Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sabah modifikasyona gidiyorum mümkünse acil yardım :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ToygarEgemen tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    GRKM yazılım ile anlatmak istediklerini anladım fakat adam ile alakalı anlatmak istediklerini tam anlıyamadım malesef. Bu adama gitmemelimiyim yani iyi bir yazılımcı değil mi ? nereye gitmeliyim sence ?
    32. sokak Ecufast !
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Yazılımda gitmen gereken tek yer ecufast evotech ile araba upgrade olacağına downgrade oluyo daha ne yaziyim bilemedim

Yorum Yap

Aslı ToygarEgemen tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        GRKM yazılım ile anlatmak istediklerini anladım fakat adam ile alakalı anlatmak istediklerini tam anlıyamadım malesef. Bu adama gitmemelimiyim yani iyi bir yazılımcı değil mi ? nereye gitmeliyim sence ?
        Musteri portfoyunu genelde Porscheler ve Ferrariler olusturan bir isletmede tek yetkili kisinin eksik teknik bilgisini elestiriyordum..

Yorum Yap

Diger kompresorlu arabalara benzetmis olabilirler mininin guclenme mantigini bilmiyorlar ise. Bizim arabalarimiz icin yanlis bir yol cizmisler arkadasa

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı Yeşil R53 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Diger kompresorlu arabalara benzetmis olabilirler mininin guclenme mantigini bilmiyorlar ise. Bizim arabalarimiz icin yanlis bir yol cizmisler arkadasa

Diger kompresorlu araclardan pek farkli bir mantik islemiyor.

Turbo araclarin basinc kontrolu, ECU araciligiyla wasgate sayesinde belirleniyor , SC larda kompresor veya kompresorun baglanti hattindaki kasnak boyutuyla ..

Guclendirme icin Turboda yazilima yada WG e mudahale, SC larda kasnaklara mudahale gerekiyor.

Dolayisiyla Yilda nin soylediginden yola cikarak ezbere tuning ( superchips isi .. ) yapiliyor.

Halbuki artan basinc degerleriyle silindirlere aktarilan hava miktari degisikligine gore benzin iseme ayari ve buji atesleme ayari yapilmali ki arac saglikli ve optimum sekilde guclu olabilsin.

Yorum Yap

Harbisen cok komik birsey soylemis ecufaste.gitmeni oneririm.kesinlikle
              [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]
              [LEFT][CENTER]May the supercharger be with you[/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

Aslı MCS tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Harbisen cok komik birsey soylemis ecufaste.gitmeni oneririm.kesinlikle
                sen ne yazdın yahu
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Demekki ferron da olsa miniginde olsa her turlu yakaladilarmi yasliyolar helal olsun

Yorum Yap

Hahaha telefon azizligi. Eger ki oyle soyledilerse gercekten cok komik. Cok cahil olmak lazim. Butun islemlerin biter oyle yazilim olur benim bildigim
                    [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]
                    [LEFT][CENTER]May the supercharger be with you[/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

Aynen önce parcaları takarsın , taktıgın parcaları söylersin ona göre yazılım yapılır, belki dili sürçmüştür Yılda'nın Ama ECUFAST candır oda ayrı mesele
                      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X