Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Orjinal teybe USB aparatı taktıran oldu mu?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı erk1n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    R53 lerde orjinal teyplerini değiştirenler burada konsollarının fotoğrafını paylaşabilir mi? Mümkünse hem gündüz hem gece?

Ayrıca ses kalitesinde değişim oluyor mu?

Bende Harman yok, teyp değiştirmeyi de düşünüyorum. Mevcut hoparlorlerde de anfisiz iyileştirme yapmayı düşünüyorum.

O konsolun tasarımını bozmayan, hem gündüz hem de gece (konsolun turuncu aydınlatması ile uyumlu) uyumlu gözüken teyp var mıdır diye merak ediyorum bende.

34 BE 1968

Yorum Yap

Teşekkürler Batu. Senin teyp bence gayet uyumlu olmuş ve sırıtmamış. Ses kalitesinde bir değişiklik oldu mu? Pioneer'in hangi modeli bu?

Gökhan'ın teybi de merak ediyorum.

[FONT=Impact]BORN FROM JETS[/FONT]

Yorum Yap

Daha ötesi yok bence

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Giovanni'de de Pioneer'in kasetli teyblerinden var, sene 1996'dan... Resme gerek yok sanirim merak eden cikmayacaktir... :-(

Wishnostaljikman

Yorum Yap

Yesil R53 senin konsol fil disi oldugu icin mavi isiklandirmali teyp cok yakismis... ama tabii gece konsoldaki turuncu isiklarla beraber nasil gozukuyor onu da gormek gerekir.

Wishman: Giovanni nin teybini merak ettim. Gormek istiyorum

Yorum Yap

Yesil R53 senin konsol fil disi oldugu icin mavi isiklandirmali teyp cok yakismis... ama tabii gece konsoldaki turuncu isiklarla beraber nasil gozukuyor onu da gormek gerekir.

34 BE 1968

Yorum Yap

Batunun teyp hic siritmamis. Basarili secim kirmizi isiklandirmali Pioneer.

Ses kalitesi konusumda kimse yorum yapmadi. Orjimal teybe gore var mi ses kalitesinde gelisme?

Yorum Yap

Batunun teyp hic siritmamis. Basarili secim kirmizi isiklandirmali Pioneer.

Ses kalitesi konusumda kimse yorum yapmadi. Orjimal teybe gore var mi ses kalitesinde gelisme?
                  Ben eski arabamdada tesisatla kullaniyodum mini nin orjinal hoparlorleryle kullaniyorm su an ses kalitesinden cok ama cok memnunum bass filan gayet basarili

34 BE 1968

Yorum Yap

Ayvalik'ta artik kismetse.... :-)

P.S: Benim bildigim her turlu teybin butun ledleri istenilen renge degistirilebilir. Tabii ne kadar saglikli olur bu kesin degil. Bana teklif etmislerdi ama ben kabul etmemistim. Bence muhim olan teybin dis gorunusu, cok cafcafli birsey olursa bizim console yakismaz...

Teybte muhim olan bence 35 W'dan az cikisi olmasin... (Tabii 2014 senesinde cikislar belkide 50 W olmustur bile...?)

Wishbirplakdinleyemiyorman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Giovanni'de de Pioneer'in kasetli teyblerinden var, sene 1996'dan... Resme gerek yok sanirim merak eden cikmayacaktir... :-(

Wishnostaljikman
                      Sadece camlari degil hayatida film bu adamin ben şu kiz verme olayini bidaha gozden gecirmeliyim wishcim! Ben dekolte diyorum, full makyaj diyorum, dip boyasiz diyorum sen bana kasetlerle geliosun. Giovanni en yakin trabzon ekmegi firinina ugrayip 2-3 firin daha ekmek yesin, zor bu is..

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Sadece camlari degil hayatida film bu adamin ben şu kiz verme olayini bidaha gozden gecirmeliyim wishcim! Ben dekolte diyorum, full makyaj diyorum, dip boyasiz diyorum sen bana kasetlerle geliosun. Giovanni en yakin trabzon ekmegi firinina ugrayip 2-3 firin daha ekmek yesin, zor bu is..

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..
                        Yorumu teybimi daha once gorenlere birakiyorum.

P.S: Iyi ki o bagajdaki 6'li CD calardan ve seri uretimden kalkmis anfimizden bahsetmemisiz...

Wishkizikacirdibiryorumlaman

Yorum Yap

bluetooth mobile phone kit with usb interface(SA6NE)
                          bluetooth hands-free kit with usb interface(SA6ND)
                          retro kit olarak takılabilir mi?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X