyor simdi kanka boyle bir setupa sen bu egzantrigi takar misin ben takam sende eski aracina bu egzantrigi takmadin diye hatirliyorum yada yeni setupinda bu egzantrigi kullanir misin
          Sürekli Rolling yapicaksa ve sürekli devir çevirecekse başka egzantrik alınır tabi ama güzel torku var diye iyi bi egzantrik. Peki ne tercih ediceksin?
          RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Aslı Luai tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Sürekli Rolling yapicaksa ve sürekli devir çevirecekse başka egzantrik alınır tabi ama güzel torku var diye iyi bi egzantrik. Peki ne tercih ediceksin?
            Kanka roll icin hazirlaniyor fakat yinede sahibi kullanmak isterse kullanir ona kalmis bir durum karar versin duruma gore yazarim

Yorum Yap

Kanka roll icin hazirlaniyor fakat yinede sahibi kullanmak isterse kullanir ona kalmis bir durum karar versin duruma gore yazarim
              Evet egzantrik degiştirmek lazım ama elimizde bir adet var ve onu kullanalım diyorum eger bunları elden cıkarırsam yenisini düşünebilirim ama bunlar bendeyken düşünmek maliyeti baya bi yükseltiyo o bu şu derken

Yorum Yap

Aslı Haluk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Evet egzantrik degiştirmek lazım ama elimizde bir adet var ve onu kullanalım diyorum eger bunları elden cıkarırsam yenisini düşünebilirim ama bunlar bendeyken düşünmek maliyeti baya bi yükseltiyo o bu şu derken
                Bence sizdeki iyi gunluk icin hemde rolling'te iyi tabi oburleri rolling'te daha iyisi var ama gunluk kulanmak icin gibi olmiyor... gene size kalmis bi karar.
                RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Gencler ben resıme meraklıyım o yuzden bu konularda yapılanları resımlı anlatalımkı cok daha ıyı anlasılsın yapılanlar benım ıcın sonrada zamanı gelınce bende gırıcem ıyıce ısın ıcıne
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Resim günceli

Cnc emme

Yorum Yap

Üst kapak mı döktünüz mucevher gibi gozukuyor
                      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

çok güzel gözüküyo aren hadı beklıyoruz daha gelişmeleri
                        2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Üst kapak mı döktünüz mucevher gibi gozukuyor
                          Özel arabaların kapaklarına özel bir emek harcanıyor abi yer şeyi deniyoruz
                          Aslı SERKAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          çok güzel gözüküyo aren hadı beklıyoruz daha gelişmeleri
                          Az kaldı abi solid head + vipec den sonra bomba gibiyiz

Yorum Yap

Aren bi deve keselim artık nazara karşı çok başarılı bi iş çıkmış ellerinize sağlık
                            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Aren bi deve keselim artık nazara karşı çok başarılı bi iş çıkmış ellerinize sağlık
                              Sağolasın kanka ama işte para bitti aşk bitti deveye par< yetmez bu ara birşey lazım ama anladığım kadarı ile

Yorum Yap

Sağolasın kanka ama işte para bitti aşk bitti deveye par< yetmez bu ara birşey lazım ama anladığım kadarı ile
                                devede bızden olsun ozaman ama az dıkkat et nazara gelmesın
                                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X