Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R53 race head Port & Polish

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Haluk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ewet bu konuda benimde pek bilgim yok ama yardım almak istiyorum aracım buji patlattı ve bunu ikinci kez telrarlardı şuan kompresör ölçümü vermiyo ve kapagın sökülmesiyle cıkacak şeyi bekliyoruz aklımda aracı yükleme fikri var zaten ne yapmalıyım kapagı açmışken komple port& polsh masraf ne çıkar nereye götürim
    haluk geçmiş olsun,kendi kapağını yapmak istersen ve kapağı dolu halde yapmak istersen 3500 tl gibi bir rakamı bulur işçilik dahil,sadece port&polish istersen 1500 tl gibi rakama yapabilirsin sana kalmış

yada 2600 dolar+kargo ile sıfır rmw kapak alabilirsin seçenekler bunlar gibi kapak olayında

Yorum Yap

Ewet bu konuda benimde pek bilgim yok ama yardım almak istiyorum aracım buji patlattı ve bunu ikinci kez telrarlardı şuan kompresör ölçümü vermiyo ve kapagın sökülmesiyle cıkacak şeyi bekliyoruz aklımda aracı yükleme fikri var zaten ne yapmalıyım kapagı açmışken komple port& polsh masraf ne çıkar nereye götürim
      Haluk geçmiş olsun , bu islemleri yaptirmak istersen yardimci olurum cnc de isletme ucretini 1500 un cok altinda yaptirtirim

Ust kapak sokulmesi vs icin AYN de yaptirabilirsin yukleme fikrin varsa iyi bir adim hazir ust kapak acmisken egzantrik enjektor ve port polish isine girebilirsin zor isler degil cnc kapak isi 3 gunluk is yeterki kapaginda bir hasar olmasin istersen numarani pm at konusuruz

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Haluk geçmiş olsun , bu islemleri yaptirmak istersen yardimci olurum cnc de isletme ucretini 1500 un cok altinda yaptirtirim

Ust kapak sokulmesi vs icin AYN de yaptirabilirsin yukleme fikrin varsa iyi bir adim hazir ust kapak acmisken egzantrik enjektor ve port polish isine girebilirsin zor isler degil cnc kapak isi 3 gunluk is yeterki kapaginda bir hasar olmasin istersen numarani pm at konusuruz
        Yardım icin teşekkürler yarın görüşmek üzere

Yorum Yap

Bn 1500 u iscilikle dahil yazmistim yanlislik olmasin

Yorum Yap

Yardım icin teşekkürler yarın görüşmek üzere
            Yarin görüşürüz tekrar gecmis olsun

Yorum Yap

Geçmiş olsun karsdşm tekrardan konuştuğumuz gibi kafan rahat olsun emin ellere teslım edeceğim minik i
              2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Haluk gecmıs olsun, hazır kapak acılacakken aklında ne varsa tek seferde yapmak lazım ,yuklemeyı ne kadar buyuk yapacagına baglı olusacak masraflar, sadece port plsh uzman ve arenınde yazdıgı gıbı ortalama yazılan rakamlara cıkar ayrıca senınde dedıgın gıbı kapak acıldıktan sonra hastalıgın neden kaynakandıgı ortaya cıktıgında rakamlara bakarak kararın netlesır.

Arabana ne oldugunu yapacaklarını bızımlede ozellıkle resımlerle paylasırsan sevınırım ki bende hazırda bekleyen bırısıyım yukleme konusunda
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

ellerine sağlık kanka güzel yazı olmuş fotoları bekliyorum
                  bu sefer son olsun artık hadi hayırlı olsun tekrar şimdiden

Aslı Luai tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Tanıtıcam az kaldı ama fotoları bi türlü çekmedim... Allah hepimizi utandirmasin!!
                  yatak altını çeksen yeter kanka ahaha

buji ne kullanıyorsun? yanlış anlamayın da 2 kere buji kırmak şanssızlıktan da öte bence.. bi yerlerde bi yanlışlık var..
                  çok geçmiş olsun.. port polish için aren güzel yazmış eski konularda da yazıldı baya aklınıza gelebilecek herşeyin cevabı vardır.. masraf minimum 1500-2000tl gözden çıkarın sonrası ekstralara bağlı

Yorum Yap

Aslı Yekta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    yatak altını çeksen yeter kanka ahaha
                    Kanka onlar simdi yastığın altınada alemsin

Selam Haluk, cok gecmis olsun bisey sorcaktim araban uzerinde hangi buji kulaniyorsun?
                    En son düzenleyen Luai; 13-02-13, 10:20.
                    RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Hayirli olsun Aren gule gule kulan... satmaktan vaz gectin heralde? O kadar R53 ten nefret ediyordun hayirdir gene sevdin?
                      Luai çok teşekkür ederim kanka yani bazen ister istemez insan sevdiğin küsüyor ama barıştık bir süre daha beraberiz
                      [QUOTE=Yekta;24633]ellerine sağlık kanka güzel yazı olmuş fotoları bekliyorum

Best panpam inşallah artık son inşallah

Yorum Yap

[QUOTE=ARENIMO;24725]Luai çok teşekkür ederim kanka yani bazen ister istemez insan sevdiğin küsüyor ama barıştık bir süre daha beraberiz

Aslı Yekta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        ellerine sağlık kanka güzel yazı olmuş fotoları bekliyorum

Best panpam inşallah artık son inşallah
                        Hadı gencler arabaları hazırrlaynda atarlı gecelere baslayın havalar musaıt olmaya basladı ıyıce
                        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

ben şöyle bi baktım da martın 10 una kdr 10 derecenin üzerinde hava nadir.
                          sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            ben şöyle bi baktım da martın 10 una kdr 10 derecenin üzerinde hava nadir.
                            Zemin kuru olsun 10 derecenin altı bize makbul haha

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Zemin kuru olsun 10 derecenin altı bize makbul haha
                              Soyle bisey varmi? 7 derece altinda bizim perf. Lastikleri yol tutmuyomus.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                              sigpic

Yorum Yap

Kanka onlar simdi yastığın altınada alemsin

Selam Haluk, cok gecmis olsun bisey sorcaktim araban uzerinde hangi buji kulaniyorsun?
                                arabanın orjinal bujileri patladı yenisi takıldı 5 km gitmeden onuda patlattı gerekli işlemler Aren in yardımlarıyla yapılıyo şuan ngk platinum alındı ama geç kalındı

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X