Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Minisini alçantanlar?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    sorun kesinlikle akslardan kaynaklı. alçaklıktan dolayı aksların çalışma şekli değişiyor ve titreşime yolaçıyor. iyi bir aks ustası işinizi çözecektir. yay taktığım minimde aks kafası tamir edildi ve sorun düzeldi. coil taktığım minide ise kaç kez tamir ettirdiysemde işe yaramadı. sonunda aksçı aks kafasını değiştirmişti. sonrasında hiç bir sorun yaşamadım.
    Ben de yaydan coil'e geçtim, titreşim hissedilir derecede arttı. Bir çözüm olması çok rahatlattı, umarım işe yarar. Teşekkür ederim

Yorum Yap

sorun kesinlikle akslardan kaynaklı. alçaklıktan dolayı aksların çalışma şekli değişiyor ve titreşime yolaçıyor. iyi bir aks ustası işinizi çözecektir. yay taktığım minimde aks kafası tamir edildi ve sorun düzeldi. coil taktığım minide ise kaç kez tamir ettirdiysemde işe yaramadı. sonunda aksçı aks kafasını değiştirmişti. sonrasında hiç bir sorun yaşamadım.
      Hangi aksçı da hallettiniz acaba işinizi? Kaç oldu aks yaptırıyoruz çözemedik bir türlü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Aslı lkr_yldz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Hangi aksçı da hallettiniz acaba işinizi? Kaç oldu aks yaptırıyoruz çözemedik bir türlü.

maslak sanayide bir aksçıydı ama hangisi olduğunu şuan hatırlamıyorum bende.
        34 NAD 99 '06 JCW
        34 AR 3221 '11 JCW
        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Yarın sabahtan gideceğim sanayiye, AYN'yle de konuşup öğrenmeye çalışır yazarım buraya.

Yorum Yap

maslak sanayide bir aksçıydı ama hangisi olduğunu şuan hatırlamıyorum bende.
            Olurda hatrınıza gelirde yazarsanız sevinirim [emoji4]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X