Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R53 race head Port & Polish

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Haluk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    arabanın orjinal bujileri patladı yenisi takıldı 5 km gitmeden onuda patlattı gerekli işlemler Aren in yardımlarıyla yapılıyo şuan ngk platinum alındı ama geç kalındı
    Sorun nerden ne sekılde kaynaklanmıs haluk
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Sorun nerden ne sekılde kaynaklanmıs haluk
      http://imageshack.us/photo/my-images/837/img3403sb.jpg/

buji patladıktan sonra resimde görüldügü gibi piston yatagı kontrol edilecek bildigim kadar pürüz olup olmadıgı

Yorum Yap

Gecmis olsun Haluk, tekrar tekrarlanmamasi sevindirici olur. Ama orda emin ellerdesin, Aren'de kendi araci gibi yardim olur zaten sitedeki diger arkadaslarimiz gibi.

Umarim bir daha boyle sikintilarla karsilasmazsiniz.. Tekrar gecmis olsun
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Gecmis olsun Haluk, tekrar tekrarlanmamasi sevindirici olur. Ama orda emin ellerdesin, Aren'de kendi araci gibi yardim olur zaten sitedeki diger arkadaslarimiz gibi.

Umarim bir daha boyle sikintilarla karsilasmazsiniz.. Tekrar gecmis olsun
          Saolasın Aren'de saolsun kendi arabası gibi yardımcı oluyo umarım hiç kimsede böle sorunlar olmaz ve yaşanmaz

Yorum Yap

Aslı Haluk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            http://imageshack.us/photo/my-images/837/img3403sb.jpg/

buji patladıktan sonra resimde görüldügü gibi piston yatagı kontrol edilecek bildigim kadar pürüz olup olmadıgı
            merakla takıpteyım
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Dün sabah araç AYN ye getirildi bende gümrük işleri ve kendi işlerimi halledip geldim araç için bir proje konusu açacağız

Araç bu gün kapağın herhangi bir kaça veya sızıntısının olup olmadığını anlamak adına teste gidiyor ve daha sonra PPR Kaan'a Kapak emme manfioldu gaz kelebeği ve inter cooler boruları teslim edilecek ,emme manfioldu gaz kelebeği ve inter cooler boruları portlanıcak kapağımıza race head uygulaması CNC tezgahında yapılacaktır

krank sağlam çıktı blok sağlam fakat egzantrik sarmış keplerimiz sağlam yataklar çok kötü durumdaydı ki iyi bile olsa kullanılmayacaktı oem sıfır yatak alınacak

kollarda sıkıntı yok Haluk 'un isteğine bağlı olarak hafif kol alınabilir ama bence gerek yok

Yağ pompası çok kötü durumda sırf iç değil komple alınacak

Pistonlar CP forget pistonlar ile değişiyor

Egzantrik alınmış bu setup ta açıkcası uygun değil sanırım kullanılmaz iş görmez

komple üst kapağımızı ferreadan alıyoruz

filtre kitini iskender usta ve yusufların amyanttan yaptığı kutudan yapacağız ucundaki filtreyi USA 'den alınan parçalara attıracağız K&N den

enjektörümüz var kasnağımız var

headrs ve egzostumuzu iskender usta yapıyor

birkaç ufak tefek eklemeler olucak iddalı bir mini daha geliyor kısmetse bu hafta sonu parça siparişi geçiyoruz

hayırlı olsun diyelim Haluk'a ciddi bir emek ve para harcanıcak araç sökük ve bu gün mashattan a garaja çekilmek üzere yola çıkıcak

Yorum Yap

Hayırlı olsun yeni projen.Bende bugün yarın geçicem sanayiye.Bi incelerim arabanı.
                sigpic

Yorum Yap

Hey Maşallah be liste sağlam iyi olacak iyi inşallah sabırsızlıkla bekliyrm bende kardşm emekleri gecene tşkler...
                  2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Hayırlı olsun yeni projen.Bende bugün yarın geçicem sanayiye.Bi incelerim arabanı.
                    Sağol Talha bu proje benim değil ama Haluk 'un arabanın benim prjede başladı parçalar geldi start verildi
                    Aslı SERKAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Hey Maşallah be liste sağlam iyi olacak iyi inşallah sabırsızlıkla bekliyrm bende kardşm emekleri gecene tşkler...
                    iyi olmamasına imkan yok şu an abi hayırlısı olsun bakalım neler yapıcak ne alıcaz dynoda

Yorum Yap

Su ust kapak acıldıgında yaptırmadıgım ıcın cok pısmanım bende..o ara arabaya cok harcadıgımdan ona sıra gelemedı..
                      bende pistonları cp ile degıstırdım ama daha hafıf oldugundanmıdır bilmem yakıt tuketımım dustu yada ben rodajdayım dıye basmadım hıc..

bu port polısh olayına detaylı bır sekılde gırıp kendım yapmak ıstıyorum cunku kendımıze ait birsuru cnc elımın altında..5 eksen dahil..hatta yurtdısında kapagı komple cnc de ureten fırmalar gordum..Mesela sız neden bunlardan almayı dusunmedınızde verımsız ust kapagı verımlı yapmaya calıstınız ?

Yorum Yap

Aslı Twstrr tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Su ust kapak acıldıgında yaptırmadıgım ıcın cok pısmanım bende..o ara arabaya cok harcadıgımdan ona sıra gelemedı..
                        bende pistonları cp ile degıstırdım ama daha hafıf oldugundanmıdır bilmem yakıt tuketımım dustu yada ben rodajdayım dıye basmadım hıc..

bu port polısh olayına detaylı bır sekılde gırıp kendım yapmak ıstıyorum cunku kendımıze ait birsuru cnc elımın altında..5 eksen dahil..hatta yurtdısında kapagı komple cnc de ureten fırmalar gordum..Mesela sız neden bunlardan almayı dusunmedınızde verımsız ust kapagı verımlı yapmaya calıstınız ?
                        yurt dışından alınan kapaklarda sıfırdan kapak üretmemekteler

Arabayla çok güzel planlarım var yaza recaro dogseat alacağım ve BBK getirteceğim uzun bir süre daha beraberiz

Bazen masraflar üst üste gelir ve istediklerimizi zamana yaymak zorunda kalırız sanada öyle oldu o zaman kanka

Kendin kapağa girme işini bence şu şekilde yap önce hurda bir kapak bul onun üzerinde uğraş sonuçta su kanalları vs. var onları patlatmaman lazım

Yorum Yap

Aren liste çok ciddi iyi bir rakibiniz geliyor bence

Haluk; Allah utandırmasın kardesim..

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Aren liste çok ciddi iyi bir rakibiniz geliyor bence

Haluk; Allah utandırmasın kardesim..
                            Yok be kanka rakip değil heyecan olsun maksat haha

Yorum Yap

@Aren neye göre o egzantrik iş görmez diyorsun? O egzantrik tam orta ve üst devirler için modeli Dominator. Race street arası bi egzantrik.
                              RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

o bakımdan dememiştir Luai. Egzantrik kötüleme değil, anladıgım kadarıyla sarmış egzantrik, yani bozulma var parçada. Yoksa egzantrik kötü marka, iyi marka alalım demek istemedi sanırım.

yaw google Translate mi kullanıosun sen, hep yanlış anlıon bizi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X