Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Ses sistemi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ses sistemi

L7 kicker bas ve anfi koyup bagaji komple kabin yapmayi dusunuyorum. Zaten bagaj kullanilmiyacak derecede ufak. Fikirleriniz onerileriniz?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

L7 için yeterli bir bagaj hacmimiz olduğunu sanmıyorum Ben powerbass ın slim modelini kullanıyorum orjinal ekipmanda yeterli kalıyor. Hem de bagajda temizlik malzemelerime yer kalıyor

Yorum Yap

Aslı feritsafa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      L7 kicker bas ve anfi koyup bagaji komple kabin yapmayi dusunuyorum. Zaten bagaj kullanilmiyacak derecede ufak. Fikirleriniz onerileriniz?

Önerim profesyonel biyerin fikrini almak bagaj ne kadar ufak olursa olsun genede birgün lazım olacak ve arka koltukları yatırdığında yük bile taşıyabilirsin

Yorum Yap

Kendi aracıma böyle bir sistem yaptım ben.

Match DSP PP52 5 Kanal Amfi
        Helix URC 2A Remote Control
        Focal Utopia 16cm Komponent Takımı
        Pioneer 6982-S 6x9 Arka Hoparlörler
        Match PP8WQ 20cm Subwoofer

Audiotec-Fischer markasının ürettiği Match markasının tek kanal amfilerine bakabilirsiniz. Boyutları gerçekten çok ufak. Bagajınızdan feragat etmeden kaliteli ses alabilirsiniz bu ürünlerle.

Benim kullandığım amfi şu anda koltuğumun altında duruyor mesela
        [CENTER]
        VENI, VIDI, MINI.
        [/CENTER]

Yorum Yap

Bilmiyorum bir yere danistim zaten ben kapatmak istiyorum bagaji aslinda lazim olmasini istemiyorumda

Yorum Yap

Aslı immo tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Kendi aracıma böyle bir sistem yaptım ben.

Match DSP PP52 5 Kanal Amfi
            Helix URC 2A Remote Control
            Focal Utopia 16cm Komponent Takımı
            Pioneer 6982-S 6x9 Arka Hoparlörler
            Match PP8WQ 20cm Subwoofer

Audiotec-Fischer markasının ürettiği Match markasının tek kanal amfilerine bakabilirsiniz. Boyutları gerçekten çok ufak. Bagajınızdan feragat etmeden kaliteli ses alabilirsiniz bu ürünlerle.

Benim kullandığım amfi şu anda koltuğumun altında duruyor mesela
            Güzel olmuş, hocam taktıracağımdan değil ama merakımdan soruyorum. Ses yalıtımı yapıldımı araca ? ve toplamda ne kadara mal oldu ?

Yorum Yap

Açıkçası toplam maliyeti tam olarak bilmiyorum ama ortalama 3000tl harcamışımdır. Kaliteli muzik dinleyebilmek benim için önemli
              [CENTER]
              VENI, VIDI, MINI.
              [/CENTER]

Yorum Yap

Aslı immo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Açıkçası toplam maliyeti tam olarak bilmiyorum ama ortalama 3000tl harcamışımdır. Kaliteli muzik dinleyebilmek benim için önemli
                Birçok kişi için önemli tabi hayırlı olsun.

Yorum Yap

Bnim minide iki amfi birtane rockford subwoofer varken bagajin ufakta olsa degerini anlamistim. Bagaj herzaman ama herzaman lazim olur. Benim arabamin koltuklari deriydi o yuzden bagajlik malzemeyi aracin icine koyamazdim. Mekan olarak sirinevlerde. Tufan ceylan usta var gercekten profosyeneldir mini de tecrubelidir fiyat performans bakis acisi guzeldir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X