Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kış Lastiği - kullanmak? ya da kullanmamak?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tarik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Kullaniyor da prensip olarak aile/akraba bulundurmuyorum sosyal medya hesaplarımda

İş arkadaslarindan yolda gorenlerden duyuyormus biseyler veya arada tehlikeli serit degistirme cezalari gelince az bucuk haberi oluyo

Aileden yana sikinti yok ya Ehliyetim yokken beni Körfez'e salıp giden bi baba benimkisi Allah razı olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Allah bütün babalardan razı olsun ne mutlu sana
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bu arada kis lastikleri karaborsa olmus fiyatlar tavan yapmis

34NSC46
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Valla aklı olan batunun sattıgı jant lastigi alır, bende r56 ya da 53 olsa direk alırdım.
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Arkadaşlar 3.5 cm yay ile kış lastiği takan varmı ? Benim üstündekiler 215 45 17 bugun lastikçiye gittim adam baktı boşluğa kış lastiğini 45 alsan da dişleri daha büyüktür sürtme yapabilir aracına dedi ? Varmı böyle birşey mini de yayla kış lastiği kullanan varmı ?

Yorum Yap

Selam yigit. Ben yillardir kullaniyorum. Ebat 205/45 hem coiliver ile hemde yay ile kullandim hoc bir problem yasamadim R56 da

Yorum Yap

Aslı selim.ilgaz.5 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Selam yigit. Ben yillardir kullaniyorum. Ebat 205/45 hem coiliver ile hemde yay ile kullandim hoc bir problem yasamadim R56 da

tamamdır tşk o zaman sorun yok.Petlas snowmaster alıcam aracı çok kullanmıyorum ama bu kış ciddi soguk ve kar olacakmış hatta istanbula 29-30 kasım kar geliyor.Bende kış lastiğine çok para ayırmak istemedim ama en kötü kar lastiği yazlık spor lastikten iyidir diye düşündüm petlas alayım dedim umarım sorun yaşamam.

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                tamamdır tşk o zaman sorun yok.Petlas snowmaster alıcam aracı çok kullanmıyorum ama bu kış ciddi soguk ve kar olacakmış hatta istanbula 29-30 kasım kar geliyor.Bende kış lastiğine çok para ayırmak istemedim ama en kötü kar lastiği yazlık spor lastikten iyidir diye düşündüm petlas alayım dedim umarım sorun yaşamam.
                momo marka cin uretimi kis lastigi almistim bu yil ucuncu kışı olacak. Ben yaz kis hergun yollarda olan biri olarak dediginiz gibi standartlar dahilinde en uyduruk marka kis lastigi performans lastiginden kat kat iyi yol tutuyor. 205/45 olmasına dikkat edin yeterli

Yorum Yap

teşekkürler

Yorum Yap

Ben olsam karda kullanmam lastiğe de gerek yok, o paraya taksiye binin daha güvenli
                    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Bence de karda kullanılmamalı, en iyi kış lastiği takılsa bile kabak lastiklerle yola çıkan birinin gelip çarpma ihtimali İstanbul'da çok yüksek.

Ama amaç yağmurlu ve soğuk havada daha güvenli yol tutuşsa o ayrı tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Karda performansini cok begeniyorum mininin, orjinal ebatta kar lastigiyle hic problem de yasamazsiniz. Sadece kar soforlugunuze guvenmiyorsaniz cikmayin derim

doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                        2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                        3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                        4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                        5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                        6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                        7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                        8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Kış lastigi pirelli sottozero kullaniyorum yay ile sorun yasamadım hiç denildigi gibi size gelip patlayan lastiksiz kisilerden dolayi sorun yasanabilir ama ben kış aylarında lastik ile binilmesinden yana olanlardanım sonucta sadece karlı havlarda degil 7 derece altinda kullanilan lastikler bunlar.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

sotto zero +1 ben de kullandim ve cok memnun kaldim lastikten
                            doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                            2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                            3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                            4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                            5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                            6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                            7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                            8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Pirelli Sottozero 3 aldım arkadaşlar , taktırdım bugun.Bakalım umarım yagmurda çamurda veya karda üzmez.Zaten çok kullanan biri değilim aracı ama yaz lastikleri olmasından iyidir kış lastiği.

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Pirelli Sottozero 3 aldım arkadaşlar , taktırdım bugun.Bakalım umarım yagmurda çamurda veya karda üzmez.Zaten çok kullanan biri değilim aracı ama yaz lastikleri olmasından iyidir kış lastiği.
                                Hayirlisi olsun bence guzel tercih yaptin

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X