Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Aux girişi olmayan 2005 model cooper da baska aygıttan muzik dinleme imkanı var mı?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Biraz elektrikten anlayan bir ustanız varsa internette aux kablosunun nasıl yapılacağının detaylı resimle anlatıldığı forum konuları var. Ben zamaın kendi arabama kendim yapmıştım 3-4 senedir hala kullanılıyor. Maliyetide 10 TL tutmaz

Yorum Yap

malumunuz gırtlak dolu r56'dan sonra GP alınca biraz garipsedim, değil aux girişi Torpido bilem yok hahahah

ben bu Business teype USB taktırmak istiyorum, Outmotoring'de bu parçayı buldum ;

https://www.outmotoring.com/gen-1-mi...in-module.html
      https://www.outmotoring.com/mini-coo...p3_hookup.html

neresine takıcam nasıl yapıcam ? kullanan bilen arkadasımız var mı ?
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Kanka sanırım teybe arkadan monte edılıyor
        sigpic

34 SEC 08 - R56 Midnight Black JCW

Yorum Yap

sen 2. yi al kanka montajı çok basit
          direksiyon alt kaplaması sökülüyor, teybin önden bakarken sol arka üst köşesinde soket yuvası var direk oraya oturuyor.. kabloyu da istediğin yere uzatabilirsin, torpido tarafına direksiyon altına veya benim yaptığım gibi vites körüğünün önüne.. ben oraya gizledim orada bi kapak var direk alttan teybe ulaşan ve üzerinde ızgara da var boşluklu ordan geçirdim kablonun ucunu kullanacağım zaman çekiyorum diğer zamanlarda iç tarafa tepiyorum ortada da sallanmıyor aux kitindeki uç dişi zaten, istediğin bir yere delip sabitleyedebilirsin ara kabloyu söküp takarak kullanabilirsin..
          arkalarda kalmış ama yazayım yine de fm transmitterlara boşuna para vermeyin istanbulda boş frekans yok hüsran olur

Yorum Yap

Resim paylas conem anlamadi ben
            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

bu amca biraz fazla uğraşmış ama örnek olsun sökmeden de yaparım ben sana sıkıntı yok

http://www.minicarparts.net/Instruct...structions.cfm

buda pdf i

http://www.minimania.com/pdfile/NMI7647_INSTR.pdf

Yorum Yap

sadece aux girişi olan R56da usb'den mp3 dinlemek için ne yapabiliriz ?

Yorum Yap

Kolay bir yol olduğunu sanmiyorum. En basiti telefondan aux cikisi yapmak olur.

via Tapatalk 4
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Bir aux kablosu ve ipod ile isiniz hallolur ama baska yolunu bilmiyorum.
                    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ben telefondan veya mp3 çalardan aux kablosu aracılığıyla dinliyorum. Bazen telefon hem şarj hem aux kablosu takılı oluyor, küçücük arabanın içinde kablo kıyamet modunda geziyorum

Yorum Yap

mp3 çalardan dinlerken ses kalitesinde düşme oluyor mu ? araçta herşeyden memnunum sadece ses kalitesi hariç. harman kardon seçsinler diye standart hoparlörleri öldürmüşler resmen

Yorum Yap

Evet ben belirtmedim moral bozulmasın diye ama aux aracılığıyla müzik dinlerken ses seviyesi ve kalitesi CD'ye göre düşüyor maalesef. Bende ses sistemi olmasına rağmen Aux'tan dinlerken tatmin olmuyorum.

Yorum Yap

Aslı DeNNis tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            mp3 çalardan dinlerken ses kalitesinde düşme oluyor mu ? araçta herşeyden memnunum sadece ses kalitesi hariç. harman kardon seçsinler diye standart hoparlörleri öldürmüşler resmen
                            Baya ciddi sekilde duser ne yazikki. Cunku sesi siradan bir kablo tasiyor ve en az 2 tane ek yerinden geciyor. Kayip cok fazla..

O yuzden USB girisi olan arkadaslarin iPhone'u bile olsa USB bellekten dinlemelerini tavsiye ederim.

Hem kablo karmasasina son verir

via Tapatalk 4
                            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

bol bol mp3 cdsi doldurcaz o zaman, mp3 çalıyor değil mi

Yorum Yap

Aslı DeNNis tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                bol bol mp3 cdsi doldurcaz o zaman, mp3 çalıyor değil mi
                                Benimki çalmıyor valla, çalsa hiç girişmem aux falan

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X