Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

CD çalar sorunu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

CD çalar sorunu

..........
    En son düzenleyen Kayhan; 18-11-13, 23:45.

..........

Yorum Yap

Bence bir oto müzik sistemciye git. %90 elinde mini teyibi vardır ya onu takar yada seninkini tamir ederler
      sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

Aslı Kayhan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Sayın üstadlar;
        Aracımdaki orjinal CD çalarım CD çalmıyor artık. Eskiden çalıyordu ama artık okumuyor. FM transmitterden de Ankarada boş frekans olmadığı için yararlanamıyorum. Yeni bir oto teybi de almak istemiyorum orjinallik bozulmasın diye. Servise gitsem faydalı olur mu cd çaları söküp temizleseler falan verimli olur mu yoksa anteni iptal edip transmitterden mi dinleyeyim? Ya da önerisi olan var mıdır?
        Ufak bi problemdir kayhan ama servise gitme bu işlerle uğraşan bi elektronikçi kolay şekilde halleder
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

..........

Yorum Yap

Mert oto elektronik var bostancida bmw mercedes uzerine beyi. Vs tum elektrik aksaminin uzmanilar. Benim r53 un teybi harman kardo. Uyumlu oldugundan dolayi bska cihaz baglayamadgmdan cd mekaniginjn sifirini 300tl ye taktilar

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

..........

Yorum Yap

orjinal teyp ve ses sistemi güzel sanki r53'de. Yani Aren'in aracında benim R56'dan daha güzel ses vs veriyordu. Teyp değişmeye gerek varmı bilmiyorum, ben biraz taksiye benzetiyorumda teyp takılınca

yinede size bağlı tabi yanlış anlamayın Ama herhangi bir elektronikçi bu işi çözebilir.
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

..........

Yorum Yap

Orj . teyp yerine başka marka takmak bence kötü durmuyo + olarak usb mp3 ekstraları oluyo sadece aracın içine uyacak bi teyp bulunsun.
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aynı sorun bende de vardı, Miniauto da hallettiler şuan tıkır tıkır çalışıyor

Yorum Yap

..........

Yorum Yap

peki cd çalmaması bir andamı oldu yoksa arada bir çalmıyomuydu, bendeki arada bir çalmıyodu bir gün hiç çalmadı ve oto teybini söktürüp temizlettim temizlemesi çok kolay ancak teybi sökmek biraz zahmetli oldu ve şu anda eskisi gibi çalıyor. Tavsiyem teybi temizlettirmeniz. Saygılar...

Yorum Yap

..........
                            En son düzenleyen Kayhan; 18-11-13, 23:44.

Yorum Yap

önemli değil 40 tl falan aldılar o civarlardadır çok isterlerse çıkma teyip almanı tavsiye ederim veya İstanbuldaysan adres vereyim iyi günler

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X