Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

17'' vs. 18'' vs. 19'' Jant

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

17'' vs. 18'' vs. 19'' Jant

Herkese Selamlar,

Bugun gidip Maslak sanayi de birkac jant baktım, Minide ki arkadaslar Bijon şifresi denilen zımbırtıyı cok guzel sakladıkları icin jantları deneyemedik araç uzerinde ama hosuma giden 18'' bir jant takımı buldum. Merak ettigim şey 18'' jant Countryman gibi bir araçta cok sert bir sürüş mü olur? Aranızda var mı 18'' kullanan? Dün biraz araştırdım Amerika'da 19'', 20'' jant takmışlar CM'lere, tabi onların yolları cok daha düzgün. Ayrıca satıcı arkadas Audi TT'de 19'' kullanıyormus ve benim aracta cok daha rahat kullanabilecegimi soyledi. Fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylasırsanız cok sevinirim.

Cls e46 janti inanilmaz guZEL duruyor tavsiye ederim

Yorum Yap

bakalım benzer birseyler buldum ben de zaten. Cok guzeller gercekten. Sadece 18'' zorlar mı cok ona emin olamıyorum

Yorum Yap

Sikinti olmaz 17 komik olur zaten 18 alirsin sonrada bi yay takarsin imkanin varsa coilover alirsin tek olursun kardeş şimdiden hayirli olsun

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Sikinti olmaz 17 komik olur zaten 18 alirsin sonrada bi yay takarsin imkanin varsa coilover alirsin tek olursun kardeş şimdiden hayirli olsun
          Eyvallah, 19 abartı olur ama di mi? Cok zorlamayayım sansımı

Yorum Yap

18 kullaniyorum 19a bence gerek yok
            18 alabilirsin

Yorum Yap

18'in kullanimi nasil peki?

Yorum Yap

R60 Cooper S 18'' lastik ile kullanıyorum çok memnunum, yol tutuşu kesinlikle daha iyileştiriyor(önceden 16'' R60 Cooper kullandım) ama kullandığınız lastiği de 18'e uygun iyi bir model seçmeniz lazım.
                Bende hala runflat duruyor bir ara değiştirmeyi düşündüm ama sanırım runflat daha güvenli olduğu için bununla devam edeceğiz.

Yorum Yap

Aslı brnx2 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  R60 Cooper S 18'' lastik ile kullanıyorum çok memnunum, yol tutuşu kesinlikle daha iyileştiriyor(önceden 16'' R60 Cooper kullandım) ama kullandığınız lastiği de 18'e uygun iyi bir model seçmeniz lazım.
                  Bende hala runflat duruyor bir ara değiştirmeyi düşündüm ama sanırım runflat daha güvenli olduğu için bununla devam edeceğiz.
                  Harika ozaman. Lastik secimi konusun da satıcı arkadas(arkadasım) yardımcı olucak ama cok butce ayıramadıgım icin sanırım biraz uygun fiyatlı birseyler alıcam.

Yorum Yap

Lastik konusu dediğim gibi biraz karmaşık ama 18'' jant konusunda tereddtünüz olmasın, memnun kalırsınız...

Yorum Yap

Super, tam duymak istedigim cevap Tesekkur ederim. Sanırım yakın zaman da yeni jantlarımla paylasırım fotograflarımı

Yorum Yap

bijon sifresinin yerini buldun mu ben sana soyliyim bulamadiysan bagaji ac sag tarafta izgarali plastik bir kapak var cek onu cikar korkma kirilmaz bijon sifresi ile goz goze geleceksiniz :P cok guzel jantlar var almadan once beraber bakalim ctesi maslakda olacagim bizimkilerin jant aldiklari yerler var indirim de isteriz.

ALEN
                        sigpic

Yorum Yap

Aslı ALIN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          bijon sifresinin yerini buldun mu ben sana soyliyim bulamadiysan bagaji ac sag tarafta izgarali plastik bir kapak var cek onu cikar korkma kirilmaz bijon sifresi ile goz goze geleceksiniz :P cok guzel jantlar var almadan once beraber bakalim ctesi maslakda olacagim bizimkilerin jant aldiklari yerler var indirim de isteriz.

ALEN
                          Daha sonra mini destek hattını aradık ogrendik ama deneme sansımız olmadı.. guzel saklamıslar ama cidden şifre'yi ctesi uyar abi bana, bir goz atalım neler varmıs

Yorum Yap

Okdir benim teli NDG den alirsin zaten damlar o da onsuz bakabilirsek ne ala :P saka saka simdi kizar bana buyuk kizim :P

ALEN
                            sigpic

Yorum Yap

) tamam abi, yarın konusurum ben onla

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X