Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

H&R yay ile ilgili!!!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bi yay bulamadim cok pis takipteyim

Yorum Yap

boşuna konu açmak istemedim bu konuyu görünce bende aracımı biraz daha basık istiyorum h&r 3.5 cm arabyı beklenın fazlasında yere basıyor gördüğüm kadarıyla eicbach (doğru yazmamış olabilirim) yeteri kadar indirmiyor arabayı fakat h&r dan daha rahat diye biliyorum kullanan varsa yazarsa sevinirim. bulabilirsem farklarının yazılı olduğu bir yazı artı görsel koycam buraya gerekli

Yorum Yap

Aslı furkankizilay tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        boşuna konu açmak istemedim bu konuyu görünce bende aracımı biraz daha basık istiyorum h&r 3.5 cm arabyı beklenın fazlasında yere basıyor gördüğüm kadarıyla eicbach (doğru yazmamış olabilirim) yeteri kadar indirmiyor arabayı fakat h&r dan daha rahat diye biliyorum kullanan varsa yazarsa sevinirim. bulabilirsem farklarının yazılı olduğu bir yazı artı görsel koycam buraya gerekli
        Valla gecen Oguz taktırdı eibach yay bana göre H&R dan daha düşük durdu.Ayni şeyi Ayn Ahmet usta da söyledi. "Oyle guzel dusurdu ki coilover gibi durdu" dedi.
        Ben h&r kullanıyorum ama araba cok sallanıyor bozuk yollarda falan cok rahatsiz.
        Eibach kullananlarda yorumlarını yazarlarsa faydalı bir konu olabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
        sigpic

Yorum Yap

H&R yay ile ilgili!!!

Cooper s te her iki yayida kullandim,Eibach HR kullanan biri olarak suruste arabayi daha guvenli hissetirme HR da daha iyi.Yolu hissetirme ziplayan yollarda vs. h&r gercekten sert yay,Eibach taktim bendede roadster S var.Konfor olarak cok memnunum cabrio aksamina cok sallanmamasini istedigim icin.Yol tutus vs eibachtanda memnunum.Düşürme olayında çok düşmez dedik ancak baya bi düştü 😄 Ben Ahmet ustada şaşırdık. hemen resim ekliyim Bu taktıktan 4 gün sonra falan.Şuan biraz daha düştü.
          Konfor merak ederseniz maslak taraflarına gelirseniz bi tur dönersiniz😄 Orjinalden farkı yok.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
          En son düzenleyen OGZ59; 06-05-15, 14:44.

Yorum Yap

H&R yay ile ilgili!!!

Yandan fotodan daha net anlaşılır
            En son düzenleyen MeOnYa; 06-05-15, 15:03.
            sigpic

Yorum Yap

H&R 3,5 cm ve eibach 3 cm kullandım. konfor olarak eibach daha iyi geldi bana. basıklık olarakta ikiside gözüme aynı gelmişti.
              34 NAD 99 '06 JCW
              34 AR 3221 '11 JCW
              34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Eibach kadar basmasin, ve daha konforlu olsun diyosaniz da kw 2 cm yay dusunebilirsiniz. Biraz daha pahali olabilir hr ve eibacha gore
                doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

haftay carsamba nasipse maslağa gelip dp taktırıp dr ecu da yazılımı yenilicem bu arada yayda takmayı düşünüyorum iletişime geçersek yada o gün o taraflarda olcaklar varsa fikirlerinizi yardımlarınızı bekliyor olcam.

Yorum Yap

Fiyat konusunda nimotech'e danisabilirsin. Yaylarda genelde fiyat cok oynamaz, ancak alabilecegi en iyi fiyati almaya calisir...
                    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Fiyat konusunda nimotech'e danisabilirsin. Yaylarda genelde fiyat cok oynamaz, ancak alabilecegi en iyi fiyati almaya calisir...
                      çarşamba günü sanayide olcam bütün işleri halletmeye çalşcm

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X