Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sabah modifikasyona gidiyorum mümkünse acil yardım :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hadi yekta beraber sulu yapalim
    [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]
    [LEFT][CENTER]May the supercharger be with you[/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

Su sogutmalı ıntercooler yapmak ıstersenız uretımınde ben yardımcı olabılırım 3 5 tane uretırsek satın aldıgımızdan ucuza gelecektır sadece malzeme gıderınle herkese yardımcı olmus oluruz..ama tasarım lazım tabı

Yorum Yap

okadar basitki halbuki normal coolerin altını üstünü kapatıp hazne yaratıyorsun güçlü bir su pompası ve radyatör iş görüyor
        [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

Alta filtre %17 kasnak. Hedirs egsoz var aracimda yaza dogru yazilim yapicam. Birbirimizin nekadar hizlandgni gormek icin yazilimli, yazilimsiz , egzantirik vs.. lerden once arabalarimizi deneyelim istanbuldayim farklarimizi eksiklerimizi kendimiz gorelim bu yuzden ufak bulusma talebinde bulunuyorum!

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Arkadas kasnagi takmamis galiba ama

Yorum Yap

Gunluk kullanim icin dahi kasnagin nekadar onemli oldugunu gordum. Zır stock r53 dahi olsa kasnak takmak onemli bence

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

yok taktı diye biliyorum ben

Yorum Yap

Arkadaslar merhaba yaptirmadan onceki gece uyumamistim diger gecede egzos gece 12 -1 gibi bitti e tabi birazda gazlayinca butun gun uyudum acikcasi taktigimdan dolayi en memnun kaldigim parca manifold oldu (supersprint) kasnagi taktik inanilmaz bir artis oldu hava filtresi zaten vardi egzos icin yorum yapilamayacak derecede guzel benim icin egzos hastalarinin bulusmamiz olursa gelmesini isterim aracim egzosdan alev atiyor heralde nedeni manifold Yalniz yazilima gittim en basta yazilima gelmeliydin dediler kasnak normalde 15 20 beygir kazandiriyorsa yazilim olmadigi icin 10 beygir alabiliyorsun dedi fakat yazilim icin butce kalmadi bundan sonra izliyecegim sira yazilim intercooler sonra coilover olucak bakalim emegi gecen herkeze tesekkur ediyorum

Yorum Yap

bunu kim dedi ilk önce yazılıma gelmen lazım diye ?

Yorum Yap

Aslı MCS tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      bunu kim dedi ilk önce yazılıma gelmen lazım diye ?
                      Bende merak ettim
                      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Oto sanayi 2. Bolge 26. Sokagin girisinde evotech g-force motorsport adamin adi yilda arslan kendisi boyle soyledi bana sizce yanlis mi ?

Yorum Yap

size tam olarak ne dedi? kasnak takılınca hemen yazılıma gelmeniz gerekirdi mi dedi?

Yorum Yap

Hayir ilk once uyumlumu degilmi gelip sorsaydiniz dedi yazilimdan once uyumlu kasnak seciliyormus

Yorum Yap

Aslı ToygarEgemen tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Hayir ilk once uyumlumu degilmi gelip sorsaydiniz dedi yazilimdan once uyumlu kasnak seciliyormus
                              Uzulerek soymeke isterim ki bu adam bir de ust segment araclara hizmet veren bir firmadaki tek sorumlu .. Neyse ..

Yazilima gore kasnak secilmez, kasnagin boyutunun olusturdugu basinca gore yazilim yazilir, neyse..

Orjinal yaziliminiz oldukca guvenlidir , tek dikkat etmeniz gereken ust uste cok uzun gazlamamak ve 6. viteste kesiye girmeye çalışmamak gerekiyor..

Bu setupla yaklasık 70bin km sorunsuz kullandim, aracimi alan arkadasim da 15bin km daha yapti..

Yorum Yap

GRKM yazılım ile anlatmak istediklerini anladım fakat adam ile alakalı anlatmak istediklerini tam anlıyamadım malesef. Bu adama gitmemelimiyim yani iyi bir yazılımcı değil mi ? nereye gitmeliyim sence ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X